Fara titlu

Pagina 1 din 1
1

adela

Guest

Fara titlu

scris pe 29 ian 2004 01:38 de adela

cum pot sa imi conving prietenul ca am facut avort? i-am spus ca am avut sarcina extrauterina, dar am facut o greseala:am avut contact sexual cu el dupa 5 zile. acum imi cere o dovada si nu tiu ce sa fac. sunt disperata
sus

agrisan

Senior member
53 mesaje

Re:

scris pe 29 ian 2004 01:51 de agrisan

Unde ai facut avortul? Daca la spital, adu-i o adeverinta sau pune-l in contact cu doctorul care l-a facut. Nu am inteles: ai avut contact sexual dupa 5 zile de la avort? Si medical este o mare greseala.
De asemenea nu ne-ai spus de ce trebuie sa-i demonstrezi ca ai facut avort? Fi mai explicita.



fara sex nu putem exista
sus

TheWind

Guest

Re:

scris pe 29 ian 2004 11:55 de TheWind

cum pot sa imi conving prietenul ca am facut avort? i-am spus ca am avut sarcina extrauterina, dar am facut o greseala:am avut contact sexual cu el dupa 5 zile. acum imi cere o dovada si nu tiu ce sa fac. sunt disperata


Voi femeile pe langa faptul ca sunteti o alta specie,sunteti ticaloase pana la dumnezeu si chiar mai mult!Cred ca ar trebui sa renunti la el!Macar il vei proteja de un viitor chin al aducerii aminte!Si lasa disperarea de-o parte, ca oricum e falsa si iti aduce beneficii numai tie!
sus

copilita

Veteran member
363 mesaje

Re: Re:

scris pe 29 ian 2004 23:05 de copilita



Voi femeile pe langa faptul ca sunteti o alta specie,sunteti ticaloase pana la dumnezeu si chiar mai mult!Cred ca ar trebui sa renunti la el!Macar il vei proteja de un viitor chin al aducerii aminte!Si lasa disperarea de-o parte, ca oricum e falsa si iti aduce beneficii numai tie!


hm...eu ma consider femeie...si nu ma simt ticaloasa, nici pana la dumnezeu, nici pana nicaieri... insa sunt tare curioasa ce anume iti confera tie dreptul sa incadrezi o 'specie' in nishte tipare scrijelite in mintea ta de deceptii...?



you want the truth?... you can't handle the truth...!
sus

TheWind

Guest

Re: Re: Re:

scris pe 31 ian 2004 22:04 de TheWind



hm...eu ma consider femeie...si nu ma simt ticaloasa, nici pana la dumnezeu, nici pana nicaieri... insa sunt tare curioasa ce anume iti confera tie dreptul sa incadrezi o 'specie' in nishte tipare scrijelite in mintea ta de deceptii...?


Ai dreptate!Exista si exceptii!Poate prea multe pentru a-mi putea aronda dreptul incadrarii voastre ca specie aparte!
Desigur,si de o parte si de alta exista si buni si rai!Cred ca am exagerat!
sus

adolescenta

Guest

Re: Re: Re: Re:

scris pe 31 ian 2004 22:42 de adolescenta



Ai dreptate!Exista si exceptii!Poate prea multe pentru a-mi putea aronda dreptul incadrarii voastre ca specie aparte!
Desigur,si de o parte si de alta exista si buni si rai!Cred ca am exagerat!

tu oricum esti sigur in partea cu rai,bai misoginule
sus

TheWind

Guest

Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 1 feb 2004 00:17 de TheWind


tu oricum esti sigur in partea cu rai,bai misoginule


cata perspicacitate!
sus

y

Guest

Fara titlu

scris pe 1 feb 2004 23:24 de y

Va propun sa nu-l mai bagati in seama pe TheWind. Daca cititi si celelalte pagini veti vedea ca inafara de jigniri nu stie nimic sa faca. Pentru el toti care nu-i dau dreptate sau spun altceva decat ce crede el ca e bine, sunt idioti, cretini, etc. Pentu ca, bine-i spunea cineva pe o alta pagina: prostul crede ca toti sunt prosti, numai el destept.
sus

TheWind

Guest

Re:

scris pe 1 feb 2004 23:31 de TheWind

Va propun sa nu-l mai bagati in seama pe TheWind. Daca cititi si celelalte pagini veti vedea ca inafara de jigniri nu stie nimic sa faca. Pentru el toti care nu-i dau dreptate sau spun altceva decat ce crede el ca e bine, sunt idioti, cretini, etc. Pentu ca, bine-i spunea cineva pe o alta pagina: prostul crede ca toti sunt prosti, numai el destept.


Propunere acceptata!In unanimitate!Sa nu te indragostesti acum de mine!
Ma bucur ca stii sa citesti!Dar crede-ma ca totusi...,nu este un atuu!
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re:

scris pe 2 feb 2004 00:48 de rul3r

Lasati-l in pace pe TheWind. POWER TO THE PEOPLE.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

24 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate