ce vrea?

Pagina 1 din 1
1

gexy

Newbie
7 mesaje

ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 17:50 de gexy

cat timp am fost indiferenta ar fi facut orice pt mine. de cand i-am spus ca tin la el ma respinge. nici nu e categoric atunci cand imi spune ca nu ma mai vrea. cand e vorba de sex nu ma poate refuza. ce vrea defapt?


help me!
sus

duran

Veteran member
273 mesaje

Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 20:41 de duran

cat timp am fost indiferenta ar fi facut orice pt mine. de cand i-am spus ca tin la el ma respinge. nici nu e categoric atunci cand imi spune ca nu ma mai vrea. cand e vorba de sex nu ma poate refuza. ce vrea defapt?

parerea mea ...... doar sa te f....
iarta-ma este evident!!



Come on, make my day!
sus

scorpio

Senior member
63 mesaje

Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 21:01 de scorpio

pai nu ti-am spus sa-l lasi sa-si dea seama singur? normal ca faza cu indiferenta e cea mai buna pt.ca barbatii nu suporta sa-si simta amenintata independenta. lasa-l pe el sa alerge dupa tine. daca ii arati ca esti moarta dupa el ar putea sa te trateze ca pe un pres de sters pantofi si nu cred ca vrei


poor is the man whose pleasures depend on the permission of another
sus

TheWind

Guest

Re: Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 21:06 de TheWind

pai nu ti-am spus sa-l lasi sa-si dea seama singur? normal ca faza cu indiferenta e cea mai buna pt.ca barbatii nu suporta sa-si simta amenintata independenta. lasa-l pe el sa alerge dupa tine. daca ii arati ca esti moarta dupa el ar putea sa te trateze ca pe un pres de sters pantofi si nu cred ca vrei


Scorpio,ai mai mult de paispe ani?
Sfat idiot produs de un creier idiot!
sus

gexy

Newbie
7 mesaje

Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 21:09 de gexy



Scorpio,ai mai mult de paispe ani?
Sfat idiot produs de un creier idiot!
parere ta care e? daca a lui nu e buna?



help me!
sus

TheWind

Guest

Re: Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 21:20 de TheWind

parere ta care e? daca a lui nu e buna?


Daca imi spui care din voi ii face celuilalt mai mult sex oral,iti spun si parerea mea!
sus

copilita

Veteran member
363 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 22:34 de copilita



Daca imi spui care din voi ii face celuilalt mai mult sex oral,iti spun si parerea mea!




o intrebare aparent obraznica, cu un raspuns care AR putea raspunde intrebarii ei...

oricum, tare!



you want the truth?... you can't handle the truth...!
sus

agrisan

Senior member
53 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 29 ian 2004 23:54 de agrisan

Pentru TheWind:Neacceptarea parerii altei persoane, chiar doar spunandu-i ca este idiot, este o boala ce este definita in manualele de madicina.
Pentru Gexy: Trebuie sa te asiguri ca mai puteti continua aceasta relatie. N-are nici un rost sa continuati, daca interesul de a o mentine este unilaterala. Faptul ca nu refuza sexul cu tine nu este o dovada ca te iubeste. Imi cer mii de scuze de comparatie, dar gandestete ca barbatul poate face sex si cu o prostituata, fara nici o alta legatura sau obligatie. Si mai si plateste.



fara sex nu putem exista
sus

TheWind

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 30 ian 2004 00:23 de TheWind

Pentru TheWind:Neacceptarea parerii altei persoane, chiar doar spunandu-i ca este idiot, este o boala ce este definita in manualele de madicina.
Pentru Gexy: Trebuie sa te asiguri ca mai puteti continua aceasta relatie. N-are nici un rost sa continuati, daca interesul de a o mentine este unilaterala. Faptul ca nu refuza sexul cu tine nu este o dovada ca te iubeste. Imi cer mii de scuze de comparatie, dar gandestete ca barbatul poate face sex si cu o prostituata, fara nici o alta legatura sau obligatie. Si mai si plateste.


Agrisan,urmarindu-ti un pic evolutia pe forum am intuit in tine filozoful de doi lei,care exprima nimic la sfarsitul unei disertatii alambicate si complicate tinuta pe un spatiu/timp,demn si el pentru o cauza mult mai buna!
Prin urmare si spre stupoarea ta si cu toate acestea ,accept si aceste pareri ale tale si ale altora ,chiar daca se incadreaza strict in categoria idioteniilor sau a celor "care nu se incearca acasa"!Insa nu ma poti impiedica,sa nu rad la citirea acestora si sa nu ironizez!Si asta cred ca te deranjeaza cel mai tare!
Problema ta!
sus

lavinia

Veteran member
389 mesaje

Re: Re: ce vrea?

scris pe 8 feb 2004 18:32 de lavinia

pai nu ti-am spus sa-l lasi sa-si dea seama singur? normal ca faza cu indiferenta e cea mai buna pt.ca barbatii nu suporta sa-si simta amenintata independenta. lasa-l pe el sa alerge dupa tine. daca ii arati ca esti moarta dupa el ar putea sa te trateze ca pe un pres de sters pantofi si nu cred ca vrei


Stupid!
Sa afisezi indiferenta cand iubesti un om?
Ce sfat tampit!
Arata-i unui om ca-l iubesti cand il iubesti! Fa-l sa simta! Daca el iti va arata nepasare, nu ai altceva de facut decat sa-ti iei gandul de la el! Nu este o solutie sa afisezi indiferenta! In speranta ca ce? Ca va alerga el dupa tine? Nici o sansa!



Schimbarea este singurul lucru neschimbator!-Schopenhauer
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 8 feb 2004 21:00 de rul3r

aaaaa......hmmmm..... scuzati ca nu stiu ce cautam pe aicea.... eu vreau sa vad doar cat e ora. Scuze inca o data..
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Re: Re: Re: ce vrea?

scris pe 17 feb 2004 11:13 de YLoveCamelia

aaaaa......hmmmm..... scuzati ca nu stiu ce cautam pe aicea.... eu vreau sa vad doar cat e ora. Scuze inca o data..


hai mai fa vreo 2 postturi...stii....mai multe puncte
incearca totusi cu motive de un minim de pertinenta macar.



_________________________
nu cred ca intelegi
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

54 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate