ajutor

Pagina 1 din 1
1

andreea

Guest

ajutor

scris pe 18 sep 2004 23:49 de andreea

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 02:38 de dualis

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`


Nu, nu se poate.
Te iubeste pe naiba.
Sfat : lasa-l (naibii) !



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

CalvinKlein

Guest

Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 10:52 de CalvinKlein

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`


Daca te bate inseamna ca e dus rau. Nici nu merita sa te mai gandesti la ramanerea cu asa un animal.
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 11:30 de Alinutzzza

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`



TU N/AI MINTE?????NU MA MIR!!!! PLECA DRAQ DE LANGA EL CA VIN EU SA TE IAU!!!!!!
inainte sa ii dau papucii i/as da o bataie zdravana care sa il lase fara mostenitori.pe bune



caut lumina
sus

Urban04

Guest

Re: Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 12:01 de Urban04




TU N/AI MINTE?????NU MA MIR!!!! PLECA DRAQ DE LANGA EL CA VIN EU SA TE IAU!!!!!!
inainte sa ii dau papucii i/as da o bataie zdravana care sa il lase fara mostenitori.pe bune


La sate, violenta este un mod de a rezolva problemele.
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: Re: Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 15:45 de Alinutzzza



La sate, violenta este un mod de a rezolva problemele.


violenta ma face violenta. poate nu e un lucru bun, dar eu nu as putea sa stau si sa fiu batut/a, fara sa dau si eu......



caut lumina
sus

Motanul

Guest

Re: Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 20:13 de Motanul


inainte sa ii dau papucii i/as da o bataie zdravana care sa il lase fara mostenitori.pe bune

Cine seamana vant, culege furtuna.
sus

Motanul

Guest

Re: ajutor

scris pe 19 sep 2004 20:16 de Motanul

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`

Esti masochista! (iarta-mi aprecierea) Iti place sa fii jignita si amenintata. Altfel l-ai parasi. Mai ales ca nu ai nici o obligatie.
sus

Afrodita

Junior member
28 mesaje

Re: ajutor

scris pe 20 sep 2004 01:02 de Afrodita

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`



Lasa-l...Nu merita sa stai cu el daca se poarta asa cu tine
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: ajutor

scris pe 20 sep 2004 12:21 de ExoticDream

am un pr de 1 an si 7 luni...pb e ca ma face c**** ...cu toateca am fost virgina...am amenintaca ma bate...si mai nou ma injuraside mortii.....stiu ca ma iubeste...mereu jura ca se va schimba...akum a facut la fel...oare se poate?pupici...si...sfatuiti-ma...!ceau`


Un barbat care e capabil sa injure si sa ridice mana asupra unei femei nu merita iubire, este mai mult un animal! Daca te-ar iubi cu adevarat, s-ar fi schimbat pt tine in atata amar de vreme de cand sunteti impreuna. Tu i-ai oferit totul, el a luat cu amandoua mainile si tot nu-i este de ajuns. Ori s-a plictisit de iubirea ta sincera dovedita in mii de feluri, ori e un tip cu caracter indoielnic care nu e capabil sa-si schimbe obiceiurile proaste nici macar pt a pastra o iubire frumoasa. Te-as sfatui sa puneti cartile pe masa urgent, sa discutati serios si daca nu are de gand sa-si schimbe atitudinea renunta la el! Stiu ca e inimaginabil de greu pt ca il iubesti si i te-ai daruit trup si suflet, dar daca te complaci in promiscuitatea in care te zbati acum iti va fi mult mai rau mai tarziu....iti vei pierde respectul de sine si vei suferi mai mult! De ce sa te umilesti in fata unui individ care nu e in stare sa te aprecieze fie si numai pt sentimentele pe care le ai pt el???



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

alinaoxford

Junior member
38 mesaje

Re: Re: ajutor

scris pe 23 sep 2004 13:47 de alinaoxford



Un barbat care e capabil sa injure si sa ridice mana asupra unei femei nu merita iubire, este mai mult un animal! Daca te-ar iubi cu adevarat, s-ar fi schimbat pt tine in atata amar de vreme de cand sunteti impreuna. Tu i-ai oferit totul, el a luat cu amandoua mainile si tot nu-i este de ajuns. Ori s-a plictisit de iubirea ta sincera dovedita in mii de feluri, ori e un tip cu caracter indoielnic care nu e capabil sa-si schimbe obiceiurile proaste nici macar pt a pastra o iubire frumoasa. Te-as sfatui sa puneti cartile pe masa urgent, sa discutati serios si daca nu are de gand sa-si schimbe atitudinea renunta la el! Stiu ca e inimaginabil de greu pt ca il iubesti si i te-ai daruit trup si suflet, dar daca te complaci in promiscuitatea in care te zbati acum iti va fi mult mai rau mai tarziu....iti vei pierde respectul de sine si vei suferi mai mult! De ce sa te umilesti in fata unui individ care nu e in stare sa te aprecieze fie si numai pt sentimentele pe care le ai pt el???
cred ca ar trebui sa -ti vezi de treaba ta si sa-l lasi caci astfel de om nu poti schimba spun asta ca si eu am incercat sa-l schimb pe cel care l-am iubit si nu am reusit si in final l-am parasit !



eip that's me!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: ajutor

scris pe 23 sep 2004 13:56 de ExoticDream

cred ca ar trebui sa -ti vezi de treaba ta si sa-l lasi caci astfel de om nu poti schimba spun asta ca si eu am incercat sa-l schimb pe cel care l-am iubit si nu am reusit si in final l-am parasit !


Numai un barbat care iubeste din tot sufletul constientizeaza necesitatea unor schimbari in propria persoana si este capabil sa le faca! Daca nu intelege asta, e prea fraier, paraseste-l! Daca intelege, dar nu vrea, inseamna ca nu te iubeste destul si orgoliul e mai important decat a te pastra pe tine, paraseste-l! Daca te iubeste, se va schimba, ajuta-l!!!!!!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate