sugestie...

Pagina 1 din 1
1

Infector

Expert member
1846 mesaje

sugestie...

scris pe 10 iul 2005 23:41 de Infector

Mmmmm... emic-urile sunt simpatice, faza cu avatarul ok .. dar.. mai schimbati si personajele pe site-ul asta ca de sunculite moldovenesti si de vise exotice mi s-o aplecat de un an si ceva n'coa' ...
Pe bune...

Sa dea careva REFRESH la public

Can ya' dig this?



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 00:20 de nemesis

Mmmmm... emic-urile sunt simpatice, faza cu avatarul ok .. dar.. mai schimbati si personajele pe site-ul asta ca de sunculite moldovenesti si de vise exotice mi s-o aplecat de un an si ceva n'coa' ...
Pe bune...

Sa dea careva REFRESH la public

Can ya' dig this?


Visele exotice... m-am prins eu, da cu sunculitele moldovenesti...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 08:27 de Infector



Visele exotice... m-am prins eu, da cu sunculitele moldovenesti...


... incepe cu "N" si se termina cu "ecunoscuta"




S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 09:38 de Nekunoskuta

Visele exotice... m-am prins eu, da cu sunculitele moldovenesti...


Uite ceva cu care nu esti pus la curent




Nimic...
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 09:46 de Nekunoskuta

... incepe cu "N" si se termina cu "ecunoscuta"


Confuzie generala in capusorul tau domnuleAcel "un an si ceva n'coa'..." in cazul meu nu se aplica. Vezi ca trece viata prea repede pe langa tine daca jumatate de an ti se pare unul intreg. Sau tu cresti "intr-un an cati altii-n sapte"?



Nimic...
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 15:02 de Infector



Confuzie generala in capusorul tau domnuleAcel "un an si ceva n'coa'..." in cazul meu nu se aplica. Vezi ca trece viata prea repede pe langa tine daca jumatate de an ti se pare unul intreg. Sau tu cresti "intr-un an cati altii-n sapte"?


Pai daca in juma' de an ai aberat cat pentru unul si ... ce sa fac eu!?



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 15:44 de ExoticDream



tu cresti "intr-un an cati altii-n sapte"?


Poate, numai ca nu acolo unde isi doreste el!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 15:46 de ExoticDream



Sa dea careva REFRESH la public

Can ya' dig this?


Am dat Refresh de nu stiu cate ori si tot aici esti!

..........



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 15:47 de ExoticDream



Poate, numai ca nu acolo unde isi doreste el!!!



Hint: Nu ma refeream la..... , ci la.....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 16:33 de Infector



Hint: Nu ma refeream la..... , ci la.....



Da la tine la tzara acolo nu s-o inventat "edit" ?



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 11 iul 2005 17:58 de Nekunoskuta

... ce sa fac eu!?


Nici povestea lui Fat-Frumos nu o stii am zis eu ca trece viata pe langa tine.



Nimic...
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 12 iul 2005 09:46 de Infector



Nici povestea lui Fat-Frumos nu o stii am zis eu ca trece viata pe langa tine.



..zi "zau" cu limba scoasa



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 12 iul 2005 12:46 de ExoticDream



Da la tine la tzara acolo nu s-o inventat "edit" ?


Avand in vedere faptul ca centrul capitalei este considerat punctul situat in Piata Sf Gheorghe, iar eu locuiesc la o distanta de maximum 1000 m de aceasta, in timp ce tu mai adaugi circa 4-5000 m pana la tine, precum si faptul ca distanta de la locuinta ta pana la prima comuna suburbana (Branesti sau Pantelimon, pare-mi-se) este mai mica decat lungimea unei statii de tramvai, in timp ce eu trebuie sa schimb 3-4 mijloace de transport in comun sau sa-i imbogatesc pe astia de la taxi ca sa ajung acolo, ma intreb care dintre noi este mai indreptatit sa afirme ca locuieste "la tara"!!!

E o chestiune simpla de matematica!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 12 iul 2005 12:48 de ExoticDream




..zi "zau" cu limba scoasa


Aceeasi straveche fixatie vis-a-vis de organul gustului....!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 12 iul 2005 12:49 de ExoticDream



Da la tine la tzara acolo nu s-o inventat "edit" ?


Ba da, ca sa-ti corectez erorile semantice si gramaticale!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 12 iul 2005 14:12 de Infector



Ba da, ca sa-ti corectez erorile semantice si gramaticale!!!



MM STF SMS BPM FGM



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 12 iul 2005 15:06 de ExoticDream



MM STF SMS BPM FGM


FGM?!? In rest e corect, am consultat Dictionarul de argou, editia 41236, revizuita si adaugita, am inteles ca folosesti abrevierile ca sa eviti erorile gramaticale. Semantica e deja ceva prea complicat....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 13 iul 2005 05:45 de valentine



Avand in vedere faptul ca centrul capitalei este considerat punctul situat in Piata Sf Gheorghe, iar eu locuiesc la o distanta de maximum 1000 m de aceasta, in timp ce tu mai adaugi circa 4-5000 m pana la tine, precum si faptul ca distanta de la locuinta ta pana la prima comuna suburbana (Branesti sau Pantelimon, pare-mi-se) este mai mica decat lungimea unei statii de tramvai, in timp ce eu trebuie sa schimb 3-4 mijloace de transport in comun sau sa-i imbogatesc pe astia de la taxi ca sa ajung acolo, ma intreb care dintre noi este mai indreptatit sa afirme ca locuieste "la tara"!!!

E o chestiune simpla de matematica!!!



aha...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 20 iul 2005 20:11 de valentine



Avand in vedere faptul ca centrul capitalei este considerat punctul situat in Piata Sf Gheorghe, iar eu locuiesc la o distanta de maximum 1000 m de aceasta,


Acolo la terminatii aia stai mai? Gata, m-am hotarar nu te mai iau de nevasta...
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 20 iul 2005 21:34 de Infector



Acolo la terminatii aia stai mai? Gata, m-am hotarar nu te mai iau de nevasta...


Nu sta ma la tigani acolo... sta mai rau.. in Piata Romana in blocurile alea facute in 1900' Vis-a-vis de Pizza Hut - Howard Johnson Grand Plaza Hotel .. mai precis in spate la Pizza Hut ... ma maghernitze


..si e mai mult de un km din Sf. Gheorghe pana la ASE ... se vede ea in buricul targului dar mai jos asa.. [Editat de ExoticDream]



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie..

scris pe 20 iul 2005 23:18 de valentine



Nu sta ma la tigani acolo... sta mai rau.. in Piata Romana in blocurile alea facute in 1900' Vis-a-vis de Pizza Hut - Howard Johnson Grand Plaza Hotel .. mai precis in spate la Pizza Hut ... ma maghernitze


..si e mai mult de un km din Sf. Gheorghe pana la ASE ... se vede ea in buricul targului dar mai jos asa.. mai la p***


Ca zona e beton (in sensul ca stie toata lumea cat costa un apartament in zona aia), ca feeling sucks...pe acolo pe undeva faceam eu meditatii cand eram la scoala ...in spate la Pizza Hut zici?...aha merci...scara etajul si alea le stiu deja.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 21 iul 2005 16:05 de ExoticDream



Acolo la terminatii aia stai mai? Gata, m-am hotarar nu te mai iau de nevasta...


Precis o sa mor de inima rea (pune tu un vers de manea din ala triiiiiist aici)... Dar tu crezi ca eu te mai iau daca stai prin blocurile din Ferentari, Rahova sau alte cartiere asemanatoare de unde zaresti ogoarele ilfovene din balcoanele decorate cu turturi? (Asta cu turturii o stiu de la una care a cumparat un apartament in Crangasi!) Romantic nu, fideluta nu, Corvette/Mustang rosu la poarta (pardon, in garaj) nu, toale "Chienvielo" si "Harmani" pe tine nu, ce sa ma fac eu cu tine???




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugest

scris pe 21 iul 2005 16:11 de ExoticDream



Ca zona e beton (in sensul ca stie toata lumea cat costa un apartament in zona aia), ca feeling sucks...pe acolo pe undeva faceam eu meditatii cand eram la scoala ...in spate la Pizza Hut zici?...aha merci...scara etajul si alea le stiu deja.


Multumesc pentru reclama gratuita, baieti, nu trebuia sa va obositi sau sa o nimeriti neaparat, stiam ce sentimente calde imi purtati (ma pricep grozav la citirea gandurilor), cand o sa-mi deschid firma de software educational pentru publicul cu probleme o sa pun afis la intrare, nu va recomand sa faceti incursiuni inopinate ca fac urat!!! "Prietenii" stiu cum!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie..

scris pe 21 iul 2005 16:50 de valentine



Precis o sa mor de inima rea (pune tu un vers de manea din ala triiiiiist aici)... Dar tu crezi ca eu te mai iau daca stai prin blocurile din Ferentari, Rahova sau alte cartiere asemanatoare de unde zaresti ogoarele ilfovene din balcoanele decorate cu turturi? (Asta cu turturii o stiu de la una care a cumparat un apartament in Crangasi!) Romantic nu, fideluta nu, Corvette/Mustang rosu la poarta (pardon, in garaj) nu, toale "Chienvielo" si "Harmani" pe tine nu, ce sa ma fac eu cu tine???




"Ce-a mai ramas...doua inimi ranite..."

Nu stau pe acolo...stau intr-o zona nici rau famata, nici bine famata.
Romantic, nu ai cum sa stii, fideluta...ramane sa vad.
Mustan/Corvette, nu am carnet, ca altfel ar fii existat
Kenvelo nu mai avem decat o jacheta de acum 1 an, nu mai luam...motivul il stii de la Infector. Armani nu am decat 2 bluze.

Alte 3 dorinte?
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugest

scris pe 21 iul 2005 17:05 de ExoticDream




"Ce-a mai ramas...doua inimi ranite..."



Nu te lega de cantecul ala, are versuri dragute....., de inima albastra....., desi nu se potrivesc, in general doar o inima este ranita, cealalta.... zburda!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sabba35

Senior member
65 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: su

scris pe 23 iul 2005 20:46 de sabba35



Nu te lega de cantecul ala, are versuri dragute....., de inima albastra....., desi nu se potrivesc, in general doar o inima este ranita, cealalta.... zburda!



Bai, stiti cum sunteti voi cu discutiile astea?
Ca telenovelele!
Daca ma uit la un episod acum.....si mai ma uit la un episod peste 3 luni....se dezbate acelasi subiect...intre timp nu s-a mai intamplat nimic.....

Mama, ce emoticonsuri tampite ati bagat!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 24 iul 2005 01:38 de ExoticDream



Daca ma uit la un episod acum.....si mai ma uit la un episod peste 3 luni....se dezbate acelasi subiect...intre timp nu s-a mai intamplat nimic.....


Cum sa nu se intample, in fiecare ne mai sucomba cativa neuroni, mai ratacim cate o iluzie, mai murim un pic....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie...

scris pe 5 oct 2005 01:49 de ExoticDream



Acolo la terminatii aia stai mai? Gata, m-am hotarar nu te mai iau de nevasta...


Fetelor, nici pe mine nu ma mai ia valentine de nevasta! I will join your club!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sugestie..

scris pe 5 oct 2005 16:54 de valentine



Fetelor, nici pe mine nu ma mai ia valentine de nevasta! I will join your club!!!




Ahahahah, tu ai un atu(u)...stii tu care
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate