Fara titlu

Pagina 1 din 1
1

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Fara titlu

scris pe 24 sep 2004 10:04 de Alinutzzza

.......cerul imi scurma viata, iubirea lui ma infasoara in zid, mi-e frica de raul care i l-as putea face, lumina ochilor mi-are incalzita de o poza, iar eu...EU ce sunt?...
....si incerc sa ma descopar pe mine in linia penelului, iar soarele din roata sufletului meu apune,rasare..apune,rasare.....cine mai e si duhul din mine?
mi-e greu sa cred ca intr-o lume atat de palida ma demasti ca pe un nimeni, neputandu-ma totusi sa ma uit in ochi tai asa cum mi-e ursit.....nu esti tu........
.....si mi-e si mai greu atunci cand o soapta calda ma rupe inauntru....si placerea rupturii e infinita..poate inima mea e doar in ochii tai vie....a cui ochi?ah..
existenta mi-e doborat de raul in care traiesc. propriul rau. ma amplific sa uit de negrul gandului ce ma inconjoara si pun ca o matase peste moarte: ARTA PENTRU VIATA!......in sortii unei lumi vechi disparute s-a trezit un fulg din tine si a inverzit graiul vieti. de atunci, soapta ta imi tresare in suspine pe puntea plina de amintiri....
atunci cand te-am chemat in inima am stiut ca focul ma va arde ca orice foc. dar nu mi-am dat seama ca te-am chemat..in chipul unei oglinzi vad doar un chip fad al disperarii. vad chinul in rana ta. ma inspaimant.eu. de ce ti-am rupt o vesnicie din inima ta? mi-e dor de tot ce-a fost. undeva candva..de doua inimi. ma otravesc



caut lumina
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate