Fara titlu

Pagina 1 din 1
1

ioana

Guest

Fara titlu

scris pe 29 apr 2004 01:49 de ioana

cred ca am facut cea mai mare prostie iam spus ca il iubesc lam sarutat si am plecat si nul voi mai vedea . cred asa e mai bine ( pt amundoi . SUFAR ASA DE MULT nu stiu cum vor trece noptile de acum inainte! simt un gol in sufletul meu nu a fost vina mea nam stiut ce sa intamplat imi pare rau ca sa intamplat ( si acuma plang poate intro alta viata drumurile noastre se vor reintalni viata asta stiu ca miam distruso daca voi face un lucru necugetat.. va rog sa nu ma judecati numi place sa fiu judecata lam iubit pe Andrei singuril meu sufletel puiutul meu pierdut (((
sus

levi82

Veteran member
363 mesaje

Re:

scris pe 29 apr 2004 03:10 de levi82

cred ca am facut cea mai mare prostie iam spus ca il iubesc lam sarutat si am plecat si nul voi mai vedea . cred asa e mai bine ( pt amundoi . SUFAR ASA DE MULT nu stiu cum vor trece noptile de acum inainte! simt un gol in sufletul meu nu a fost vina mea nam stiut ce sa intamplat imi pare rau ca sa intamplat ( si acuma plang poate intro alta viata drumurile noastre se vor reintalni viata asta stiu ca miam distruso daca voi face un lucru necugetat.. va rog sa nu ma judecati numi place sa fiu judecata lam iubit pe Andrei singuril meu sufletel puiutul meu pierdut (((


bainuiesc ca esti ceea cu problema de "o seara". Sa inteleg ca i-ai spus ce s-a intamplat. Dar nu inteleg. Tu ai plecat asa pur si simplu? L-ai lasat buimac? Care a fost reactia lui?!?! Sau daca nu i-ai spus, crezi ca el a inteles despre ce este vorba? Din cate imi dau eu seama din ceea ce ai scris eu spun ca te comporti aiurea, dar poate gresesc, am avea nevoie de mai multe detalii pentru a ne putea forma o imagine despre ce are loc intre voi doi. Asta in cazul in care doresti sfaturi cat mai potrivite.
Nu te gandi ca ti-ai distrus viata pentru ca nu-i adevarat. Viata ta acum incepe, deci nici nu ar trebui sa-ti treca prin cap gesturile "necugetate".
Cu totii am trecut prin momente grele, deceptii, si suferinte groaznice din cauza unor greseli proprii sau a altora. Cu totii am suferit mult, dar totusi, chiar daca unii mai greu, altii mai usor, cu totii am trecut peste acele momente.



Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
sus

CriCri

Guest

Re: Re:

scris pe 29 apr 2004 06:19 de CriCri

Esi vinovata prin faptul ca ai acceptat asa usor... Probabil esti f tanara si senzatiile erau noi pentru tine, dar totusi ratiunea ar fi trebuit sa fie mai puternica si sa te opreasca la timp.
Eu cred ca nu are rost sa-i povesteti puiului tau: nu te va intelege!
Cred ca e bine sa scapi de sentimentul vinovatiei si sa consideri ca a fost o experienta din care ai invatat cat de pretios este puiul tau.
Multa bafta!
sus

Teo

Veteran member
175 mesaje

Re:

scris pe 30 apr 2004 08:18 de Teo

Ooof, exagerezi rau de tot. Nu ai de ce sa te simti vinovata - ce ai facut tu cu baiatul ala intra la capitolul "experienta de viata", "invatatura de minte" sau cum vrei sa-i zici, dar NU ai de ce sa te simti vinovata - ai facut ce-ai facut si nu mai poti sa schimbi asta, de ce sa te chinui!? Si sa-l chinui si pe prietenul tau, care poate tzine la tine si nu intelege de ce l-ai parasit!? Faci doi oameni sa sufere degeaba, eu zau ca nu te inteleg


"Le plus lâche des assassins, c'est celui qui a des remords" (J.P. Sartre)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re:

scris pe 30 apr 2004 15:26 de ExoticDream

cred ca am facut cea mai mare prostie iam spus ca il iubesc lam sarutat si am plecat si nul voi mai vedea . cred asa e mai bine ( pt amundoi . SUFAR ASA DE MULT nu stiu cum vor trece noptile de acum inainte! simt un gol in sufletul meu nu a fost vina mea nam stiut ce sa intamplat imi pare rau ca sa intamplat ( si acuma plang poate intro alta viata drumurile noastre se vor reintalni viata asta stiu ca miam distruso daca voi face un lucru necugetat.. va rog sa nu ma judecati numi place sa fiu judecata lam iubit pe Andrei singuril meu sufletel puiutul meu pierdut (((


Esti extrem de tanara si aceasta suferinta are proportii apocaliptice in mintea ta (la fel ca si experienta pe care ai trait-o cu celalalt baiat). Incearca sa te aduni, nu cred ca e totul pierdut, da o sansa relatiei voastre, daca are la baza sentimente adevarate va rezista acestei furtuni.E adevarat ca daca iubitul tau este la fel de tanar ca si tine poate nu va trece usor peste ce s-a intamplat, dar cel putin INCEARCA! Ce ai de pierdut??? Spune-i adevarul, altfel minciuna asta te va chinui mereu si va umbri relatia voastra. Daca are nevoie de timp sa-si revina, da-i-l,lasa-l o vreme singur,se va lamuri daca te iubeste si te vrea alaturi si eu cred ca te va ierta. Nu-l parasi!

Hai incearca sa-ti revii, OK? Viata e frumoasa, tu ai gresit, dar nu fatal, asa ca....cheer up!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re:

scris pe 30 apr 2004 15:40 de FireSoul

cred ca am facut cea mai mare prostie iam spus ca il iubesc lam sarutat si am plecat si nul voi mai vedea . cred asa e mai bine ( pt amundoi . SUFAR ASA DE MULT nu stiu cum vor trece noptile de acum inainte! simt un gol in sufletul meu nu a fost vina mea nam stiut ce sa intamplat imi pare rau ca sa intamplat ( si acuma plang poate intro alta viata drumurile noastre se vor reintalni viata asta stiu ca miam distruso daca voi face un lucru necugetat.. va rog sa nu ma judecati numi place sa fiu judecata lam iubit pe Andrei singuril meu sufletel puiutul meu pierdut (((

Daca il iubesti precum spui, LUPTA oentru el shi nu lasa fericirea sa treaca pe langa tine. Fa tot posibilul pt a fi impreuna shi arata-i cat il iubesti
"Nu te gadi la trecut shi nu visa la viitor"



Save water! drink beer!!!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

43 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate