FOTBAL

Pagina 1 din 1
1

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

FOTBAL

scris pe 10 mai 2011 01:22 de Machiavelli

Unde este topic-ul destinat acestui sport?


Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: FOTBAL

scris pe 10 mai 2011 01:29 de Machiavelli

Aveam un link pt Sorin ca tot e galatean si poate asa se vor simtii si ei,galatenii langa jucatori cu adevarat valorosi...
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/imaginea-zilei-galatiul-vrea-sa-aiba-fata-de-europa-cum-un-otelar-l-a-imitat-pe-un-mare-fotbalist-francez-8253347



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: FOTBAL

scris pe 10 mai 2011 15:58 de ursaru

Nasol daca s-a sters topicul despre fotbal
Insa despre Otelul nu am pic de respect,cu jucatori de B si cu multe ajutoare castiga titlul,in timp ce Vaslui ,o echipa furata de arbitri va termina pe 3.Vorba lui Porumboiu:"campioana se stia inca din toamna..".Otelul daca nu ar fi jucat in 14 jucatori juma` de campionat erau vecini de clasament cu Gloria...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: FOTBAL

scris pe 10 mai 2011 22:10 de girls2

Unde este topic-ul destinat acestui sport?
Pe pagina 2,din pacate
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: FOTBAL

scris pe 11 mai 2011 00:30 de Machiavelli

Nasol daca s-a sters topicul despre fotbal
Insa despre Otelul nu am pic de respect,cu jucatori de B si cu multe ajutoare castiga titlul,in timp ce Vaslui ,o echipa furata de arbitri va termina pe 3.Vorba lui Porumboiu:"campioana se stia inca din toamna..".Otelul daca nu ar fi jucat in 14 jucatori juma` de campionat erau vecini de clasament cu Gloria...

Otelul trebuie sa castige acest campionat chiar daca nu il merita(cel putin fotbalul din ultimele 2 etape a fost supramodest) insa decat joarsele din vaslui si cele din banat mai bine otelarii.Macar acestia nu s'au pisat pe palmaresul Stelei asa cum a facut-o porumboiul si haznaua aia de iancu...Te rog frumos ursare



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: FOTBAL

scris pe 11 mai 2011 00:32 de Machiavelli

Pe pagina 2,din pacate

Acum am observat.De obicei era intre primele...Acum sunt alte panarame de topicuri construite de aceleasi joarse
Exotic ai noroc de data asta...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: FOTBAL

scris pe 12 mai 2011 16:54 de ursaru


Otelul trebuie sa castige acest campionat chiar daca nu il merita(cel putin fotbalul din ultimele 2 etape a fost supramodest) insa decat joarsele din vaslui si cele din banat mai bine otelarii.Macar acestia nu s'au pisat pe palmaresul Stelei asa cum a facut-o porumboiul si haznaua aia de iancu...Te rog frumos ursare

Hai boss tine-ti degetele incrucisate ca sa ia Timisoara,nu vreau otelul,au facut prea multe jocuri de culise in frunte cu fostul om de cooperativa MAriusica Stan.Sa fim seriosi ..in CL nu ar face nici 2 puncte,pentru ca indianu` va lua toti banii si lasa echipa in paragina ,ce naiba..



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

36 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate