ce sa fac?

Pagina 1 din 1
1

shakira

Guest

ce sa fac?

scris pe 14 mar 2003 23:26 de shakira

ola!
daca paote cineva sa-mi spuna ce sa fac acum i-as fi tare recunoscatoare.
anul trecut prin februarie am mers la un amjoart la un cooleg de clasa.la chef n-au fost ivitati decat 5 colegi de-ai mei(pe langa alti invitati)pintre colegii invitati era si un coeg de-al meu de care eu am fost indragostita cam cu 11 luni inainte..dar imi trecuse.acum aveam un nou prieten si eram
foarte fericita.am mers fara prietenul meu la chef.de cand am intrat pe usa localului colegul meu de clasa a inceput sa se manifeste intr-un mod diferit ca pana atunci. a inceput sa-mi faca avansuri .dar nu l-am luat in seama pt ca aveam prieten si plus doua prietene de-ale mele erau indragostite de el.le-am luat ca si pe niste glume.cand am mers acas a venit cu mine si am tot discuatat despre una dintre prietenele mele care voia sa fie cu el.la un moment dat s-a enrvat si a zis sa nu-l mai tot aburesc eu cu tipa respectiva si sa-l las sa-si spuna punctul de vedere:a inceput sa-mi spuna cat de mult tzine el la mine si ca el vrea sa fim prieteni.i-am explicat ca nu se poate ..dar nu arenuntat si mi-a dar timp de gandire.a doua zi a venit la mine.eu locuiam singura.eu eram foarte convinsa ac relatia noastra nu poate exista.si am inceput sa-i explic..dar el nu prea voia sa inteleaga.pana la urma mi-a propus sa fim "amanti"ca sa nu afle nimeni de noi doi.am acceptat. totul a fost bine ..dar dupa vreo 2 sapt eu am intalnit un tip si a fost dragoste la prima vedere...m-am despartirt de pritenul meu si m-am cuplat cu tipu care imi luase mintile.cu "amantul "meu am incetat sa ma mai inatlnesc.oricum relatai noastra s-a racit. nu ne-am mai vazut apoi pana in septembrie.eu plecasem in franta cu noul meu priten vreo 2 luni.cand ne-am intalnit am fost cam reci unul ce celalalt.acum eu nu mai aveam prieten. ne-am despartit la intoarcere doarece mama lui nu accepta relatia noastra..zicea ca l-am schimbat si blabla.eu sufeream mult acum din cauza asta. el nu prea voia sa auda de mine.eu nu eram interesata sa-l caut ..aveam alte probleme acum cu familia fostului meu prieten.
inainte de seara de craciun ne-am intalnit intr-un club.eu eram cu fostul meu prieten ..ne faceam planuri de rev...a venit la masa noastra si apoi s-a oferit sa ne duca el acasa cu masina.pe el l-a dus primul apoi pe mine .am avut parte de o discutie cam lunga dar nu despre noi cu despre suferintele mele care incepusera sa treaca aproape de tot.a doua seara am mers la colindat cu colegii nostri si ne-am sarutat in fata lor...apoi am fost impreuna cateva zile si ne-am desparttit ca lui ii era frica sa nu sufere din cauza mea.
am acceptat adr cu greu faza asta..n-am fost de acord ..dar nu-l puteam oblioga....acuma tot vine si incearca sa ma ameteasca din nou..dar se simte putina frica in comportatmentul lui..eu acuma nu mai stiu ce sa fac...tzin la el..dar nu stiu daca va mai merge..iar de suferit nu mai vreau..nu stiu ce sa fac ...va rog sa ma ajutati!
sus

anna

Guest

Re: ce sa fac?

scris pe 15 mar 2003 13:58 de anna

dupa cate am vazut eu cred ca el a fost prima iubire.pacat ca viata a fost asa nasoala si au aparut altii si astfel mii de probleme(ma refer la problema cu parintii fostului tau prieten).eu cred ca ar trebui sa uitati totul si sa incepeti o relatie pura pt ca tu ai nevoie de asa ceva tii la el si se pare ca si el tine la tine.asculta-ti sufletul.fii impreuna cu el.daca o sa-ti para rau sa dai vina pe mine.bafta.
sus

jeax fermeca

Guest

Re: Re: ce sa fac?

scris pe 15 mar 2003 16:21 de jeax fermeca

de acord cu anna dar pe viitor fii si tu mai stabila,.Ce e asta ? cad cu ala ,cand cu alalalt1
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: ce sa fac?

scris pe 20 mar 2003 20:09 de sabba

Sincer! Nu as lua-o de la capat! Niciodata sa nu te astepti ca lucrurile sa mai fie la fel!


Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

johndoeroman

Guest

ce poti:)

scris pe 20 mar 2003 21:04 de johndoeroman

yeap...things will never be the same....
Greselile trecutului se agata de tine ca o piatra de moara...
Daca esti tare si rezisti singuratatii o vreme..alege altceva...
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: ce poti:)

scris pe 20 mar 2003 21:09 de sabba

yeap...things will never be the same....
Greselile trecutului se agata de tine ca o piatra de moara...
Daca esti tare si rezisti singuratatii o vreme..alege altceva...

Adica alegi singuratatea?



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

johndoeroman

Guest

of.....

scris pe 20 mar 2003 21:13 de johndoeroman

Citeste mai atenta..pls..
Ideea era sa reziste o vreme singura, sa nu se multumueasca cu individul X, pana il intalneste pe Y.
Cateodata alegi o relatie din frica de singuratate..si poate (de cele mai multe ori) nu merita
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: of.....

scris pe 20 mar 2003 21:22 de sabba

Citeste mai atenta..pls..
Ideea era sa reziste o vreme singura, sa nu se multumueasca cu individul X, pana il intalneste pe Y.
Cateodata alegi o relatie din frica de singuratate..si poate (de cele mai multe ori) nu merita

Aha! Multumesc!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

antoni

Guest

viata e grea de la inceput

scris pe 20 mar 2003 21:50 de antoni

asa acum ce o sa va spun poate cunoasteti toti...fete ...fetitze ...iar fete sant o paguba pe capu omului ...intr-un fel dar foarte bun in alt fel deoarece iti aduc numai bine si zile fericite ...asa e nu stiu caci si eu am avut candva ...acum un an dar se termina si vin altele ca asa e sa fie asa e sortit sa fie doar cea sau cel ales.
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: ce sa fac?

scris pe 29 mar 2003 21:48 de adeline

Sincer! Nu as lua-o de la capat! Niciodata sa nu te astepti ca lucrurile sa mai fie la fel!



Pe cuvantul tau?:|)
Sa te cred sa nu te cred?>>>>>>>
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ce sa fac?

scris pe 29 mar 2003 22:10 de sabba




Pe cuvantul tau?:|)
Sa te cred sa nu te cred?>>>>>>>

Crede-ma!
Fata asta a fost indragostita de un tip cu care nu s-a intamplat nimic! Acum are un altul si e fericita! Daca e fericita inseamna ca-l iubeste! Atunci ce rost mai are sa se intoarca la primul?
Atentie!
Am zis: Sincer nu as lua-o de la capat!( In cazul ei!))))))



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

expertul

Junior member
10 mesaje

Re: ce sa fac?

scris pe 30 mar 2003 13:39 de expertul

trebuie sa intzelegi ca baietii se gandesc doar la sex fii foarte atenta
sus

Maya

Junior member
38 mesaje

Re: Re: ce sa fac?

scris pe 6 apr 2003 01:01 de Maya

Remarc o imaturitate in cuvintele tale si cred ca nu i-ai iubit pe nici unul...
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: ce sa fac?

scris pe 6 apr 2003 21:06 de adeline

In cazul tau se aplica foarte bine ce o sa scriu acum:UNII PREFERA SA MOARA DECAT SA GANDEASCA!VIATA O DEMONSTREAZA ZILNIC!))))
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ce sa fac?

scris pe 6 apr 2003 21:18 de adeline

Crede-ma!
Fata asta a fost indragostita de un tip cu care nu s-a intamplat nimic! Acum are un altul si e fericita! Daca e fericita inseamna ca-l iubeste! Atunci ce rost mai are sa se intoarca la primul?
Atentie!
Am zis: Sincer nu as lua-o de la capat!( In cazul ei!))))))



Care primul,care al doilea mai Sabba?Tu nu vezi ca sunt un regiment?))))))
Tu nu vezi ca "toti cu nadragi imi sunt dragi"?(tot in cazul ei!)))))
Parca e un episod desprins din epopeea Vacanta Mare!))))))
Ca doar la Lila mai vezi imbarligaturi din astea!))))))
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ce sa fac?

scris pe 6 apr 2003 22:52 de sabba

Ei, si!))
Poate la fata asta se aplica principiul daca e marti e belgia!))
Luni, costel; marti sandel si tot asa!)))



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Guest

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ce sa fac?

scris pe 15 apr 2003 23:09 de Guest

Cam asa este la tine"Odata ce ai unul,un altul mai de soi apare pe piata"

sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate