Facebook...

Pagina 1 din 1
1

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Facebook...

scris pe 10 ian 2011 00:00 de ubyalex

A scapat pe net o informatie cum ca se inchide facebook pe 15 martie 2011 si se raspandeste foarte repede. O zice si Google Trends,care stie cam tot ce misca. Si CNN publica ceva si nu stiu daca e farsa. Pe twitter si pe facebook se discuta foarte mult pe tema asta, insa miroase a gluma. Si duma e buna.Ce parere aveti?.
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 00:03 de Rolando

A scapat pe net o informatie cum ca se inchide facebook pe 15 martie 2011 si se raspandeste foarte repede. O zice si Google Trends,care stie cam tot ce misca. Si CNN publica ceva si nu stiu daca e farsa. Pe twitter si pe facebook se discuta foarte mult pe tema asta, insa miroase a gluma. Si duma e buna.Ce parere aveti?.
nu stiu,nu am auzit,nu ma intereseaza,oricum nu ma afecteaza.....dar nu mi-ar parea rau sa se inchida,m-am saturat sa aud in fiecare zi facebook in sus,facebook in jos.....dar si eu sunt de aceeasi parere ca si tine,cred ca este doar o gluma



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 00:08 de Rolando

A scapat pe net o informatie cum ca se inchide facebook pe 15 martie 2011 si se raspandeste foarte repede. O zice si Google Trends,care stie cam tot ce misca. Si CNN publica ceva si nu stiu daca e farsa. Pe twitter si pe facebook se discuta foarte mult pe tema asta, insa miroase a gluma. Si duma e buna.Ce parere aveti?.
pe tine te afecteaza cu ceva o eventuale inchidere a acestui site de socializare sau a altor siteuri precum hi5 sau twitter??



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 00:14 de ubyalex

pe tine te afecteaza cu ceva o eventuale inchidere a acestui site de socializare sau a altor siteuri precum hi5 sau twitter??


Nu ma afecteaza cu nimic....oricum nu prea imi fac veacul pe acolo decat 2-3 min pe zi.....singurul lucru de care mi-ar parea rau....ar fi jocul meu...la care am avansat))
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 00:18 de Rolando



Nu ma afecteaza cu nimic....oricum nu prea imi fac veacul pe acolo decat 2-3 min pe zi.....singurul lucru de care mi-ar parea rau....ar fi jocul meu...la care am avansat))
tu ce joci pe acolo?? ca stiu pe foarte multi innebuniti dupa jocurile de pe hi5 sau facebook.....s-au facut toti "fermieri internauti"...in scurt timp o sa ajungem sa mancam legume virtuale daca o tinem in stilul acesta



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 00:19 de ubyalex

tu ce joci pe acolo?? ca stiu pe foarte multi innebuniti dupa jocurile de pe hi5 sau facebook.....s-au facut toti "fermieri internauti"...in scurt timp o sa ajungem sa mancam legume virtuale daca o tinem in stilul acesta



eu am un orasel:X
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 06:55 de ThT




eu am un orasel:X

si eu



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 08:17 de simosimina



)) mie imi palce citty ville



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 11:21 de ubyalex



)) mie imi palce citty ville


milionaire
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 16:51 de ursaru



milionaire

da



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 17:05 de Incepator

Am sters pozele cu mine,,,,mai toate...si acum am poze cu cea mai frumoasa masina de pe pamant.


tertsetsergwergwrgwegwer
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 17:25 de Bozgoru

A scapat pe net o informatie cum ca se inchide facebook pe 15 martie 2011 si se raspandeste foarte repede. O zice si Google Trends,care stie cam tot ce misca. Si CNN publica ceva si nu stiu daca e farsa. Pe twitter si pe facebook se discuta foarte mult pe tema asta, insa miroase a gluma. Si duma e buna.Ce parere aveti?.
imi pare rau pt tine ca iti pui intrebarea asta idioata.. tu chiar crezi ca se poate inchide ,.. si mai ales sa aiba un trmen limita.. o afacere de 50 miliarde dolari?
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 17:58 de ubyalex

imi pare rau pt tine ca iti pui intrebarea asta idioata..


Hopa ce sari asa in capul meu...am pus o simpla intrebare

tu chiar crezi ca se poate inchide ,.. si mai ales sa aiba un trmen limita.. o afacere de 50 miliarde dolari?

.....niciodata nu se stie
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 19:45 de Incepator

imi pare rau pt tine ca iti pui intrebarea asta idioata.. tu chiar crezi ca se poate inchide ,.. si mai ales sa aiba un trmen limita.. o afacere de 50 miliarde dolari?


Imi aduci aminte de massurile alea : J.K. va anunta ca va sterge toate id urile pentru ca yahoo a atins limita maxima, daca nu dai acest mass , id-ul tau va fi sters ....

Ce oameni, nu au nici minimum de cunostiinte necesar..



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 23:08 de ubyalex

:-j
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 23:21 de McLove

ubyalex, degeaba, au dreptate...


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 23:34 de ubyalex

ubyalex, degeaba, au dreptate...


Nu imi amintesc sa fi spus ca nu au dreptate....:|

Peste informatia asta am dat din intamplare.....am postat din plictiseala,eram curioasa sa vad ce parerea au cei de pe forum...

Iar chestia aia cu yahoo nu stiu daca am apucat sa o citesc vreodata...stiam ceva ceva...dar nu am dat importanta prea mare.

In fine...vorba multa saracia omului
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Facebook...

scris pe 10 ian 2011 23:52 de Firentze

Castiga prea mult ca sa se inchida, dar din zvonul asta de care spui tu vor castiga de pana la 5-6 ori decat castiga acum! Adica intr-o ora pot castiga cam cat castiga intr-o zi. Deci nu te lua dupa astfel de zvonuri!


0604
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate