intrebare ...

Pagina 1 din 1
1

andra16

Senior member
74 mesaje

intrebare ...

scris pe 27 dec 2003 16:50 de andra16

este adevarat ca "Boyz don`t cry ??"
Sunt atat de duri precum par ???
Cum ii imbranzesti ??



Inteligenta este capacitatea cu ajutorul careia vom intelege, pana la urma ca totul este de neinteles. - Maurice Maeterlink
sus

DyaboliQ

Guest

Re: intrebare ...

scris pe 27 dec 2003 21:38 de DyaboliQ

este adevarat ca "Boyz don`t cry ??"
Sunt atat de duri precum par ???
Cum ii imbranzesti ??


Depinde de starea in care e el si ma rog ,, in fine daca iul bati ( de exmplu ) multi nu plang dar sunt si unii care plang chiar si la 16-20 de ani asa ca depinde de circumstante...
sus

tomytta

Newbie
8 mesaje

Re: Re: intrebare ...

scris pe 2 ian 2004 23:17 de tomytta

BUNA EU CUNOSC UN BAIAT CARE A STAT CU FINAMEA SI CU VERISOARA MEA SI PE AMBELE LE-A IUBIT MAI ALES PE FINAME CARE A STAT CU EA 2 ANI ,IAR ACUM STAU EU CU EL SI-L IUBESC SUPER MULT SI EL CRED CA PE MINE DIN CE MI-AU SPUS ELE.A SI APROPO EL ERA CU VERISOARA MEA SI EU MA INDRAGOSTISEM DE EL SI AM RUGAT-O PE AURA SA MA BAGE CU EL,DAR EL NU A VRUT CA TINEA LA EA SI A INCEPUT SA PLANGA CAND I-A SPUS AURA CA NU MA VREA SA STEA CU EL ASTA SE INTAMPLA PRIN TELEFON ,IAR EU SUNT DE REVELIONUL ASTA CU EL.DECI SUNT F.MULTE MODELURI DE BAIETI.


UN SFAT E INTOTDEAUNA BINE PRIMIT.
sus

Pisoias

Senior member
103 mesaje

Re: intrebare ...

scris pe 3 ian 2004 01:58 de Pisoias

este adevarat ca "Boyz don`t cry ??"
Sunt atat de duri precum par ???
Cum ii imbranzesti ??



In termeni generali, anumite studii stiintifice au aratat ca barbatilor le trebuie de 6 ori mai mult timp ca sa reactioneze la sitmuli emotionali. Asta este motivul genetic. Mai este si si motivul social unde barbatii au o presiune pe care femeile nu pot vedea sau nu pot intelege usor. Aceasta presiune face ca barbatii sa se simta rau sau neconfortabili daca plang. Deci, ei incearca sa se abtina.


Insa, trebuie sa fii foarte atenta la acest fapt fiindca daca barbatii nu plang sau daca nu isi arata emotiile nu inseamna ca ei nu au sentimente. Inauntru, femeile si barbatii sunt aproape la fel. Toti simt frica, ura, dragoste, iubire, tristete, singuratate, bucurie, fericire SAMD.


Despre "imbranzire", de ce ai vrea sa faci pe cineva sa se comporte intr-un mod care nu-l face sa se simta comfortabil? Daca vrei sa-l atingi adanc, dai intelgere (multa, multa intelegere), dragoste, rabdare. Zambeste-i frumos si ai incredere in tine si in el.



miauuuuuuuuuuuuu
sus

copilita

Veteran member
363 mesaje

Re: Re: Re: intrebare ...

scris pe 5 ian 2004 23:26 de copilita

BUNA EU CUNOSC UN BAIAT CARE A STAT CU FINAMEA SI CU VERISOARA MEA SI PE AMBELE LE-A IUBIT MAI ALES PE FINAME CARE A STAT CU EA 2 ANI ,IAR ACUM STAU EU CU EL SI-L IUBESC SUPER MULT SI EL CRED CA PE MINE DIN CE MI-AU SPUS ELE.A SI APROPO EL ERA CU VERISOARA MEA SI EU MA INDRAGOSTISEM DE EL SI AM RUGAT-O PE AURA SA MA BAGE CU EL,DAR EL NU A VRUT CA TINEA LA EA SI A INCEPUT SA PLANGA CAND I-A SPUS AURA CA NU MA VREA SA STEA CU EL ASTA SE INTAMPLA PRIN TELEFON ,IAR EU SUNT DE REVELIONUL ASTA CU EL.DECI SUNT F.MULTE MODELURI DE BAIETI.



un singur cuvant am de zis : VARZA!



you want the truth?... you can't handle the truth...!
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: intrebare ...

scris pe 7 ian 2004 17:31 de nemesis

BUNA EU CUNOSC UN BAIAT CARE A STAT CU FINAMEA SI CU VERISOARA MEA SI PE AMBELE LE-A IUBIT MAI ALES PE FINAME CARE A STAT CU EA 2 ANI ,IAR ACUM STAU EU CU EL SI-L IUBESC SUPER MULT SI EL CRED CA PE MINE DIN CE MI-AU SPUS ELE.A SI APROPO EL ERA CU VERISOARA MEA SI EU MA INDRAGOSTISEM DE EL SI AM RUGAT-O PE AURA SA MA BAGE CU EL,DAR EL NU A VRUT CA TINEA LA EA SI A INCEPUT SA PLANGA CAND I-A SPUS AURA CA NU MA VREA SA STEA CU EL ASTA SE INTAMPLA PRIN TELEFON ,IAR EU SUNT DE REVELIONUL ASTA CU EL.DECI SUNT F.MULTE MODELURI DE BAIETI.


Sa fie oare valentina... sub un alt nume? :/

sus

GIA

Newbie
2 mesaje

yes

scris pe 7 ian 2004 23:21 de GIA


da , plang si baietii...ca doar nu sunt roboti lipsiti de sentimente
sus

lars

Newbie
6 mesaje

Re: intrebare ...

scris pe 9 ian 2004 16:07 de lars

este adevarat ca "Boyz don`t cry ??"
Sunt atat de duri precum par ???
Cum ii imbranzesti ??


nu e adevarat.fie si de nervi, si tot plang.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

44 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate