Cadou

Pagina 1 din 1
1

Anonimus

Guest

Cadou

scris pe 13 sep 2010 21:54 de Anonimus

Buna Seara allz, am si eu o dilema ... mam desp cat de curand de prietena mea (nu intru in detalii) dar am ramas prieteni buni .. si se apropie ziua ei de nastere , e bine daca ii iau un lantisor de aur ?

astept raspunsuri poate si cateva idei.

va multumesc

Stima
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:01 de femme

Buna Seara allz, am si eu o dilema ... mam desp cat de curand de prietena mea (nu intru in detalii) dar am ramas prieteni buni .. si se apropie ziua ei de nastere , e bine daca ii iau un lantisor de aur ?

astept raspunsuri poate si cateva idei.

va multumesc

Stima



Ati ramas prieteni buni? Asta e ceva!
Revenind la intrebarea ta, un lantisor de aur mie mi se pare cam mult de la un simplu prieten. Iai, mai degraba o cutie pentru bijuterii sau un suport pentru inele; o esarfa sau un parfum(daca stii ce esente ii plac), o pereche de manusi de piele (ca tot vine toamna), un stilou elegant, nush..sunt o gramada de posibilitati!
Bijuterii ii cumperi, in general fetei pe care o iubesti, mamei sau surorii, dar in rest...



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Anonimus

Guest

Re: Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:05 de Anonimus




Ati ramas prieteni buni? Asta e ceva!
Revenind la intrebarea ta, un lantisor de aur mie mi se pare cam mult de la un simplu prieten. Iai, mai degraba o cutie pentru bijuterii sau un suport pentru inele; o esarfa sau un parfum(daca stii ce esente ii plac), o pereche de manusi de piele (ca tot vine toamna), un stilou elegant, nush..sunt o gramada de posibilitati!
Bijuterii ii cumperi, in general fetei pe care o iubesti, mamei sau surorii, dar in rest...


Pei o iubesc si vreau sa ma impac cu ea ... dasta mam gandit prima data la lantisor
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:07 de femme



Pei o iubesc si vreau sa ma impac cu ea ... dasta mam gandit prima data la lantisor


Daca e ,materialista se va impaca cu tine cand ii dai niste diamante!!

Acum, pe bune, cadoul de impacare, difera in functie de cat ai gresit! Sunt greseli care se iarta cu o floare si sunt altele care nu se iarta nici cu cel mai frumos colier cu diamante, rubine si smaralde!!
Deci...cat ai gresit?? Asa trebuia sa incepi...



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

sgc

Guest

Re: Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:08 de sgc




Ati ramas prieteni buni? Asta e ceva!
Revenind la intrebarea ta, un lantisor de aur mie mi se pare cam mult de la un simplu prieten. Iai, mai degraba o cutie pentru bijuterii sau un suport pentru inele; o esarfa sau un parfum(daca stii ce esente ii plac), o pereche de manusi de piele (ca tot vine toamna), un stilou elegant, nush..sunt o gramada de posibilitati!
Bijuterii ii cumperi, in general fetei pe care o iubesti, mamei sau surorii, dar in rest...
corect
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:15 de simosimina



Pei o iubesc si vreau sa ma impac cu ea ... dasta mam gandit prima data la lantisor


eu am mers mereu pe premiza ca gestul conteaza...acum depinde de ea..insa si mie mi se pare cam mult un lantisor de aur, sincer.
Sunt atatea chestii din care sa alegi pentru un cadou.



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:24 de Psyche

Buna Seara allz, am si eu o dilema ... mam desp cat de curand de prietena mea (nu intru in detalii) dar am ramas prieteni buni .. si se apropie ziua ei de nastere , e bine daca ii iau un lantisor de aur ?

astept raspunsuri poate si cateva idei.

va multumesc

Stima


si eu am fost pusa in situatia in care il iubeam pe fostu` la nebunie si de ziua lui as fi vrut sa cheltui tot ce am pe un cadou pe masura evenimentului,dar nu mai faceam parte din viata lui,nu eram invitata la petrecerea lui.
m-am rezumat a-i lua un portofel de piele si mancare de pisica pentru pisica lui.
chestia asta e si interpretabila. nu iti poti permite sa ii cumperi ceva foarte scump pentru ca,asa credeam si cred,parerea mea,ar fi deplasat si nu ai dreptul.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

iAndreo

Senior member
75 mesaje

Re: Re: Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:26 de iAndreo



Pei o iubesc si vreau sa ma impac cu ea ... dasta mam gandit prima data la lantisor


Inseamna ca ea ti-a dat papucii , mai bine incerci sa mergi mai departe.... ea asa o sa faca, si o sa-ti franga inima (parerea mea )



Intra si tu
http://andreo92.blogspot.com
sus

sgc

Guest

Re: Re: Cadou

scris pe 13 sep 2010 22:35 de sgc



si mancare de pisica pentru pisica lui.
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Cadou

scris pe 14 sep 2010 02:57 de Machiavelli

Buna Seara allz, am si eu o dilema ... mam desp cat de curand de prietena mea (nu intru in detalii) dar am ramas prieteni buni .. si se apropie ziua ei de nastere , e bine daca ii iau un lantisor de aur ?

astept raspunsuri poate si cateva idei.

va multumesc

Stima

De aur?
Pai merita?
Nu mai are ce sa-ti dea inapoi.In locul tau i-as face un cadou "noua mea cucerire" si gata...bullshit...
daca ati ramas prieteni (desii nu te te inteleg) cumpara-i ceva amical



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Cadou

scris pe 14 sep 2010 03:21 de Bozgoru

Buna Seara allz, am si eu o dilema ... mam desp cat de curand de prietena mea (nu intru in detalii) dar am ramas prieteni buni .. si se apropie ziua ei de nastere , e bine daca ii iau un lantisor de aur ?

astept raspunsuri poate si cateva idei.

va multumesc

Stima
deci nu ati ramas prieteni buni.. tu vrei sa-i faci cadouri doar sa o "rascumperi".. ceea ce nu-i bine.. nu e bine pt psihicul tau si 2. daca ea accepta sa va impacati dupa cadou iar nu e bine.. deci cel mai bine e sa va vedeti dupa ziua ei si sa nu-i iei nimik..iar daca ii iei ceva..sa-i iei decat maxim un buchet de flori.. si sa incerci impacarea prin metode "traditionale"...
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Cadou

scris pe 14 sep 2010 16:31 de femme



mancare de pisica pentru pisica lui.



Ce frumos!! Pisicuta mea a disparut de acasa de aproape 3 zile si e si bolnava, trebuie operata. Cred ca a si murit ca nu mai vine acasa.



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Cadou

scris pe 14 sep 2010 16:54 de Pasaroi_Cuminte




Ce frumos!! Pisicuta mea a disparut de acasa de aproape 3 zile si e si bolnava, trebuie operata. Cred ca a si murit ca nu mai vine acasa.

Poate a intalnit un motan cu coada alba.



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 14 sep 2010 22:09 de femme


Poate a intalnit un motan cu coada alba.



Pisicuta mea e de fapt, motanel!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 14 sep 2010 23:23 de McLove




Pisicuta mea e de fapt, motanel!

Atunci e putin mai grav... e la femei.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 15 sep 2010 00:26 de Pasaroi_Cuminte




Pisicuta mea e de fapt, motanel!

Poate a intalnit o pisica neagra.(O bruneta cu ochii negrii).



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 15 sep 2010 14:51 de femme


Poate a intalnit o pisica neagra.(O bruneta cu ochii negrii).



Bine ar fi, dar de 4 zile...



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

victoria_ok

Veteran member
337 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 15 sep 2010 21:11 de victoria_ok




Bine ar fi, dar de 4 zile...


Poate a devenit tatic si se ocupa cu educatia puradeilor...
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 15 sep 2010 21:55 de femme



Poate a devenit tatic si se ocupa cu educatia puradeilor...


Voi radeti si eu sufar!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 15 sep 2010 23:30 de Machiavelli



Voi radeti si eu sufar!!

Suferi?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 16 sep 2010 00:15 de femme


Suferi?



Normal ca sufar cand ma gandesc ca pisoiasul meu iubit a murit pe undeva. Nu-l gasesc de 4 zile si era bolnav!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 16 sep 2010 00:19 de Pasaroi_Cuminte




Normal ca sufar cand ma gandesc ca !!

Dar noi in calitate de iubitori de animale si colegi de forum suntem moral alaturi de tine.



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ca

scris pe 16 sep 2010 00:29 de femme


Dar noi in calitate de iubitori de animale si colegi de forum suntem moral alaturi de tine.



Multumesc!! Inca mai spre intr-o minune, sa vina, dar nu stiu...



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 16 sep 2010 01:22 de Machiavelli




Normal ca sufar cand ma gandesc ca pisoiasul meu iubit a murit pe undeva. Nu-l gasesc de 4 zile si era bolnav!!

Dar lasa-l draga...s-o fi dus sa dea si el o "mecla" ...Ce-ai cu el?Nu are voie la un moment in care sa se simta in al 9-lea cer?Ca na,au doar 9 vieti
http://poze.haios.ro/sim_images/poze/2010_05/thumbnails/pisica_smechera_face_cu_ochiul.jpg



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cadou

scris pe 16 sep 2010 11:55 de McLove




Normal ca sufar cand ma gandesc ca pisoiasul meu iubit a murit pe undeva. Nu-l gasesc de 4 zile si era bolnav!!

Asta e, ce a fost, a fost.

Oricum, mai mult ca sigur, nu e ceva de bine...



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

ella0790

Senior member
123 mesaje

Re: Cadou

scris pe 17 sep 2010 12:45 de ella0790

Buna Seara allz, am si eu o dilema ... mam desp cat de curand de prietena mea (nu intru in detalii) dar am ramas prieteni buni .. si se apropie ziua ei de nastere , e bine daca ii iau un lantisor de aur ?

astept raspunsuri poate si cateva idei.

va multumesc

Stima


nu trbuie sa ii cumperi un cadou de sa ramai fara bani in buzunar.nu uita ca gestul conteaza nu pretul



ella0790
sus

erratictac

Junior member
31 mesaje

ha

scris pe 14 dec 2010 10:20 de erratictac

eu ziceam sa o inviti la circ


tic-tac
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

40 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate