curiozitate

Pagina 1 din 2
1   2   »

sufletzik

Senior member
66 mesaje

curiozitate

scris pe 19 nov 2005 14:47 de sufletzik

Am si eu o curiozitate...cam cati ani aveti? Sper sa nu va supere questionul meu, dar chiar sunt curioasa!
Eu am 18 ani jumate..



"Inteleptul nu se supara...el intelege!"
sus

sufletzik

Senior member
66 mesaje

Re: curiozitate

scris pe 19 nov 2005 14:54 de sufletzik

Am si eu o curiozitate...cam cati ani aveti? Sper sa nu va supere questionul meu, dar chiar sunt curioasa!
Eu am 18 ani jumate..

tocami mi-a picat o fisa si m-am uitat la profilul fiecaruia si am vazut acolo data nasterii



"Inteleptul nu se supara...el intelege!"
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: curiozitate

scris pe 19 nov 2005 23:49 de LonelyGirl


tocami mi-a picat o fisa si m-am uitat la profilul fiecaruia si am vazut acolo data nasterii


Pact ca la majoritatea userilor datele de la profil sunt false




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 20 nov 2005 02:09 de ExoticDream



Pact ca la majoritatea userilor datele de la profil sunt false


Eu 21 si ceva...



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 20 nov 2005 16:26 de valentine



Eu 21 si ceva...



...7 luni
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 20 nov 2005 16:28 de valentine



Pact ca la majoritatea userilor datele de la profil sunt false



Dau si eu cu semnatura la declaratia asta
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 20 nov 2005 22:57 de ExoticDream




...7 luni


Merci, acum postez si eu data nasterii tale? Poate primesti niste cadouri, ce parere ai?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 21 nov 2005 01:33 de Aluka



Merci, acum postez si eu data nasterii tale? Poate primesti niste cadouri, ce parere ai?




parca spuneai 23 si ceva mai demult...
xxxxx are dreptate : ceea ce esti vorbeste mai mult decat ceea ce spui
oricum aratzi mai bine in poze decat cu ceea ce spui in realitate ! mai ales ca se contureaza binishor acolo si tupeul !
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 21 nov 2005 23:14 de valentine



Merci, acum postez si eu data nasterii tale? Poate primesti niste cadouri, ce parere ai?




O stii?
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 22 nov 2005 00:53 de ExoticDream




O stii?


I might!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 23 nov 2005 23:08 de valentine



I might!


Heroes of Might and Magic V...apare deabea in primavara anului viitor
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 24 nov 2005 20:59 de LonelyGirl




O stii?



Hai , zine-o valentine!daca stiu eu bine au mai ramas doar cateva zile.Trebuie sa ne pregatim urarile , asa ca nu mai astepta...




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: curiozitate

scris pe 24 nov 2005 20:59 de LonelyGirl

Am si eu o curiozitate...cam cati ani aveti? Sper sa nu va supere questionul meu, dar chiar sunt curioasa!
Eu am 18 ani jumate..


La mine e corect ceea ce e scris la profil.Am vreo 21 si ceva.




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 24 nov 2005 21:18 de valentine




!daca stiu eu bine au mai ramas doar cateva zile.





from where the heck do u know?
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 28 nov 2005 19:53 de LonelyGirl






from where the heck do u know?



asta e secret!mai vrei si alte detalii despre propria ta persoana?poate numele??




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitat

scris pe 28 nov 2005 23:25 de valentine




asta e secret!mai vrei si alte detalii despre propria ta persoana?poate numele??



sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curioz

scris pe 29 nov 2005 17:31 de LonelyGirl







glumeam...




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: curiozitate

scris pe 2 ian 2006 10:51 de Infector

Poti sa ai si 20 daca te porti ca la 70 ... tot degeaba


Si reciproca...


Unii au 20 si se poarta ca la 10 ...


'Retardarea' n-are varsta, nici sex ...



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: curiozitate

scris pe 3 ian 2006 03:52 de ExoticDream

Poti sa ai si 20 daca te porti ca la 70 ... tot degeaba


Si reciproca...


Unii au 20 si se poarta ca la 10 ...


'Retardarea' n-are varsta, nici sex ...


Prin retardare se intelege deficienta mentala (nivelul redus al inteligentei individuale). Conform "scarilor metrice" ale inteligentei, bazate pe IQ, se considera ca un individ sufera de deficienta mentala daca valoarea coeficientului sau de inteligenta (IQ) este mai mica de 70. S-a propus aici specificarea valorii IQ, dar..., cu exceptia lui nemesis, nici un alt user nu s-a grabit sa fie sincer!

Daca ai 20 de ani si te porti ca la 70, n-ar fi tocmai rau pentru ca ar insemna sa beneficiezi la tinerete de experienta pe care ai castiga-o pana la batranete (nu discutam de senilitate aici). A nu se confunda totusi gandirea matura a unor persoane la 20 de ani cu un oarecare conservatorism, confuzie nascuta din incapacitatea celor care fac aprecierea de a-i intelege pe cei analizati. Exemplu: un ins de 20 de ani poate fi considerat ca gandeste "invechit" daca nu este interesat de relatii trecatoare/aventuri si sex ocazional, dar apreciaza, in schimb, iubirea, relatiile sincere, serioase.

Daca ai 20 de ani si te porti ca la 10.... Si asta poate fi un avantaj daca prin "gandire la 20 de ani" intelegi ceea ce populeaza mintile simple ale majoritatii adolescentilor de azi: sex, aventura, incultura, minciuna, ipocrizie, infidelitate bla bla bla. Mai bine sa ai mintea pura a pustiului de 10 ani decat pe cea deja "obosita" a celui "modern"!

Aprecierea este teribil de... subiectiva, depinde enorm de coeficientul de inteligenta (IQ) al celui care o face!



Nu ma hotarasc cine ma satisface mai tare ...snowboardul ...ofata ...snowboardul ...o fata ...


Nu ai cum sa intelegi atat timp cat pentru tine lucrurile aluneca clar in zona senzatiilor, a fizicului, fara tangenta cu psihicul, sufletul. Mi-am pus si eu placa in picioare zilele trecute, nimic de zis, senzatii OK, cu schiurile insa ma simt mult mai bine, senzatia de placere fizica se completeaza cu una de libertate, de plutire, de desprindere de tot ce fiinteaza in jur, ma simt intr-o lume a mea in care nu exista decat bucurie, frumos, puritate... Nu as putea compara insa aceasta traire cu cea indusa de o persoana de sex opus pe care as iubi-o, exista similitudini, dar.... de departe sentimentul sufletului-pereche contine componente complexe, mult mai aproape de my inside, de schi ma pot bucura pe perioade finite si nu sufar daca imi lipseste, de persoana iubita insa ma doare sa nu fiu aproape... Ai sa intelegi numai atunci cand o fata va insemna mai mult decat o sansa de flirt/sex, lucrurile care conteaza cu adevarat in viata sunt cele in care pui minte, trup si suflet deopotriva...




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 7 ian 2006 08:56 de Infector

...tot asa dusa ai ramas


S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 8 ian 2006 03:59 de ExoticDream

...tot asa dusa ai ramas


Merci pentru compliment (mi s-a parut mie ca te-am vazut pe bancuta aia la sanatoriu, cu ochii roata dupa paciente proaspete)! Deh, ce sa-i faci, eu nu-mi schimb conceptiile, principiile, dupa cum bate vantul (ca... altii), problema mea este (pardon, era) ca acord (acordam) prezumtia de nevinovatie/sinceritate, m-am invatat minte, putini sunt cei ale caror cuvinte reflecta realitatea, putini sunt cei care stiu ce inseamna anumite cuvinte "grele" (prietenie, iubire, respect), si mai putini sunt cei capabili sa lupte pentru o idee, un sentiment, o persoana. Exista insa karma..... what you give is what you get in return, mai devreme sau mai tarziu fiecare primeste exact ceea ce merita, trebuie doar sa constientizezi cat de departe iti poti intinde plapuma.....

P.S. Ar fi interesant sa numaram si votul tau la subiectul "Un fel de poll despre sanse acordate partenerului", pot sa raspund eu in locul tau? Nu as gresi, cu siguranta!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 8 ian 2006 09:06 de Infector

nu vezi ba ca pe forumu asta tu intrebi tu raspunzi ...


nu mai e nici dreaq



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 8 ian 2006 15:03 de ExoticDream

nu vezi ba ca pe forumu asta tu intrebi tu raspunzi ...


nu mai e nici dreaq


Daca te plictisim, de ce nu mergi tu la forumurile tale cu placa, joaca (pe comp), craca (pardon, bike-ul), aici oricum nu poti da un raspuns ca lumea, iar de "misto"-uri ne-am plictisit noi!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 9 ian 2006 12:47 de Infector

Cu palca te dai pe zapada nu pe forum ...
de jucat nu ma joc pe pc ...
iar bike-ul iara nu merge pe tastatura ...



vezi ca esti proasta


Taie-ti degetele si lasa-ne!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 9 ian 2006 14:54 de ExoticDream

Cu palca te dai pe zapada nu pe forum ...
de jucat nu ma joc pe pc ...
iar bike-ul iara nu merge pe tastatura ...


Cu palca poti sa iei eventual bataie, nu prea vad cum te-ai putea da cu ea pe zapada (indicatie: DEX online sau tratament contra dislexiei)...

De jucat pe pc se vede ca nu te joci decat in ritm de lol, asl, brb ilu, daca te-ai "juca" scriind reportaje/eseuri, s-ar remarca o imbunatatire a vocabularului, aplicarii regulilor de ortografie....

Cu bike-ul nu vad ce-ai putea cauta pe tastatura, stick to the "coclauri", e mai bine.... pentru toata lumea!

P.S. Ma tem ca nu-ntelegi: era vorba despre forumuri avand ca tema placa, bike-ul si joaca pe pc, lasa sexul in grija noastra!



vezi ca esti proasta
Taie-ti degetele si lasa-ne!


Sa trag eu concluziile? Lasa, nu ti-ar placea. Cat despre degete.... ai vazut prea multe filme horror (din gama "Saw" ), incearca unele mai serioase (gen "A beautiful mind" ), din ars gazul pe mIRC, taiat frunza la caini, imprastiat venin si impresii de mare sportiv nu se contureaza omul mileniului!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

kaladze

Guest

Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 14 ian 2006 12:39 de kaladze

21
sus

GHITA

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 14 apr 2006 00:02 de GHITA

21



SANTE
sus

GHITA

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: curiozitate

scris pe 14 apr 2006 00:03 de GHITA




SANTE
sus

GHITA

Newbie
3 mesaje

Re: : curiozitate

scris pe 14 apr 2006 00:05 de GHITA

NU PREA VA INTELEG . O SA MAI STRADUIESC



SANTE
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: : curiozitate

scris pe 18 apr 2006 20:49 de LonelyGirl

NU PREA VA INTELEG . O SA MAI STRADUIESC


Exercitiul e mama invataturii




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

31 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate