Amanta....:(

Pagina 1 din 1
1

emyshor

Junior member
22 mesaje

Amanta....:(

scris pe 6 apr 2011 13:24 de emyshor

Nu pot sa trec peste singura mea iubire....desi este insurat de un an ..nu-l pot lasa...inca vbm ,ne intalnim....poate ma judecati ,dar numai cine a trecut sau trece poate intelege ce simt cu adevarat....il iubesc din tot sufletul , a fost primul barbat din viata mea.... orice as face nu-l pot uita....stiu ca nu este bine ca roata se intoarce si imi va fi mai rau mai tarziu ,dar totusi nu-l pot lasa...si nici el nu ma lasa
. si nu e vorba de o alta in + ....sunt 5 ani,aproape 6 de cand ne stim .....e greu....



pysycutza ta
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Amanta....:(

scris pe 6 apr 2011 13:43 de DaNNY_DiViNO

Femeile ashtia..

Stiu ca nu e bine, stiu ca sufera, stiu ca sunt folosite.. si tot asa continua

Pare rau honey, nu as putea spune ca meriti mai mult pentru ca asta ar tine de inteligenta ta..



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Amanta....:(

scris pe 6 apr 2011 14:15 de dorinda

Nu pot sa trec peste singura mea iubire....desi este insurat de un an ..nu-l pot lasa...inca vbm ,ne intalnim....poate ma judecati ,dar numai cine a trecut sau trece poate intelege ce simt cu adevarat....il iubesc din tot sufletul , a fost primul barbat din viata mea.... orice as face nu-l pot uita....stiu ca nu este bine ca roata se intoarce si imi va fi mai rau mai tarziu ,dar totusi nu-l pot lasa...si nici el nu ma lasa
. si nu e vorba de o alta in + ....sunt 5 ani,aproape 6 de cand ne stim .....e greu....



Prima iubire nu se uita, prima noapte de dragoste, la fel, oricat te-ai stradui. Mereu vor avea un loc aparte in inima ta. Dar cand vine vorba de asemenea situatii, ar fi bine sa mai si judeci. Daca el tinea la tine suficient de mult, nu se insura. Nici pe sotia lui nu cred ca o iubeste prea mult de vreme ce mai sta de vorba cu tine. Asemenea specimen nu merita decat suturi in oua, pana ajung omleta. Nu fi proasta, ia-ti ultima urma de demnitate pe care o mai ai si da-i papucii definitiv. Pentru ca nu merita absolut nimic din partea ta.
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Amanta....:(

scris pe 6 apr 2011 14:17 de DaNNY_DiViNO

Dar de ce? Nu are voie omul sa se insoare? Omul a vrut sa se insoare, insa nu cu ea. In schimb ea se tine agatata de el ca vai doamne, nu il poate uita. Eh, uita-l!!


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Amanta....:(

scris pe 6 apr 2011 22:19 de ExoticDream

In schimb ea se tine agatata de el ca vai doamne, nu il poate uita. Eh, uita-l!!


Ce usor ti se pare asta, asa-i? Next, next, next.....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Amanta....:(

scris pe 7 apr 2011 00:30 de DaNNY_DiViNO



Ce usor ti se pare asta, asa-i? Next, next, next.....



Preferi sa fi amanta si sa te plangi ca viata nu e corecta cu tine?



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

viss123

Veteran member
150 mesaje

Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 09:37 de viss123

Nu pot sa trec peste singura mea iubire....desi este insurat de un an ..nu-l pot lasa...inca vbm ,ne intalnim....poate ma judecati ,dar numai cine a trecut sau trece poate intelege ce simt cu adevarat....il iubesc din tot sufletul , a fost primul barbat din viata mea.... orice as face nu-l pot uita....stiu ca nu este bine ca roata se intoarce si imi va fi mai rau mai tarziu ,dar totusi nu-l pot lasa...si nici el nu ma lasa
. si nu e vorba de o alta in + ....sunt 5 ani,aproape 6 de cand ne stim .....e greu....

daca el nu are copii ar putea sa divorteze sa fiti fericiti daca are copii ar fi timpul sa te retragi



SEXperimenteaza
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 16:13 de dorinda


daca el nu are copii ar putea sa divorteze sa fiti fericiti daca are copii ar fi timpul sa te retragi



Mda...daca o iubea pe vreuna, nu facea asa ceva.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 16:42 de simosimina

Nu pot sa trec peste singura mea iubire....desi este insurat de un an ..nu-l pot lasa...inca vbm ,ne intalnim....poate ma judecati ,dar numai cine a trecut sau trece poate intelege ce simt cu adevarat....il iubesc din tot sufletul , a fost primul barbat din viata mea.... orice as face nu-l pot uita....stiu ca nu este bine ca roata se intoarce si imi va fi mai rau mai tarziu ,dar totusi nu-l pot lasa...si nici el nu ma lasa
. si nu e vorba de o alta in + ....sunt 5 ani,aproape 6 de cand ne stim .....e greu....


voi va stiti de 6 ani...el este insurat de 1 an...cred ca este evident faptul ca data te iubea se insura cu tine si nu cu alta...
Eu zic sa-l dai dracu`...mergi mai departe...nu faci altceva decat sa iti bati joc de viata ta!
Ce daca a fost primul...Mor pe voi cand va aud cu chestii de genul "ma inseala...ma bate...dar nu il parasesc ca a fost primul"...frate asta e o tampenie cat casa de mare!!!
Treziti-va la realitate! Daca a fost primul nu inseamna ca trebuie sa-ti strici si sa-ti bati joc de viitorul tau!@!!!!



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 17:15 de dorinda



voi va stiti de 6 ani...el este insurat de 1 an...cred ca este evident faptul ca data te iubea se insura cu tine si nu cu alta...
Eu zic sa-l dai dracu`...mergi mai departe...nu faci altceva decat sa iti bati joc de viata ta!
Ce daca a fost primul...Mor pe voi cand va aud cu chestii de genul "ma inseala...ma bate...dar nu il parasesc ca a fost primul"...frate asta e o tampenie cat casa de mare!!!
Treziti-va la realitate! Daca a fost primul nu inseamna ca trebuie sa-ti strici si sa-ti bati joc de viitorul tau!@!!!!



Probabil ii este frica sa nu cumva urmatorul sa-i spuna ca e parasuta.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 17:34 de simosimina




Probabil ii este frica sa nu cumva urmatorul sa-i spuna ca e parasuta.


nu cred..cred ca mai degraba e vorba de prostie aici....multa prostie si inconstienta...

App..emyshor cati ani ai?



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 17:46 de dorinda



nu cred..cred ca mai degraba e vorba de prostie aici....multa prostie si inconstienta...

App..emyshor cati ani ai?



Are 20 din ce scrie la profil...
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Amanta....:(

scris pe 1 mai 2011 17:46 de simosimina




Are 20 din ce scrie la profil...


atunci e proasta...nu inconstienta



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

39 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate