Ce ati face?

Pagina 1 din 1
1

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Ce ati face?

scris pe 29 sep 2003 00:56 de SarkBrain

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra. ati alege o virgina sau nu ? Parerea fetelor cred ca m-ar ajuta mai mult acuma.


www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Ce ati face?

scris pe 29 sep 2003 18:44 de FireSoul

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra. ati alege o virgina sau nu ? Parerea fetelor cred ca m-ar ajuta mai mult acuma.

As alege o persoana pe care o iubesc si care ma iubeste.Virgina sau nu



Save water! drink beer!!!
sus

mihaelajulia

Senior member
64 mesaje

Re: Re: Ce ati face?

scris pe 30 sep 2003 03:47 de mihaelajulia

De ce intrbi? ai terminat Harvardul sau cauti sa te mariti?


sa fiti iubiti
sus

vorbaretzu

Veteran member
279 mesaje

Re: Ce ati face?

scris pe 30 sep 2003 09:22 de vorbaretzu

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra.


... si daca mai am si un ghiul da aur pe degetul mic...

10-15 milioane $ cash zici ? Normal ca as incepe o afacere...
Am mai zis undeva:
banii si iubirea, baba si mitraliera, primaria din Barbulesti si razboiul din Vietnam, Irina Loghin si MTV nu au nici o legatura. Exista independent una de cealalta... Unii sunt prea limitati sa inteleaga asta...

... si daca mai sunt si virgin...
nostim...



Curaj slanina ca te tai !
sus

lorri

Junior member
33 mesaje

Re: Ce ati face?

scris pe 30 sep 2003 13:31 de lorri

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra. ati alege o virgina sau nu ? Parerea fetelor cred ca m-ar ajuta mai mult acuma.

Tu intrebi ce ar face un baiat in locul tau, dar te intereseaza parerile fetelor, ciudat. Sau poate consideri un mare deavantaj faptul ca, chiar daca esti destept si bogat, esti totusi virgin.Cred ca cel mai mult conteaza dragostea. Daca esti implinit pe toate planurile, de ce sa nu fii si pe asta? Asa ca daca iubesti, casatoreste-te, fie ca e virgina, fie ca nu e.



Lorri
sus

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 3 oct 2003 01:55 de SarkBrain

De ce intrbi? ai terminat Harvardul sau cauti sa te mariti?

Hhahaha de maritat... nu vreau sa ma marit... mai baieti!!! la mine e altceva... e vorba de mult mai mult aicea... daca o iau virgina poate ma inseala??? adica sa stie cum e cu altul... daca nu oaiu virgina poate iara ma inseala ??? ca ii obisnuita sa fie... asha easy-going ???



www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

georgiana

Guest

Re: Ce ati face?

scris pe 3 oct 2003 22:53 de georgiana

eu una daca as fii in situatia ta( adica barbat cu de toate(mai putin experienta sexuala)) m-as duce baiete draga la c**** de caterva ori ca sa vad si eu cum e cu o femeie si pe urma as deschide ochii mai bine si as vedea cat de faina e viata si ca nu se merita sa te insori la 28 de ani...mai asteapta cativa ani si aduna experienta in arta amorului(adica sa devii un mic expert) ca o sa iti trebuiasca cand te insori ca sa nu te insele nevasta fie ea virgina sau nu... pt. ca crede-ma daca esti bun in pat si si destept si si cu bani nu te paraseste decat daca-i masochista...
sus

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Re: Re: Ce ati face?

scris pe 4 oct 2003 00:25 de SarkBrain

eu una daca as fii in situatia ta( adica barbat cu de toate(mai putin experienta sexuala)) m-as duce baiete draga la c**** de caterva ori ca sa vad si eu cum e cu o femeie si pe urma as deschide ochii mai bine si as vedea cat de faina e viata si ca nu se merita sa te insori la 28 de ani...mai asteapta cativa ani si aduna experienta in arta amorului(adica sa devii un mic expert) ca o sa iti trebuiasca cand te insori ca sa nu te insele nevasta fie ea virgina sau nu... pt. ca crede-ma daca esti bun in pat si si destept si si cu bani nu te paraseste decat daca-i masochista...


Mersi mult pentru sfatul cu c****** ... insa deja am vreo 50 de virgine pe lista... si de 22-25 de ani ! Ei uite ca m-am scos! Totul e sa ai gura... !



www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

camelia

Veteran member
376 mesaje

Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 4 oct 2003 01:19 de camelia



Mersi mult pentru sfatul cu c****** ... insa deja am vreo 50 de virgine pe lista... si de 22-25 de ani ! Ei uite ca m-am scos! Totul e sa ai gura... !


Daca tot spui ca ai gura si te-ai scos, stii ce urmeaza?



cami
sus

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 4 oct 2003 09:32 de SarkBrain



Daca tot spui ca ai gura si te-ai scos, stii ce urmeaza?

Nu, dar poate imi zici tu ....



www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

kkk

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 4 oct 2003 19:14 de kkk

Nimic
sus

mihaelajulia

Senior member
64 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 4 oct 2003 23:41 de mihaelajulia

exact nimic.


sa fiti iubiti
sus

camelia

Veteran member
376 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 5 oct 2003 05:05 de camelia

exact nimic.


Excelent....Exact nimic!



cami
sus

qqq

Guest

Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 6 oct 2003 20:55 de qqq



Mersi mult pentru sfatul cu c****** ... insa deja am vreo 50 de virgine pe lista... si de 22-25 de ani ! Ei uite ca m-am scos! Totul e sa ai gura... !
LOL asta ai urmarit?pai mey daca le vrei numai de consumatie , da ti-ai facut plinul dar daca vrei sa nu te insele daca ofera altul mai mult?Cami avea dreptate . conteaza experienta ta ca barbat .pana la urma cu toti banii daca se simte neimplinita....si de unde ti-a venit ideea ca o virgina nu te-ar insela?daca nu te iubeste , daca nu reprezinti ceva pt ea... ai incurcat-o .
sus

axxa

Senior member
106 mesaje

Re: Ce ati face?

scris pe 8 oct 2003 00:10 de axxa

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra. ati alege o virgina sau nu ? Parerea fetelor cred ca m-ar ajuta mai mult acuma.


Ia-ma pe mine.Frumoasa deshteapta,cu bani,shi...promit ca o sa incerc sa fiu shi... virgina daca tu vrei.Numa...sa fii shi tu asha cum zici.



axxa
sus

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Re: Re: Ce ati face?

scris pe 9 oct 2003 18:26 de SarkBrain



Ia-ma pe mine.Frumoasa deshteapta,cu bani,shi...promit ca o sa incerc sa fiu shi... virgina daca tu vrei.Numa...sa fii shi tu asha cum zici.

cum adica are sa inceri sa fii si virgina ???



www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 9 oct 2003 18:30 de SarkBrain


cum adica are sa inceri sa fii si virgina ???

Mai ... stiti ceva am cumparat pana si CD-ul ala amarat de pe aicea... inca nu l-am incercat...dar eu mai bine ma duc sa-mi iau o programatoare sau o matematiciana ....
ar mere ideea ??? atata timp cat as fi si eu la fel ? ce ziceti fetelor ?



www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

qqq

Guest

Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 12 oct 2003 15:50 de qqq

lol zici ca te-ai scos!si acum ce faci? o sa le testezi pe toate?mey dar sigur e ceva in neregula cu voi .nu e mai simplu daca cauti o persoana care sa te placa si pe care sa o placi?u privesti lucrurile ca si cum ar fi o investitie pe termen lung :iti aduce profit sau nu .uiti la faza asta ca relatiile interumane nu pot fi catalogate asa . ok te inseala . suferi dar trece. iti raman clipele frumoase petrecute impreuna . prea iti place sa planifici , sa detii controlul .ori chiar si intr-o relatie sigura e nevoie de imaginatie .gindeste-te bine la asta !
sus

vorbaretzu

Veteran member
279 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 14 oct 2003 16:44 de vorbaretzu


Mai ... stiti ceva am cumparat pana si CD-ul ala amarat de pe aicea... inca nu l-am incercat...dar eu mai bine ma duc sa-mi iau o programatoare sau o matematiciana ....
ar mere ideea ??? atata timp cat as fi si eu la fel ? ce ziceti fetelor ?

esti la fel ca CD-ul ala pe care l-ai cumparat...
Esti un baetzas cu bani care nu stie ce vrea... Fa-ti un harem de slanini...



Curaj slanina ca te tai !
sus

luana

Guest

Re: Ce ati face?

scris pe 19 nov 2003 13:25 de luana

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra. ati alege o virgina sau nu ? Parerea fetelor cred ca m-ar ajuta mai mult acuma.


Stop dreaming, da-ti-i astuia o palma sa se trezeasca!!!!ca viseaza milioane si fete virgine.Intreaba ce ar face un baiat dar cere parerile fetelor, Daca ai termina Harvardul si ai avea atatia bani si ai fi virgin la varsta aia ar insemna ca esti UN PAMPALAU si stai linistit ca nu te-ar lua nimeni de barbat asa usor.Totusi daca vrei sa te insori alege aceea fata pe care o iubesti virgina sau nu ca nu asta conteaza.
sus

Luke

Junior member
29 mesaje

Lucreaza cu gura

scris pe 26 nov 2003 15:54 de Luke


Mersi mult pentru sfatul cu c****** ... insa deja am vreo 50 de virgine pe lista... si de 22-25 de ani ! Ei uite ca m-am scos! Totul e sa ai gura... !


Pai de aia esti tu virgin la 28 de ani, pentru ca crezi ca doar cu gura se lucreaza

De ce dracu vor barbatii virgine? Is timpiti? Mai bine va impuscati in picior... Si inca mai vor si pentru casatorie.

Pai loterie mai mare ca viata sexuala nu exista ever!

1. Esti virgin, iei o virgina, i-o pui, iti place, va casatoriti. Peste 2 ani iti vin piticii pe creier "oare cum e sa ai alte experiente?", si pac ai iselat-o.

2. Nu esti virgin, ea e virgina, i-o pui, iti place, va casatoriti. Mai departe vezi punctul 1.

3. Nu esti virgin, ea e virgina, i-o pui si NU iti place (clar, pt ca ea habar n-are cu ce se mininca). Ce faci? Ii dai papucii? Foarte fain, adica tie iti trebuie virgina, dar ii dai un picior in fund dupa ce i-ai pus-o. Asta inseamna ca ai 2 standarde, frate... si esti un porc.

4. Esti virgin, ea nu e virgina... vezi punctele 2 si 3.

5. Finalmente... niciunul nu e virgin, ati avut mai multi parteneri, stiti ce sa asteptati de la celalalt, v-o puneti, va place => happy ending, sampanie si artificii.

6. Niciunul nu e virgin, v-o puneti, nu va place, have a Coke, smile and shut the fuck up.

A la prochaine.
sus

SarkBrain

Junior member
29 mesaje

Nu ma gandeam...

scris pe 26 nov 2003 23:30 de SarkBrain

Nu ma gandeam ca acest mesaj va bantui acest forum pentru un asha lung timp....dar hai sa va zic un singur lucru! La naiba! Eu nu mai vreau ca sa ma insor! Am destule prietene ashaL))) e mai cool!serios vorbesc!


www.directisp.net
www.taifunchat.com
www.crazysoft.biz
www.underbot.com
www.softgroups.us
sus

une femme

Guest

Re: Re: Re: Ce ati face?

scris pe 27 nov 2003 20:42 de une femme



Mersi mult pentru sfatul cu c****** ... insa deja am vreo 50 de virgine pe lista... si de 22-25 de ani ! Ei uite ca m-am scos! Totul e sa ai gura... !

=====
cu "gura" ai facut si pretinsa facultate???
Sau nu ai nimic si te gandeai ce ai face in cazul in care....bla bla bla
=====
sau....vrabia malai viseaza?
sus

Cosmo

Junior member
48 mesaje

Re: Ce ati face?

scris pe 28 nov 2003 11:40 de Cosmo

Ce ati face voi daca ti fi foarte bogati [cam 10-15 milioane dolari cash], ati avea dreptul terminat la Harvard...vreo 3 vize in pasaport. Si brusc pe la 28 de ani ati vrea sa va casatoriti. Hai sa zicem ca ati mai fi si virgini... si pe deasupra. ati alege o virgina sau nu ? Parerea fetelor cred ca m-ar ajuta mai mult acuma.




nici nu stiu ce sa nmai zic! o telenovela in carne si oase!

pai puiu lu tata daca ai si bani ai si un harvardel terminat
cum puii mei ai si virginitate pe constiintza
si nu inteleg ce e cu lista aia de virgulitze intre 22-25 de ani
din cate am inteles eu ai limba...interesant dar vezi tu...fetelor unora se pare ca nu si alora cu care umbly tu... vor ceva mai mult...sau poate ca nu ai cu ce...da...asta ar fy o scuza
pai in puii mei...potzi fy tu nasu' mafiei de la harvardino ca... daca ea vrea tot te inseala fie ea ciociolina sau caluaritza smerita.
partea ta e sa prestezi bine pe toate planurile si sa alungi gandurile astea departe de ea. dar un harvardin ca tine cu milioanele de dolari,evident, nu cred ca ar intampina probleme.

dream on baiete. intrerupe tratamentul cu xanax si paseste pe pamant. e frumos sa fy hy dar...mai lasa limbutza ca se toceste si apoi o sa bei cu paiu'



...250ml gratis!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate