Ce sa fac?

Pagina 1 din 1
1

SIMPLU

Senior member
134 mesaje

Ce sa fac?

scris pe 18 iun 2011 23:14 de SIMPLU

buna !Azi am iesit prin oras in compania prietenelor si la noi a venit fostul meu prieten dar nu a venit la mine a venit la prietena mea deoarece sunt prieteni buni.Actualul prieten era la un majorat si am fost impreuna cu el( fostul prieten) si inca 3 prietene in apropiere unde era majoratul la care era prietenul meu.L-am telefonat si a iesit ,s-a suparat groaznic pe mine deoarece era si fostul meu prieten ,mi-a trimis si sms cum ca nici mie nu mi-ar placea sa umble cu fosta lui prietena.Ce sa fac ,cum sa-i explic ,imi e tare frica sa nu umble si el cu fosta lui .Eu nici macar nu vorbesc cu fostul meu prieten ...

Editat de SIMPLU pe 18 iun 2011 23:15


simona
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Ce sa fac?

scris pe 18 iun 2011 23:22 de ThT

Apai si tu esti inconstienta.Tie nu ti-ar placea sa fii in locul lui dar ai putut sa-l suni sa iasa afara cand erai cu fostul tau.Nu te puteai duce singura la el si sa le spui celorlalti sa te astepte undeva?Deasemenea,mi se parea normal ca prietena ta sa te intrebe inainte sa-l cheme si pe el daca te deranjeaza lucrul asta.

Editat de ThT pe 18 iun 2011 23:23


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Ce sa fac?

scris pe 18 iun 2011 23:22 de DaNNY_DiViNO

Zici ca sunteti copii mici.. Spune-i exact asa cum ne-ai spus si noua. Oricum, greseala ta, intr-o relatie nu ai ce cauta in preajma fostului!


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

SIMPLU

Senior member
134 mesaje

Re: Ce sa fac?

scris pe 18 iun 2011 23:24 de SIMPLU

Apai si tu esti inconstienta.Tie nu ti-ar placea sa fii in locul lui dar ai putut sa-l suni sa iasa afara cand erai cu fostul tau.Nu te puteai duce singura la el si sa le spui celorlalti sa te astepte undeva?Deasemenea,mi se parea normal ca prietena ta sa te intrebe inainte sa-l cheme si pe el daca te deranjeaza lucrul asta.



Nu mi-ar placea intradevar dar ce pot face in continuare?...Cum sa-i explic sa inteleaga mai bn?



simona
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Ce sa fac?

scris pe 18 iun 2011 23:27 de ThT




Nu mi-ar placea intradevar dar ce pot face in continuare?...Cum sa-i explic sa inteleaga mai bn?

Cum a spus si danny,spune-i exact cum ne-ai spus si noua recunoscand faptul ca nu a fost prea frumos din partea ta sa faci asta.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate