Ceva...

Pagina 1 din 1
1

nikki

Junior member
11 mesaje

Ceva...

scris pe 14 mai 2004 21:04 de nikki

Iubesc cu pasiune o femeie...o femeie pt care sunt in stare sa renunt la tot ce am. In momentul in care am intalnit-o pe EA, am renuntat la casnicia mea...SIMTEAM ALTFEL...simteam ca nu ma pot darui total ei...asa ca am renuntatla cel care-mi era sot. Nu am regretat nici un moment alegerea facuta. EA merita totul. E viata mea!..am renascut din propria cenusa alaturi de ea...Simt, traiesc, respir doar pt ea. Pentru majoritatea e de neinteles dragostea mea, dragostea noastra....Ne despart multi km, ...intervin nopti nedormite, lacrimi, dor nebun.....pasiune, tandrete, romantism, erotism....si iar lacrimi...dar merita totul pentru ca intr-o zi nimic nu ne va mai desparti...vom fi doar noi si dragostea noastra. ...Suntem doar doua femei tinere care se iubesc nebuneste, se adora, respecta si sustin, intr-o lume atat de "perfecta"... o lume a barbatilor, nu?!?



nikki
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 22:31 de Infector

Iubesc cu pasiune o femeie...o femeie pt care sunt in stare sa renunt la tot ce am. In momentul in care am intalnit-o pe EA, am renuntat la casnicia mea...SIMTEAM ALTFEL...simteam ca nu ma pot darui total ei...asa ca am renuntatla cel care-mi era sot. Nu am regretat nici un moment alegerea facuta. EA merita totul. E viata mea!..am renascut din propria cenusa alaturi de ea...Simt, traiesc, respir doar pt ea. Pentru majoritatea e de neinteles dragostea mea, dragostea noastra....Ne despart multi km, ...intervin nopti nedormite, lacrimi, dor nebun.....pasiune, tandrete, romantism, erotism....si iar lacrimi...dar merita totul pentru ca intr-o zi nimic nu ne va mai desparti...vom fi doar noi si dragostea noastra. ...Suntem doar doua femei tinere care se iubesc nebuneste, se adora, respecta si sustin, intr-o lume atat de "perfecta"... o lume a barbatilor, nu?!?


Bine frate ... va iubiti treaba voastra sa fie la voi acolo ... daaaa ... care-i faza? Unde-i prblema? Unde-i intrebarea?
Pai ce facem aici?Vorbim sa ne aflam in treaba?



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

danuta2409

Veteran member
168 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 22:36 de danuta2409



Bine frate ... va iubiti treaba voastra sa fie la voi acolo ... daaaa ... care-i faza? Unde-i prblema? Unde-i intrebarea?
Pai ce facem aici?Vorbim sa ne aflam in treaba?


mah.. esti rau.. cateodata vorbim si doar ca sa ne usuram, sa simtim ca am impartasit un ceva al nostru cu altii... si prin asa, sa ne simtim un pic mai bine... nu?!



niciodata nu e prea tarziu... pentru nimic...
xxx, danuta
sus

danuta2409

Veteran member
168 mesaje

Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 22:39 de danuta2409

Iubesc cu pasiune o femeie...o femeie pt care sunt in stare sa renunt la tot ce am. In momentul in care am intalnit-o pe EA, am renuntat la casnicia mea...SIMTEAM ALTFEL...simteam ca nu ma pot darui total ei...asa ca am renuntatla cel care-mi era sot. Nu am regretat nici un moment alegerea facuta. EA merita totul. E viata mea!..am renascut din propria cenusa alaturi de ea...Simt, traiesc, respir doar pt ea. Pentru majoritatea e de neinteles dragostea mea, dragostea noastra....Ne despart multi km, ...intervin nopti nedormite, lacrimi, dor nebun.....pasiune, tandrete, romantism, erotism....si iar lacrimi...dar merita totul pentru ca intr-o zi nimic nu ne va mai desparti...vom fi doar noi si dragostea noastra. ...Suntem doar doua femei tinere care se iubesc nebuneste, se adora, respecta si sustin, intr-o lume atat de "perfecta"... o lume a barbatilor, nu?!?


mai fetelor... sincer, nu inteleg... dar... accept... am invatat sa accept cateodata si ce nu inteleg...

daca voua va e bine... pai... bine sa va fie! sau.. sa va fie de bine... cum vreti voi...




niciodata nu e prea tarziu... pentru nimic...
xxx, danuta
sus

nikki

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 22:46 de nikki

pupici...multumesc..


nikki
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Ceva...

scris pe 14 mai 2004 22:59 de inuendo

probabil ca morala era ca atunci cand iubesti cu adevarat, nimic nu mai conteaza, nici macar sexul


Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 23:01 de Infector

pupici...multumesc..


Sincer eu cred ca esti o fata desteapta .. de ce? ... pentru ca ai fost destul de inteligenta sa-ti dai seama ca o femeie e mult mai "buna" decat un barbat.
Eii..din punctul asta deja ma oftici ... 1) pentru ca te trecem la +1 barbati , adica ne faci concurentza! si 2) pentru ca te trecem la -1 femei ... adica am mai pierdut o pasarica din stolul asta minunat care zboara prin tarisoara asta



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

shikin

Senior member
55 mesaje

Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 23:16 de shikin

Suntem doar doua femei tinere care se iubesc nebuneste, se adora, respecta si sustin, intr-o lume atat de "perfecta"... o lume a barbatilor, nu?!?

NU.

Pe mine genul asta de oameni care sustin ca iubesc o persoana de acelasi sex ma fac sa vomit si nu vad nimic normal intr-o astfel de relatie.Probabil ca "sotul" tau nu era in stare sa te satisfaca/tu esti nebuna.



Mintea este o lume in ea insasi si doar ea poate transforma iadul in rai sau raiul in iad.
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 14 mai 2004 23:58 de inuendo


NU.

Pe mine genul asta de oameni care sustin ca iubesc o persoana de acelasi sex ma fac sa vomit si nu vad nimic normal intr-o astfel de relatie.Probabil ca "sotul" tau nu era in stare sa te satisfaca/tu esti nebuna.


faza interesanta este ca nu doar sustin, ci chiar iubesc persoana de langa ei, si partea a doua este ca o poti privi si ca un mic sacrificiu pentru fericire?



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

nikki

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Ceva...

scris pe 15 mai 2004 00:22 de nikki



faza interesanta este ca nu doar sustin, ci chiar iubesc persoana de langa ei, si partea a doua este ca o poti privi si ca un mic sacrificiu pentru fericire?
....o iubim si suntem in stare sa ne dam viata pentru ea..



nikki
sus

georgiana

Senior member
131 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ceva...

scris pe 15 mai 2004 00:39 de georgiana

....o iubim si suntem in stare sa ne dam viata pentru ea..


nikki, pana la urma asta e tot ce conteaza... un dram de fericire, un dram de implinire, un dram de viata traita fara regrete...
esti norocoasa ca ai descoperit dragostea adevarata... tine-o langa tine si nu o lasa sa scape...



pupici
sus

anyahsa

Senior member
130 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 15 mai 2004 01:12 de anyahsa


NU.

Pe mine genul asta de oameni care sustin ca iubesc o persoana de acelasi sex ma fac sa vomit si nu vad nimic normal intr-o astfel de relatie.Probabil ca "sotul" tau nu era in stare sa te satisfaca/tu esti nebuna.


D c te oripileaza atata? Fiecare gaseste fericirea unde poate.
Bravo, nikki!



Well, you're either lovers or you're wanting to be lovers or you're trying not to be lovers so you can be friends, but any way you look at it, sex is always looming in the picture like a shadow, like an undertow.
sus

SARRA

Newbie
2 mesaje

Re: Ceva...

scris pe 17 mai 2004 00:53 de SARRA

ma bucur pentru tine......ca ai intalnit dragostea adevarata intr-o lume a "barbatilor"..........fii fericita draga mea!
sus

MissSixty

Junior member
32 mesaje

Re: Ceva...

scris pe 19 mai 2004 18:30 de MissSixty

Iubesc cu pasiune o femeie...o femeie pt care sunt in stare sa renunt la tot ce am. In momentul in care am intalnit-o pe EA, am renuntat la casnicia mea...SIMTEAM ALTFEL...simteam ca nu ma pot darui total ei...asa ca am renuntatla cel care-mi era sot. Nu am regretat nici un moment alegerea facuta. EA merita totul. E viata mea!..am renascut din propria cenusa alaturi de ea...Simt, traiesc, respir doar pt ea. Pentru majoritatea e de neinteles dragostea mea, dragostea noastra....Ne despart multi km, ...intervin nopti nedormite, lacrimi, dor nebun.....pasiune, tandrete, romantism, erotism....si iar lacrimi...dar merita totul pentru ca intr-o zi nimic nu ne va mai desparti...vom fi doar noi si dragostea noastra. ...Suntem doar doua femei tinere care se iubesc nebuneste, se adora, respecta si sustin, intr-o lume atat de "perfecta"... o lume a barbatilor, nu?!?


Ai renuntza shi la Christina Aguilera pt ea?



MissSixty
sus

georgiana

Senior member
131 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 19 mai 2004 20:12 de georgiana



Ai renuntza shi la Christina Aguilera pt ea?




asta trebuia sa fie o gluma?
cam nereusita!



pupici
sus

nikki

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 19 mai 2004 22:34 de nikki



Ai renuntza shi la Christina Aguilera pt ea?
..esti doar o copila..n-ai cum sa intelegi....



nikki
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: Ceva...

scris pe 20 mai 2004 20:55 de Alinutzzza

Iubesc cu pasiune o femeie...o femeie pt care sunt in stare sa renunt la tot ce am. In momentul in care am intalnit-o pe EA, am renuntat la casnicia mea...SIMTEAM ALTFEL...simteam ca nu ma pot darui total ei...asa ca am renuntatla cel care-mi era sot. Nu am regretat nici un moment alegerea facuta. EA merita totul. E viata mea!..am renascut din propria cenusa alaturi de ea...Simt, traiesc, respir doar pt ea. Pentru majoritatea e de neinteles dragostea mea, dragostea noastra....Ne despart multi km, ...intervin nopti nedormite, lacrimi, dor nebun.....pasiune, tandrete, romantism, erotism....si iar lacrimi...dar merita totul pentru ca intr-o zi nimic nu ne va mai desparti...vom fi doar noi si dragostea noastra. ...Suntem doar doua femei tinere care se iubesc nebuneste, se adora, respecta si sustin, intr-o lume atat de "perfecta"... o lume a barbatilor, nu?!?


dupa parerea mea, ai avut un curaj pe care apropape nimeni nu ar fi putut sa il aiba in locul tau. Te apreciez pentru faptul ca nu iti renegi sentimentele, ca traiesti doar dupa cum iti dicteaza inima. Si asta te face din prima un om de milioane. Nu am inteles pe deplin niciodata cuplurile de acelasi sex, dar fiecare e liber sa faca ce vrea, sa isi aranjeze viata dupa cum vrea, nu? suxes in reatie!



caut lumina
sus

nikki

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Ceva...

scris pe 21 mai 2004 23:17 de nikki

multumesc pui dulce....}}{{.... la randul tau esti o fata de milioane....te sarut


nikki
sus

MissSixty

Junior member
32 mesaje

Re: Re: Re: Ceva...

scris pe 22 mai 2004 01:26 de MissSixty

..esti doar o copila..n-ai cum sa intelegi....


Noah...pai te intrebam doar asha!Pt k stiu cazuri..de exemplu in cazul meu sunt multzi baietzi care au lasat prietenele lor pt mine.Nu iti zic asta sa ma laud..dar ei au facut asta pt k cica io is mai frumoasa..mai super..etc shi astia sunt baietzi care tzineau sus shi tare k isi iubesc prietenele...



MissSixty
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

51 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate