Fara titlu

Pagina 1 din 1
1

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Fara titlu

scris pe 15 apr 2004 16:50 de Alinutzzza

cat de mult credeti in datul in carti? e doar o intrebare de curiozitate. vi s-a ghicit vreodata in carti si s-a intamplat de vi s-a spus?.....e posibil ca unii chiar sa aiba har si sa nu fie sarlatani?ast rsp


caut lumina
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re:

scris pe 15 apr 2004 16:59 de princess

cat de mult credeti in datul in carti? e doar o intrebare de curiozitate. vi s-a ghicit vreodata in carti si s-a intamplat de vi s-a spus?.....e posibil ca unii chiar sa aiba har si sa nu fie sarlatani?ast rsp
Da mi s-a ghicit in carti...si am ramas surprinasa,totul s-a intamplat exact cum mi s-a spus si vorbesc foarte serios..plus ca am aflat niste lucruri de familie pe care eu nu le stiam...iar cand le-am spus alor mei au ramas surprinsi ca de unde stiu..si multe alte lucruri care s-au adeverit..si cand ma gandesc ca am fost la femeia aia fiind doar interesata sa vad daca iau bac-ul(asta a fost singurul motiv)..



Live now,die later!
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: Re:

scris pe 15 apr 2004 17:08 de Alinutzzza

Da mi s-a ghicit in carti...si am ramas surprinasa,totul s-a intamplat exact cum mi s-a spus si vorbesc foarte serios..plus ca am aflat niste lucruri de familie pe care eu nu le stiam...iar cand le-am spus alor mei au ramas surprinsi ca de unde stiu..si multe alte lucruri care s-au adeverit..si cand ma gandesc ca am fost la femeia aia fiind doar interesata sa vad daca iau bac-ul(asta a fost singurul motiv)..


eu i-am zis la o prietena sa-mi dea in carti si s-a dus la o femeie care cica e f buna si mi-a spus azi ca aia a spus ca a picat carter sigura ca o sa ma culc cu prietenul meu neprotejat si ca voi ramane insarcinata si ca ma va duce el la un doctor nu stiu unde..........si a mai vazut in carti ca sunt bolnava (e adev) si ca dupa asta ma voi ibolnavi si mai tare pt ca am probleme cu functiile genitale(si asta e adev)
Si eu am incaput sa rad de dansa pt ca in nici un caz nu snt asa tampita sa fac ce mi-a spus ca voi face,in plus sunt si virgina si nici nu m-am gandit sa ma culc cu el........dar nu imi mai ies din cap vorbele ei......si m-i s-a mai intamplat cu fostul meu prieten am fost la una si mi-a ghicit si a spus totul exact asa cum era situatia atunci..........oricum, chiar daca stiu ca e o tampenie, nu-mi iese din cap.!)



caut lumina
sus

LatinSexyGuy

Veteran member
221 mesaje

Re:

scris pe 15 apr 2004 18:09 de LatinSexyGuy

cat de mult credeti in datul in carti? e doar o intrebare de curiozitate. vi s-a ghicit vreodata in carti si s-a intamplat de vi s-a spus?.....e posibil ca unii chiar sa aiba har si sa nu fie sarlatani?ast rsp
www.sexpert.ro ... hai sa vorbim despre dat in carti ... cred ca depaseste cu mult ceea ce se vrea de la acest site si de la acest forum ... nu ai gasit un site care se ocupa cu asa ceva ... ca la cate ghicitori sunt in Romania ma mir sa nu aiba si site-uri ... mai ganditi-va un pic inainte de a deschide un subiect ... o sa ne trezim intr-o zi cu subiecte de genul: "Cum sa deschid o cutie de chibrituri" sau "Cum se desface capacul la sticla de bere"



Nu conditia noastra ci calitatea sufletului nostru ne face fericiti
sus

voic

Guest

Re:

scris pe 29 apr 2004 12:14 de voic

da,mi s-a ghicit in carti...si in cafea.au fost ghicitoare care au spus adevarul...au fost si sarlatance...da pe alea le mirosi repede.cele care au spus adevarul au har.lucrurile pe care ele le-au spus pareau de domeniul fantasticului acum doi ani.dar anul trecut s-au intamplat toate exact asa cum mi-au spus.
sus

voic

Guest

Re:

scris pe 29 apr 2004 12:15 de voic

da,mi s-a ghicit in carti...si in cafea.au fost ghicitoare care au spus adevarul...au fost si sarlatance...da pe alea le mirosi repede.cele care au spus adevarul au har.lucrurile pe care ele le-au spus pareau de domeniul fantasticului acum doi ani.dar anul trecut s-au intamplat toate exact asa cum mi-au spus.
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re:

scris pe 30 apr 2004 15:56 de FireSoul

cat de mult credeti in datul in carti? e doar o intrebare de curiozitate. vi s-a ghicit vreodata in carti si s-a intamplat de vi s-a spus?.....e posibil ca unii chiar sa aiba har si sa nu fie sarlatani?ast rsp

Sunt unii(pe cale de disparitie) care stiu sa "dea in carti" shi uneori, se intampla exact cum zic ei. Dar, de fapt, numai shi numai tu iti poti alege destinul. Daca ti se spune "maine mori" nu i seamna shi ca asa ti se intampla. Iti poti modifica "pachetele karmice" astfel incat sa nu mai mori cand a zis ala care a ghicit
Ideea e ca sunt f putini oameni care stiu sa ghiceasca shi nici macar ceea ce zic ei nu e 100% valabil



Save water! drink beer!!!
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

vraja de vraja

scris pe 3 mai 2004 04:07 de inuendo

Mai, o teorie extraordinare din psihosociologie spune asa, si e demonstrata, nu e aiurea, cred ca se chema efect pervers nu mai stiu sigur tre sa verific...dar spunea ca in cazul prezicerilor, de multe ori oameni daca cred in ele, fac tot ce pot, inconstient sau constient, ca ele sa se indeplineasca, se cheama profetii autorealizatoare, sau asa ceva, si cred ca un procent insemnat in afacerile cu ghicit....+ ca ele sunt niste vulpoaice si stapanesc bine ce fac, si nu ofera nimic exact, lasa loc de variatie, prea mult ca sa poate fi socotita profetie, si... toti oameni au cate o boala... asta nu e cine tie ce vraja..si inca ceva, majoritatea fetelor de varsta ta o patesc, adica raman gravide macar odata pana sa invete sa ia in serios treaba cu protejarea....asa ca iarasi nu e ceva..si tot asa... sfatul meu e sa eviti ghicitoarele, fiindca chiar daca ar avea puterea sa iti vada viitorul, care ar mai fi farmecul sa stii ce o sa se intample? mai ales daca tot se intampla? presupunand ca ele pot vedea ce se intampla, ceea ce eu nu cred!!!


Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

anyahsa

Senior member
130 mesaje

Re:

scris pe 3 mai 2004 19:37 de anyahsa

cat de mult credeti in datul in carti? e doar o intrebare de curiozitate. vi s-a ghicit vreodata in carti si s-a intamplat de vi s-a spus?.....e posibil ca unii chiar sa aiba har si sa nu fie sarlatani?ast rsp


Mi s-a dat in carti si s-a intamplat ce mi s-a spus. Dar chiar nu pot spune daca s-a intamplat pur si simplu sau am contribuit si eu, stiind ca asa mi s-a prezis...



Well, you're either lovers or you're wanting to be lovers or you're trying not to be lovers so you can be friends, but any way you look at it, sex is always looming in the picture like a shadow, like an undertow.
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re:

scris pe 3 mai 2004 21:01 de Infector

Mie mi s-a dar in carti si mi-au cazut pe jos ca nu le-am tinut bine in mana


S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: vraja de vraja

scris pe 4 mai 2004 16:21 de Alinutzzza

Mai, o teorie extraordinare din psihosociologie spune asa, si e demonstrata, nu e aiurea, cred ca se chema efect pervers nu mai stiu sigur tre sa verific...dar spunea ca in cazul prezicerilor, de multe ori oameni daca cred in ele, fac tot ce pot, inconstient sau constient, ca ele sa se indeplineasca, se cheama profetii autorealizatoare, sau asa ceva, si cred ca un procent insemnat in afacerile cu ghicit....+ ca ele sunt niste vulpoaice si stapanesc bine ce fac, si nu ofera nimic exact, lasa loc de variatie, prea mult ca sa poate fi socotita profetie, si... toti oameni au cate o boala... asta nu e cine tie ce vraja..si inca ceva, majoritatea fetelor de varsta ta o patesc, adica raman gravide macar odata pana sa invete sa ia in serios treaba cu protejarea....asa ca iarasi nu e ceva..si tot asa... sfatul meu e sa eviti ghicitoarele, fiindca chiar daca ar avea puterea sa iti vada viitorul, care ar mai fi farmecul sa stii ce o sa se intample? mai ales daca tot se intampla? presupunand ca ele pot vedea ce se intampla, ceea ce eu nu cred!!!


chiar iti dau dreptate. la asta ma gandeam si eu, chestia cu autosugestia...acum imi vine sa rad ca m-am gandit la ce mi-a spus ghicitoarea aia, ca voi ramane insarcinata,etc,etc.... toate pe lumea asta trebuie sa vina de la sine, nu cauti tu si scormonesti cat mai mult cu putinta pentru a afla o idee, acolo despre ce va fi...



caut lumina
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

36 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate