Ce sa fac?

Pagina 1 din 1
1

blondyna

Senior member
76 mesaje

Ce sa fac?

scris pe 8 apr 2003 21:08 de blondyna

De la o vreme prietenul meu este mai distant, umbla mai mult cu baietii, nu ne mai vedem asa des... El spune ca ma iubeste, ca nu vrea sa ne despartim, ca s-a schimbat doar pentru ca a venit caldura si are mai multe de facut. Cand suntem singuri (rar) imi dau seama ca ii pare rau ca nu ma face complet fericita, dar ce sa fac pentru a-l schimba, pentru a-l face sa fie ca inainte: tandru, iubitor si mai atent...?


was b|on_da}{
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Ce sa fac?

scris pe 8 apr 2003 21:31 de sabba

De la o vreme prietenul meu este mai distant, umbla mai mult cu baietii, nu ne mai vedem asa des... El spune ca ma iubeste, ca nu vrea sa ne despartim, ca s-a schimbat doar pentru ca a venit caldura si are mai multe de facut. Cand suntem singuri (rar) imi dau seama ca ii pare rau ca nu ma face complet fericita, dar ce sa fac pentru a-l schimba, pentru a-l face sa fie ca inainte: tandru, iubitor si mai atent...?


E aiurea!
Vezi si tu cam care e cauza! Din ce ai spus tu nu prea pot sa-mi dau seama! Vezi daca esti tu de vina, daca ai scrantit-o cu ceva si daca e asa incearca sa indrepti lucrurile! Daca nu e asta poate chiar e caldura de vina, poate hibernarea asta lunga l-a plictisit, poate are nevoie de o schimbare! Dar asta nu e ceva bun pentru tine!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Ce sa fac?

scris pe 8 apr 2003 23:33 de adeline



E aiurea!
Vezi si tu cam care e cauza! Din ce ai spus tu nu prea pot sa-mi dau seama! Vezi daca esti tu de vina, daca ai scrantit-o cu ceva si daca e asa incearca sa indrepti lucrurile! Daca nu e asta poate chiar e caldura de vina, poate hibernarea asta lunga l-a plictisit, poate are nevoie de o schimbare! Dar asta nu e ceva bun pentru tine!


Bai sabba,tu ai innebunit cu caldura?Unde dracu caldura?Ca azi dimineata abia mi-am dat jos zapada dupa geamurile de la masina!)))))
sus

adeline

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Ce sa fac?

scris pe 8 apr 2003 23:41 de adeline



E aiurea!
Vezi si tu cam care e cauza! Din ce ai spus tu nu prea pot sa-mi dau seama! Vezi daca esti tu de vina, daca ai scrantit-o cu ceva si daca e asa incearca sa indrepti lucrurile! Daca nu e asta poate chiar e caldura de vina, poate hibernarea asta lunga l-a plictisit, poate are nevoie de o schimbare! Dar asta nu e ceva bun pentru tine!



Blony,din posturile tale parca am retinut ca ai o varsta frageda!
Ei bine!La varsta ta si la semnele pe care ni le descrii ,cred ca a venit vremea marilor schimbari!Gandeste-te ca daca chiar nu a venit,caldura va trebui sa vina si pentru tine!
Si daca stii asta,cred ca esti in stare sa o transformi in arsita!))))))
Fii tu paharul de apa de care are nevoie prietenul tau caruia ii este foarte cald!
sus

anonim

Guest

Re: Re: Re: Ce sa fac?

scris pe 9 apr 2003 17:13 de anonim





Sunt cam mitocani baietzii, asta e adevarat!))
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce sa fac?

scris pe 9 apr 2003 23:30 de sabba

Alo! termina cu raspunsurile astea!)))
Incep sa cred ca ai terminat scoala aia cu Magna cum laudae!)))



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate