Ciudat!

Pagina 1 din 1
1

sabba

Expert member
1435 mesaje

Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 19:46 de sabba

Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 19:50 de Ionel

Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?

Curios. Presupun ca era la mijloc un motiv pe care nu aveai de unde sa-l stii.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 19:58 de sabba


Curios. Presupun ca era la mijloc un motiv pe care nu aveai de unde sa-l stii.


Neconcludent!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Mircea

Guest

Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 22:05 de Mircea

ai dreptate! e frapanta nesimtirea de care dadea dovada femeia... adica sa mearga in rand cu Barbatul? Trebuia sa ramana cu 3 pasi in urma Lui. Dar, na, probabil ca era si omul intr-o zi buna



Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 22:11 de sabba

ai dreptate! e frapanta nesimtirea de care dadea dovada femeia... adica sa mearga in rand cu Barbatul? Trebuia sa ramana cu 3 pasi in urma Lui. Dar, na, probabil ca era si omul intr-o zi buna



Da! Si eventual putea sa-l duca in brate! Sa nu cumva sa-i oboseasca pretioasele picioruse!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

ursu

Veteran member
188 mesaje

Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 22:13 de ursu

Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?


Cine stie ce relatie o fi intre ei . Daca nu are probleme cu coloana tipul pare cam lipsit de bunul simt . Sau poate ca fata se antreneaza pentru cucerirea varfului Omu din Bucegi si de fiecare data cara dupa ea rucsacelul cu greutati . Mai stii ...
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 22:18 de sabba



Cine stie ce relatie o fi intre ei . Daca nu are probleme cu coloana tipul pare cam lipsit de bunul simt . Sau poate ca fata se antreneaza pentru cucerirea varfului Omu din Bucegi si de fiecare data cara dupa ea rucsacelul cu greutati . Mai stii ...


Eu cred ca ea avea probleme cu neuronul ala stingher!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

ursu

Veteran member
188 mesaje

Re: Re: Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 22:24 de ursu



Eu cred ca ea avea probleme cu neuronul ala stingher!


Nu ma pricep eu cine stie ce la psihologia feminina dar am cunoscut o fata ce facea absolut tot ce ii spunea "iubitul" : calca , spala , facea de mancare , statea cuminte la colt cat timp el era prin nu stiu ce club . O trata extrem de rece pe biata fata iar ea isi cerea scuze ca il sufoca . Unele fete isi doresc o voce puternica de care sa asculte orbeste . De ce ? Habar nu am . Cert este ca asemenea cazuri exista .
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ciudat!

scris pe 2 sep 2004 22:30 de sabba



Nu ma pricep eu cine stie ce la psihologia feminina dar am cunoscut o fata ce facea absolut tot ce ii spunea "iubitul" : calca , spala , facea de mancare , statea cuminte la colt cat timp el era prin nu stiu ce club . O trata extrem de rece pe biata fata iar ea isi cerea scuze ca il sufoca . Unele fete isi doresc o voce puternica de care sa asculte orbeste . De ce ? Habar nu am . Cert este ca asemenea cazuri exista .


Adevarat ca este placut sa ai langa tine un barbat, a carui vointa sa conteze pentru tine!
Dar de aici si pana la a-si bate joc....e cale lunga!
Este uriasa diferenta intre a-ti dori sa-l urmezi in ceea ce hotaraste ( pentru ca are o judecata buna) si e alta sa-ti impuna si tu sa te comporti ca un pichinez ( nu stiu cum se scrie)!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Fara titlu

scris pe 2 sep 2004 23:41 de valentine

sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re:

scris pe 2 sep 2004 23:43 de valentine

lol, pai cazuri cu fata sluga si baiatu print am mai vazut si eu...dar faza naspa era ca tipul era cool de tot si tipa daca nu urata da nici frumoasa (ca daca era urata nu se combina baiatu cu ea ca isi strica firma), da sa fie tipu urat si fata draguta...cam ciudat... o fi avut baiatu o groaza de bani si tipa statea cu el pt cash...cine stie ciudat oricum!
sus

MamaOmida

Senior member
88 mesaje

Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 00:03 de MamaOmida

Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?


poate baiatu.. avea hernie, or alte d-astea.. Sau poate-l proteja.. ca omu de la o ora tarzie.. avea treaba




daca intr-o zi simti un gol mare-n stomac.. mananca.. sigur ti-e foame..
sus

Victoras

Junior member
47 mesaje

Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 00:21 de Victoras

Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?

Mai sunt cazuri in care fata este atrasa de frumusetzea sufleteasca a tipului dar in cazul asta tipul ala sigur nu shtia ce-i aia daca o lasa pe saraca fata sa care.
Probabil k ala era plin de bani caz in care fata era practic o c**** .



am 15 ani

sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 10:41 de ExoticDream

Caz autentic!
O tipa pe strada draguta foc, alaturi de un tip uratel foc ( se tineau de mana si se sarutau, de unde am dedus ca sunt un cuplu)!
Ciudatenia era ca fata ducea in spate un rucsac doldora si intr-una din maini un scaun de lemn..........si dumnealui cu manutele libere, atarnandu-i pe langa corp!
Acum, stiu, ca dragostea ne orbeste, dar ne si tampeste?


Faptul ca ea era draguta foc, iar el un fel de Quasimodo (poate detinea inclusiv cocoasa, de-aia nu le avea cu caratul! ) nu e relevant, am observat ca in tarisoara noastra exista mult mai multe fete frumoase decat baieti posesori ai aceleiasi dotari native si, spre deosebire de baieti pt care aspectul fizic e primordial, o fata chiar draguta se poate uita la un baiat uratel daca il apreciaza din alte puncte de vedere (si nu ma refer la cele sexuale sau pecuniare neaparat! ) . Insa indiferent cum ar fi, daca individul nu avea probleme medicale, gestul lui denota o nesimtire si lipsa de maniere crase! Sa fiu in locul fetei,asa m-as fi facut ca-mi cade rucsacul ala pe picioarele lui....si i-as fi spus ca nu-l pot tine de mana pt ca ma dezechilibrez din cauza scaunului de lemn, iar de sarutat iar nu pot din cauza rucsacului, dar daca le cara el mai vedem! Chiar ca pe unii dragostea ii tampeste!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 12:42 de dualis

Faptul ca ea era draguta foc, iar el un fel de Quasimodo (poate detinea inclusiv cocoasa, de-aia nu le avea cu caratul! ) nu e relevant, am observat ca in tarisoara noastra exista mult mai multe fete frumoase decat baieti posesori ai aceleiasi dotari native si, spre deosebire de baieti pt care aspectul fizic e primordial, o fata chiar draguta se poate uita la un baiat uratel daca il apreciaza din alte puncte de vedere (si nu ma refer la cele sexuale sau pecuniare neaparat! ) . Insa indiferent cum ar fi, daca individul nu avea probleme medicale, gestul lui denota o nesimtire si lipsa de maniere crase! Sa fiu in locul fetei,asa m-as fi facut ca-mi cade rucsacul ala pe picioarele lui....si i-as fi spus ca nu-l pot tine de mana pt ca ma dezechilibrez din cauza scaunului de lemn, iar de sarutat iar nu pot din cauza rucsacului, dar daca le cara el mai vedem! Chiar ca pe unii dragostea ii tampeste!


Tu cand vorbesti despre fete vorbesti despre prietenele tale, iar cand vorbesti despre baieti vorbesti despre degeneratii care isi doresc aproape, fete cat mai proaste si cat mai voluptoase.
Sunt si baieti care au alte dorinte. Am vazut si eu o gramada de fete care se comporta cum zici tu ca se comporta baietii, dar asta nu ma face sa ma gandesc asa mult la ele si sa le comentez felul de a fi. Prefer sa vad partea buna a lucrurilor.

In legatura cu subiectul : pana la urma ce mare nenorocire a facut acel baiat ? Poate el carase lucrurile cateva ore si i-a venit si ei randul pt. cateva minute, poate ea avea un fix, ca cea din Twin Peaks cu butucul , iar el nu avea ce sa faca, poate, poate...



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 13:19 de ExoticDream


Tu cand vorbesti despre fete vorbesti despre prietenele tale, iar cand vorbesti despre baieti vorbesti despre degeneratii care isi doresc aproape, fete cat mai proaste si cat mai voluptoase.
Sunt si baieti care au alte dorinte. Am vazut si eu o gramada de fete care se comporta cum zici tu ca se comporta baietii, dar asta nu ma face sa ma gandesc asa mult la ele si sa le comentez felul de a fi. Prefer sa vad partea buna a lucrurilor.


Nu vorbesc doar despre prietenele mele (de-abia am postat despre fetele "usuratice", gen albinuta, inzorzonate si de departe mirositoare) si nici numai despre baietii degenerati care considera femeile simple obiecte sexuale. Stiu ca exista si altfel de oameni pe lume, altfel....as innebuni de singuratate! In viata reala incerc sa ma delimitez de persoanele pe care le consider nedemne de numele de "om", sa nu ma intersectez cu ele, aici vorbesc poate mai mult despre ele pt ca incerc sa le inteleg felul de a fi, gandirea (in caz ca exista asa ceva) ca sa ma pot apara de ele la nevoie.

In legatura cu subiectul : pana la urma ce mare nenorocire a facut acel baiat ? Poate el carase lucrurile cateva ore si i-a venit si ei randul pt. cateva minute, poate ea avea un fix, ca cea din Twin Peaks cu butucul , iar el nu avea ce sa faca, poate, poate...


Era pur si simplu un exemplu de nesimtire...!Din pacate, ne lovim din ce in ce mai des de asa ceva si aproape nu ni se mai pare ciudat!!! Dar e trist....o data cu romantismul, a apus si vremea bunelor maniere...



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 13:30 de dualis

Era pur si simplu un exemplu de nesimtire...!Din pacate, ne lovim din ce in ce mai des de asa ceva si aproape nu ni se mai pare ciudat!!! Dar e trist....o data cu romantismul, a apus si vremea bunelor maniere...


Eu nu pot sa spun ca este un ex. de nesimtire. Nici ca e trist. Ei erau fericiti. Cred ca ea nu avea nevoie de acel ajutor care vi se pare asa important.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 15:45 de Ionel


Mai sunt cazuri in care fata este atrasa de frumusetzea sufleteasca a tipului dar in cazul asta tipul ala sigur nu shtia ce-i aia daca o lasa pe saraca fata sa care.
Probabil k ala era plin de bani caz in care fata era practic o c**** .

Eu zic sa nu judecam oamenii daca nu-i cunoastem. Cine stie ce era intre ei. Poate s-au intalnit pur si simplu, si trebuiau sa se desparta, deoarece aveau alte drumuri.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 17:22 de sabba



Faptul ca ea era draguta foc, iar el un fel de Quasimodo (poate detinea inclusiv cocoasa, de-aia nu le avea cu caratul! ) nu e relevant, am observat ca in tarisoara noastra exista mult mai multe fete frumoase decat baieti posesori ai aceleiasi dotari native si, spre deosebire de baieti pt care aspectul fizic e primordial, o fata chiar draguta se poate uita la un baiat uratel daca il apreciaza din alte puncte de vedere (si nu ma refer la cele sexuale sau pecuniare neaparat! ) . Insa indiferent cum ar fi, daca individul nu avea probleme medicale, gestul lui denota o nesimtire si lipsa de maniere crase! Sa fiu in locul fetei,asa m-as fi facut ca-mi cade rucsacul ala pe picioarele lui....si i-as fi spus ca nu-l pot tine de mana pt ca ma dezechilibrez din cauza scaunului de lemn, iar de sarutat iar nu pot din cauza rucsacului, dar daca le cara el mai vedem! Chiar ca pe unii dragostea ii tampeste!


Eu nu m-as fi facut ca-mi cade nimic!
Le-as fi carat si fara probleme si fara el!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ciudat!

scris pe 3 sep 2004 19:37 de Ionel


Era pur si simplu un exemplu de nesimtire...!Din pacate, ne lovim din ce in ce mai des de asa ceva si aproape nu ni se mai pare ciudat!!! Dar e trist....o data cu romantismul, a apus si vremea bunelor maniere...

Ah, cat de sigur punem pecetea pe cineva. Uite asemenea opinii facute fara a sti realitatea, duc uneori la discutii si certuri intre persoane.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

42 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate