:))

Pagina 1 din 1
1

saabba

Veteran member
480 mesaje

:))

scris pe 15 oct 2005 20:54 de saabba

Cel mai necinstit lucru, in viatã, este modul in care aceasta se terminã. Adicã, ce vreau sã zic.. viata e grea. Si-ti cam ocupã tot timpul. Ce capeti la sfârsitul ei? O moarte. Asta ce-i, un bonus? Eu cred cã ciclul vietii e de-a-ndãrãtelea.
Ar trebui întâi sã mori, sã te dai la o parte. Apoi sã mergi sã locuiesti într-un azil de bãtrâni. Esti dat afarã de acolo pe motiv cã esti prea sãnãtos, te duci, îti iei pensia, apoi, când începi sã lucrezi, primesti un ceas de aur în prima zi de lucru. Muncesti patruzeci de ani pânã când devii suficient de tânãr ca sã te bucuri de pensionare. Te-apuci de bãut, mergi la bairame, si esti gata pentru Liceu. Mergi apoi în scoala Primarã, devii un copil, te joci, n-ai nici o responsabilitate, devii bebelus, apoi si mai mult? îti petreci ultimele nouã luni plutind cu toate facilitãtile cum ar fi încãlzire centralã, bãi, room service, dupã care termini totul într-un orgasm!! Amin


sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: :))

scris pe 15 oct 2005 21:07 de LonelyGirl

Cel mai necinstit lucru, in viatÃģ, este modul in care aceasta se terminÃģ. AdicÃģ, ce vreau sÃģ zic.. viata e grea. Si-ti cam ocupÃģ tot timpul. Ce capeti la sfÃĢrsitul ei? O moarte. Asta ce-i, un bonus? Eu cred cÃģ ciclul vietii e de-a-ndÃģrÃģtelea.
Ar trebui ÃĨntÃĢi sÃģ mori, sÃģ te dai la o parte. Apoi sÃģ mergi sÃģ locuiesti ÃĨntr-un azil de bÃģtrÃĢni. Esti dat afarÃģ de acolo pe motiv cÃģ esti prea sÃģnÃģtos, te duci, ÃĨti iei pensia, apoi, cÃĢnd ÃĨncepi sÃģ lucrezi, primesti un ceas de aur ÃĨn prima zi de lucru. Muncesti patruzeci de ani pÃĢnÃģ cÃĢnd devii suficient de tÃĢnÃģr ca sÃģ te bucuri de pensionare. Te-apuci de bÃģut, mergi la bairame, si esti gata pentru Liceu. Mergi apoi ÃĨn scoala PrimarÃģ, devii un copil, te joci, n-ai nici o responsabilitate, devii bebelus, apoi si mai mult? ÃĨti petreci ultimele nouÃģ luni plutind cu toate facilitÃģtile cum ar fi ÃĨncÃģlzire centralÃģ, bÃģi, room service, dupÃģ care termini totul ÃĨntr-un orgasm!! Amin




marfa




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

Libelula

Guest

Re: :))

scris pe 17 oct 2005 11:58 de Libelula

Cel mai necinstit lucru, in viatÃģ, este modul in care aceasta se terminÃģ. AdicÃģ, ce vreau sÃģ zic.. viata e grea. Si-ti cam ocupÃģ tot timpul. Ce capeti la sfÃĢrsitul ei? O moarte. Asta ce-i, un bonus? Eu cred cÃģ ciclul vietii e de-a-ndÃģrÃģtelea.
Ar trebui ÃĨntÃĢi sÃģ mori, sÃģ te dai la o parte. Apoi sÃģ mergi sÃģ locuiesti ÃĨntr-un azil de bÃģtrÃĢni. Esti dat afarÃģ de acolo pe motiv cÃģ esti prea sÃģnÃģtos, te duci, ÃĨti iei pensia, apoi, cÃĢnd ÃĨncepi sÃģ lucrezi, primesti un ceas de aur ÃĨn prima zi de lucru. Muncesti patruzeci de ani pÃĢnÃģ cÃĢnd devii suficient de tÃĢnÃģr ca sÃģ te bucuri de pensionare. Te-apuci de bÃģut, mergi la bairame, si esti gata pentru Liceu. Mergi apoi ÃĨn scoala PrimarÃģ, devii un copil, te joci, n-ai nici o responsabilitate, devii bebelus, apoi si mai mult? ÃĨti petreci ultimele nouÃģ luni plutind cu toate facilitÃģtile cum ar fi ÃĨncÃģlzire centralÃģ, bÃģi, room service, dupÃģ care termini totul ÃĨntr-un orgasm!! Amin




Ce prostie! Esti cretin(a)?!?
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: :))

scris pe 17 oct 2005 23:21 de nemesis

Cel mai necinstit lucru, in viat�£, este modul in care aceasta se termin�£. Adic�£, ce vreau s�£ zic.. viata e grea. Si-ti cam ocup�£ tot timpul. Ce capeti la sf�¢rsitul ei? O moarte. Asta ce-i, un bonus? Eu cred c�£ ciclul vietii e de-a-nd�£r�£telea.
Ar trebui �®nt�¢i s�£ mori, s�£ te dai la o parte. Apoi s�£ mergi s�£ locuiesti �®ntr-un azil de b�£tr�¢ni. Esti dat afar�£ de acolo pe motiv c�£ esti prea s�£n�£tos, te duci, �®ti iei pensia, apoi, c�¢nd �®ncepi s�£ lucrezi, primesti un ceas de aur �®n prima zi de lucru. Muncesti patruzeci de ani p�¢n�£ c�¢nd devii suficient de t�¢n�£r ca s�£ te bucuri de pensionare. Te-apuci de b�£ut, mergi la bairame, si esti gata pentru Liceu. Mergi apoi �®n scoala Primar�£, devii un copil, te joci, n-ai nici o responsabilitate, devii bebelus, apoi si mai mult? �®ti petreci ultimele nou�£ luni plutind cu toate facilit�£tile cum ar fi �®nc�£lzire central�£, b�£i, room service, dup�£ care termini totul �®ntr-un orgasm!! Amin




Enigma... The return to innocence?

Foloseste "Clubul Veteranilor", te rog, daca mai ai chef de idiotenii din astea... Ok?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

22 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate