Topul userilor 2004

Pagina 1 din 1
1

MachoMan

Veteran member
399 mesaje

Topul userilor 2004

scris pe 10 dec 2004 17:34 de MachoMan

Am vizitat si alte forumuri si am observat ca la sfarsitul anului se obisnuieste sa se stabileasca un top al userilor. Eu intru rar aici, dar cei vechi isi pot da cu parerea. Va propun urmatoarele sectiuni:

1) Cel mai simpatic/inteligent/cool/funny user

2) Cea mai simpatica/inetligenta/cool/funny useritza

3) Cel mai naspa/antipatic/nesuferit/enervant/plictisitor user

4) Cea mai naspa/antipatica/nesuferita/enervanta/plictisitoare useritza

Completati cate un nume la fiecare sectiune si dupa 7-10 zile adunati voturile si desemnatii userul anului! Va fi ca un barometru al forumului, go for it!
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Topul userilor 2004

scris pe 10 dec 2004 22:30 de Infector

Am vizitat si alte forumuri si am observat ca la sfarsitul anului se obisnuieste sa se stabileasca un top al userilor. Eu intru rar aici, dar cei vechi isi pot da cu parerea. Va propun urmatoarele sectiuni:

1) Cel mai simpatic/inteligent/cool/funny user

2) Cea mai simpatica/inetligenta/cool/funny useritza

3) Cel mai naspa/antipatic/nesuferit/enervant/plictisitor user

4) Cea mai naspa/antipatica/nesuferita/enervanta/plictisitoare useritza

Completati cate un nume la fiecare sectiune si dupa 7-10 zile adunati voturile si desemnatii userul anului! Va fi ca un barometru al forumului, go for it!


1) Cel mai funny si alea alea user - ....

2) Cea mai simpatica alea alea useritza - FireSoul,xxxx,s.......,Taqua ... ordinea nu conteaza

3) Cel mai antipatic ... nemesis

4) Cea mai antipatica ... nemesis si ExoticDream



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Topul userilor 2004

scris pe 12 dec 2004 00:15 de ExoticDream

1) Cel mai simpatic/inteligent/cool/funny user: nemesis (de departe-aproape!)

2) Cea mai simpatica/inteligenta/cool/funny useritza: sabba (din cele mai vechi timpuri si pana in prezent)

3) Cel mai naspa/antipatic/nesuferit/enervant/deplasat user (categoria non-fairplay): *****, ******** (totusi ma abtin la categoria asta, desi...)

4) Cea mai naspa/antipatica/nesuferita/enervanta/plictisitoare useritza: Firesoul (pt modificarile bruste de optica si atitudinea non-fairplay)




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

xxxxx

Guest

Re: Topul userilor 2004

scris pe 12 dec 2004 07:08 de xxxxx

Am vizitat si alte forumuri si am observat ca la sfarsitul anului se obisnuieste sa se stabileasca un top al userilor. Eu intru rar aici, dar cei vechi isi pot da cu parerea. Va propun urmatoarele sectiuni:

1) Cel mai simpatic/inteligent/cool/funny user

2) Cea mai simpatica/inetligenta/cool/funny useritza

3) Cel mai naspa/antipatic/nesuferit/enervant/plictisitor user

4) Cea mai naspa/antipatica/nesuferita/enervanta/plictisitoare useritza

Completati cate un nume la fiecare sectiune si dupa 7-10 zile adunati voturile si desemnatii userul anului! Va fi ca un barometru al forumului, go for it!


Cea mai inteleapta user-ita: FireSoul
Cel mai cool user: Infector
Cel mai "interesant" user: nemesis
Cel mai inteligent: Aluka, Sabba
Cel mai romantic: Ursu, YLoveCamelia
Cel mai simpatic: xxxxx
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 13 dec 2004 12:16 de ExoticDream



Cea mai inteleapta user-ita: FireSoul
Cel mai cool user: Infector
Cel mai "interesant" user: nemesis
Cel mai inteligent: Aluka, Sabba
Cel mai romantic: Ursu, YLoveCamelia
Cel mai simpatic: xxxxx


Cred ca diferentele de fus orar si emisfere geografice te-au facut sa gresesti locul ghilimelelor! Eu zic sa facem asa: muti ghilimelele unde vrei tu si iti mai imprumut 4 seturi ca sa le pui unde trebuie, OK?

Ar mai fi si lauda de sine......?!?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 17 dec 2004 02:31 de nemesis



Cred ca diferentele de fus orar si emisfere geografice te-au facut sa gresesti locul ghilimelelor! Eu zic sa facem asa: muti ghilimelele unde vrei tu si iti mai imprumut 4 seturi ca sa le pui unde trebuie, OK?

Ar mai fi si lauda de sine......?!?


Iata al meu raspuns!

Cea/Cel mai:
1) ...funny, si atat: YLoveCamelia sau Ursu... imi este greu sa ma decid! Primul pentru eruditie certareata, al doilea pentru "constructia sentimentului de vid", dintre cuvant si virgula, dintre silaba si expresie...
1') ...adorabil/a, si mai mult:
adieu - pentru viziunea de impletire a franghiei -, MissM (pentru sensibilitatea, pe tocuri negre, in fata unui incalificabil jeg uman)
2) ...simpatica: sabba (in parte si pentru ca, a recunoscut ca a cautat in dictionar, cuvantul "antinomie"!
3) ...antipatic: tipologia userului Aluka-Infector-dualis! No comment!
4) ...antipatica: Avem asa ceva?

"Criticilor mei" si nu numai: poate ca va intrebati, de ce din topul meu lipseste colega mea. Lipseste, dintr-un sentiment de monolit, dintr-un sentiment de "dincolo", de "mai mult"...

sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 17 dec 2004 10:24 de Infector



Iata al meu raspuns!

Cea/Cel mai:
1) ...funny, si atat: YLoveCamelia sau Ursu... imi este greu sa ma decid! Primul pentru eruditie certareata, al doilea pentru "constructia sentimentului de vid", dintre cuvant si virgula, dintre silaba si expresie...
1') ...adorabil/a, si mai mult:
adieu - pentru viziunea de impletire a franghiei -, MissM (pentru sensibilitatea, pe tocuri negre, in fata unui incalificabil jeg uman)
2) ...simpatica: sabba (in parte si pentru ca, a recunoscut ca a cautat in dictionar, cuvantul "antinomie"!
3) ...antipatic: tipologia userului Aluka-Infector-dualis! No comment!
4) ...antipatica: Avem asa ceva?

"Criticilor mei" si nu numai: poate ca va intrebati, de ce din topul meu lipseste colega mea. Lipseste, dintr-un sentiment de monolit, dintr-un sentiment de "dincolo", de "mai mult"...



Prin ce ai spus aici te-ai calificat pe pozitia 1 in TOP la categoria: User fara discernamant



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Gramaticus

Guest

Re: Re: Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 17 dec 2004 10:25 de Gramaticus



Iata al meu raspuns!

Cea/Cel mai:
1) ...funny, si atat: YLoveCamelia sau Ursu... imi este greu sa ma decid! Primul pentru eruditie certareata, al doilea pentru "constructia sentimentului de vid", dintre cuvant si virgula, dintre silaba si expresie...
1') ...adorabil/a, si mai mult:
adieu - pentru viziunea de impletire a franghiei -, MissM (pentru sensibilitatea, pe tocuri negre, in fata unui incalificabil jeg uman)
2) ...simpatica: sabba (in parte si pentru ca, a recunoscut ca a cautat in dictionar, cuvantul "antinomie"!
3) ...antipatic: tipologia userului Aluka-Infector-dualis! No comment!
4) ...antipatica: Avem asa ceva?

"Criticilor mei" si nu numai: poate ca va intrebati, de ce din topul meu lipseste colega mea. Lipseste, dintr-un sentiment de monolit, dintr-un sentiment de "dincolo", de "mai mult"...



2) De cautat in dictionar si eu caut, inseamna ca-ti sunt simpatic?
3) Mie imi pare rau de doi dintre ei, dar fiecare pasare pe limba ei piere.
4) Da, avem.
sus

adieu

Junior member
49 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 17 dec 2004 14:04 de adieu

Sarbatori, cadouri, topuri, Mos Craciun....e interesant, ce cadou credeti ca s-ar potrivi fiecarui user cu state ceva mai vechi de aici? Ideea acestei intrebari mi-a venit in timp ce vizitam un magazin ciudat in se gaseau cam de toate intr-un perimetru destul de mic. Mi-au atras atentia niste lumanari (parfumate) cu forme ciudate, am zarit niste statuete destul de funny....apoi celebrele chinezarii, le stiti voi...., aaa...era si un Buddha micut...conform sistemului Feng Shui, daca mangai zilnic burta statuii vei avea parte de prosperitate si succes material, la asta se referea cineva aici! Mda....cred ca s-ar putea gasi un cadou pentru fiecare dintre voi.....Ce parere aveti?


ADI-EU
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 17 dec 2004 15:25 de Infector

Sarbatori, cadouri, topuri, Mos Craciun....e interesant, ce cadou credeti ca s-ar potrivi fiecarui user cu state ceva mai vechi de aici? Ideea acestei intrebari mi-a venit in timp ce vizitam un magazin ciudat in se gaseau cam de toate intr-un perimetru destul de mic. Mi-au atras atentia niste lumanari (parfumate) cu forme ciudate, am zarit niste statuete destul de funny....apoi celebrele chinezarii, le stiti voi...., aaa...era si un Buddha micut...conform sistemului Feng Shui, daca mangai zilnic burta statuii vei avea parte de prosperitate si succes material, la asta se referea cineva aici! Mda....cred ca s-ar putea gasi un cadou pentru fiecare dintre voi.....Ce parere aveti?


Mie nu prea imi plac darurile ..prefer cecurile



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

claudiudr

Guest

Re: Topul userilor 2004

scris pe 14 ian 2005 10:59 de claudiudr

Am vizitat si alte forumuri si am observat ca la sfarsitul anului se obisnuieste sa se stabileasca un top al userilor. Eu intru rar aici, dar cei vechi isi pot da cu parerea. Va propun urmatoarele sectiuni:

1) Cel mai simpatic/inteligent/cool/funny user

2) Cea mai simpatica/inetligenta/cool/funny useritza

3) Cel mai naspa/antipatic/nesuferit/enervant/plictisitor user

4) Cea mai naspa/antipatica/nesuferita/enervanta/plictisitoare useritza

Completati cate un nume la fiecare sectiune si dupa 7-10 zile adunati voturile si desemnatii userul anului! Va fi ca un barometru al forumului, go for it!


Cea mai simpatica userita este exoticdream
sus

LatinSexyGuy

Veteran member
221 mesaje

Re: Topul userilor 2004

scris pe 14 ian 2005 16:26 de LatinSexyGuy

Chiar crezi ca cineva isi doreste sa fie userul anului?Dupa ce se intampla aici cred ca nimeni nu isi doreste asta ca sa nu isi atraga tot felul de comentarii: oricum nemesis si ExoticDream isi merita locul si ii felicit pt tot ce fac , Firesoul palaria jos (stie ea de ce) si raman la parerea ca ar trebui sa dam un premiu celui mai "baietas dintre toti"- Infector , care isi merita locul pe viata in spatele blocurilor.


Nu conditia noastra ci calitatea sufletului nostru ne face fericiti
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 14 ian 2005 18:30 de Infector

Chiar crezi ca cineva isi doreste sa fie userul anului?Dupa ce se intampla aici cred ca nimeni nu isi doreste asta ca sa nu isi atraga tot felul de comentarii: oricum nemesis si ExoticDream isi merita locul si ii felicit pt tot ce fac , Firesoul palaria jos (stie ea de ce) si raman la parerea ca ar trebui sa dam un premiu celui mai "baietas dintre toti"- Infector , care isi merita locul pe viata in spatele blocurilor.


Merci frumos pantofare!Hai pupa inelu' si da-i drumu acasa



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

adieu

Junior member
49 mesaje

Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 14 ian 2005 20:43 de adieu

[...]celui mai "baietas dintre toti"- Infector , care isi merita locul pe viata in spatele blocurilor


...gri!



ADI-EU
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Topul userilor 2004

scris pe 15 ian 2005 00:15 de valentine

Am vizitat si alte forumuri si am observat ca la sfarsitul anului se obisnuieste sa se stabileasca un top al userilor. Eu intru rar aici, dar cei vechi isi pot da cu parerea. Va propun urmatoarele sectiuni:

1) Cel mai simpatic/inteligent/cool/funny user

2) Cea mai simpatica/inetligenta/cool/funny useritza

3) Cel mai naspa/antipatic/nesuferit/enervant/plictisitor user

4) Cea mai naspa/antipatica/nesuferita/enervanta/plictisitoare useritza

Completati cate un nume la fiecare sectiune si dupa 7-10 zile adunati voturile si desemnatii userul anului! Va fi ca un barometru al forumului, go for it!



FireSoul....cel mai smardoi cel mai funny cel mai etc www sms user, cel mai antipatic najpa nasol urat etc user....nemesis
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 15 ian 2005 00:55 de nemesis




FireSoul....cel mai smardoi cel mai funny cel mai etc www sms user, cel mai antipatic najpa nasol urat etc user....nemesis


Super smart, avand in vedere ca are 666 de posturi pe site si s-a oprit pentru ca nu vrea sa strice frumusete de numar...
Mda! E si asta un principiu de viata... ce pot sa spun...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Topul userilor 2004

scris pe 15 ian 2005 12:05 de valentine



Super smart, avand in vedere ca are 666 de posturi pe site si s-a oprit pentru ca nu vrea sa strice frumusete de numar...
Mda! E si asta un principiu de viata... ce pot sa spun...




looooooooool asta nu stiam nu mai e smardoi...atunci cel mai smardoi...eu cu infector
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

17 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate