Complicat...

Pagina 1 din 1
1

Earl

Newbie
2 mesaje

Complicat...

scris pe 21 feb 2011 11:37 de Earl

Povestea mea e destul de lunga si sper sa o cititi pe toata...Acum aproximativ 3 luni am cunoscut o tipa la un concert ....ne-am imprietenit ....ne-am sarutat toata seara si cam atat....la momentul ala nu stiam nimic despre ea ....earam sigur ca a fost o aventura ....dar in urmatoarele zile am vorbit cu ea...ne-am cunoscut si ....a inceput sa imi placa ....cum mie imi place sa spun totul in fata i-am zis .....dar raspunsul a fost NUde ce?....peiii ea trecuse printr-un gen de relatie cu cineva si nu trecuse peste inca ....si am zis ok ramanem prieteni.....in continuare mi-a placut foarte mult de ea....dar nu am mai vazut-o .....la un moment dat ma minteam singur ca am trecut peste si ca imi este o simpla prietena.....si ca sa imi dovedesc asta am fost la un recital de-al ei(canta foarte bine)ei bine pe drum spree recital ma imbarbatam spunandu-mi ca o sa stau o sa ma uit la recital si atat....ei bine cand am intrat si am vazut-o .....a fost ciudat m-am asezat pe scaun.....si ea a inceput sa cante ....eu respiram greu si foarte adanc tremuram foarte tare si nu puteam sta locului .....inclusiv acum cand ma gandesc tremur ....am iesit de la recital mai mult mort decat viu....si desi mersesem sa-mi demonstrez ca nu mai simt nimic pentru ea nu am facut decat sa-mi demonstrez ca o iubesc(nu incepeti sa-mi explicati care este diferenta intre a iubi si a place ca am aflat deja pe propria piele)...ideea este ca eu am trecut extrem de repede peste toate celelalte relatii sau mai bine zis esecuri....adica in 3 zile eram ca nou. ei bine in situatia asta au trecut 3 luni .....in 3 luni nu a fost zi in care sa nu ma gandesc macar o singura data la ea...ideea este ca acum nu mai pot sa deschid subiectul "noi" pt ca.....ea sunt sigur ca nici nu isi imagineaza ca eu mai simt cv pt ea....si eu defapt simt mult mai mult ....si ca sa vedeti ce ghinion am ....acum ceva timp mi-a trimis un sms si eu nu l-am primit ....si banuiesc ca si-a imaginat ca nu am vrut sa raspund...cred ca acel sms era sansa mea da a ma apropia mai mult de ea...dar asta putin mai conteaza acum...ideea este ca am evaluat situatia ...si am 2 variante :1.incep sa caut o metoda sa trec peste sau 2.lupt in continuare in speranta ca poate o sa reusesc ....am ales varianta 2...sper sa reusesc adica avem multe lucruri in comun din cate stiu...oricum vreau ca totul sa se concluzioneze cumva ca eu nu mai rezist sincer...adica uneori ma trezesc noaptea si nu ma pot oprii din tremurat si abea respir e aiurea ...ce parere aveti ?ceva sfaturi?
PS:nu ma sfatuiti sa incerc sa ma implic in alte relatii ca am incercat si nu pot si nici nu vreau sa fac asta!!!
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Complicat...

scris pe 21 feb 2011 12:42 de DoILookSexy

Povestea mea e destul de lunga si sper sa o cititi pe toata...Acum aproximativ 3 luni am cunoscut o tipa la un concert ....ne-am imprietenit ....ne-am sarutat toata seara si cam atat....la momentul ala nu stiam nimic despre ea ....earam sigur ca a fost o aventura ....dar in urmatoarele zile am vorbit cu ea...ne-am cunoscut si ....a inceput sa imi placa ....cum mie imi place sa spun totul in fata i-am zis .....dar raspunsul a fost NUde ce?....peiii ea trecuse printr-un gen de relatie cu cineva si nu trecuse peste inca ....si am zis ok ramanem prieteni.....in continuare mi-a placut foarte mult de ea....dar nu am mai vazut-o .....la un moment dat ma minteam singur ca am trecut peste si ca imi este o simpla prietena.....si ca sa imi dovedesc asta am fost la un recital de-al ei(canta foarte bine)ei bine pe drum spree recital ma imbarbatam spunandu-mi ca o sa stau o sa ma uit la recital si atat....ei bine cand am intrat si am vazut-o .....a fost ciudat m-am asezat pe scaun.....si ea a inceput sa cante ....eu respiram greu si foarte adanc tremuram foarte tare si nu puteam sta locului .....inclusiv acum cand ma gandesc tremur ....am iesit de la recital mai mult mort decat viu....si desi mersesem sa-mi demonstrez ca nu mai simt nimic pentru ea nu am facut decat sa-mi demonstrez ca o iubesc(nu incepeti sa-mi explicati care este diferenta intre a iubi si a place ca am aflat deja pe propria piele)...ideea este ca eu am trecut extrem de repede peste toate celelalte relatii sau mai bine zis esecuri....adica in 3 zile eram ca nou. ei bine in situatia asta au trecut 3 luni .....in 3 luni nu a fost zi in care sa nu ma gandesc macar o singura data la ea...ideea este ca acum nu mai pot sa deschid subiectul "noi" pt ca.....ea sunt sigur ca nici nu isi imagineaza ca eu mai simt cv pt ea....si eu defapt simt mult mai mult ....si ca sa vedeti ce ghinion am ....acum ceva timp mi-a trimis un sms si eu nu l-am primit ....si banuiesc ca si-a imaginat ca nu am vrut sa raspund...cred ca acel sms era sansa mea da a ma apropia mai mult de ea...dar asta putin mai conteaza acum...ideea este ca am evaluat situatia ...si am 2 variante :1.incep sa caut o metoda sa trec peste sau 2.lupt in continuare in speranta ca poate o sa reusesc ....am ales varianta 2...sper sa reusesc adica avem multe lucruri in comun din cate stiu...oricum vreau ca totul sa se concluzioneze cumva ca eu nu mai rezist sincer...adica uneori ma trezesc noaptea si nu ma pot oprii din tremurat si abea respir e aiurea ...ce parere aveti ?ceva sfaturi?
PS:nu ma sfatuiti sa incerc sa ma implic in alte relatii ca am incercat si nu pot si nici nu vreau sa fac asta!!!


Pai daca tu spui ca iti place de ea si vrei mai mult decat o relatie de prietenie, la ce ne mai intrebi pe noi ce sa faci ? nu crezi ca ti-ai dat singur raspunsul ?
Bafta



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Complicat...

scris pe 21 feb 2011 13:31 de DaNNY_DiViNO

daca iti place de ea si vrei sa fi cu ea, incearca..


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

USTUROI

Veteran member
237 mesaje

Re: Complicat...

scris pe 21 feb 2011 18:23 de USTUROI

Povestea mea e destul de lunga si sper sa o cititi pe toata...Acum aproximativ 3 luni am cunoscut o tipa la un concert ....ne-am imprietenit ....ne-am sarutat toata seara si cam atat....la momentul ala nu stiam nimic despre ea ....earam sigur ca a fost o aventura ....dar in urmatoarele zile am vorbit cu ea...ne-am cunoscut si ....a inceput sa imi placa ....cum mie imi place sa spun totul in fata i-am zis .....dar raspunsul a fost NUde ce?....peiii ea trecuse printr-un gen de relatie cu cineva si nu trecuse peste inca ....si am zis ok ramanem prieteni.....in continuare mi-a placut foarte mult de ea....dar nu am mai vazut-o .....la un moment dat ma minteam singur ca am trecut peste si ca imi este o simpla prietena.....si ca sa imi dovedesc asta am fost la un recital de-al ei(canta foarte bine)ei bine pe drum spree recital ma imbarbatam spunandu-mi ca o sa stau o sa ma uit la recital si atat....ei bine cand am intrat si am vazut-o .....a fost ciudat m-am asezat pe scaun.....si ea a inceput sa cante ....eu respiram greu si foarte adanc tremuram foarte tare si nu puteam sta locului .....inclusiv acum cand ma gandesc tremur ....am iesit de la recital mai mult mort decat viu....si desi mersesem sa-mi demonstrez ca nu mai simt nimic pentru ea nu am facut decat sa-mi demonstrez ca o iubesc(nu incepeti sa-mi explicati care este diferenta intre a iubi si a place ca am aflat deja pe propria piele)...ideea este ca eu am trecut extrem de repede peste toate celelalte relatii sau mai bine zis esecuri....adica in 3 zile eram ca nou. ei bine in situatia asta au trecut 3 luni .....in 3 luni nu a fost zi in care sa nu ma gandesc macar o singura data la ea...ideea este ca acum nu mai pot sa deschid subiectul "noi" pt ca.....ea sunt sigur ca nici nu isi imagineaza ca eu mai simt cv pt ea....si eu defapt simt mult mai mult ....si ca sa vedeti ce ghinion am ....acum ceva timp mi-a trimis un sms si eu nu l-am primit ....si banuiesc ca si-a imaginat ca nu am vrut sa raspund...cred ca acel sms era sansa mea da a ma apropia mai mult de ea...dar asta putin mai conteaza acum...ideea este ca am evaluat situatia ...si am 2 variante :1.incep sa caut o metoda sa trec peste sau 2.lupt in continuare in speranta ca poate o sa reusesc ....am ales varianta 2...sper sa reusesc adica avem multe lucruri in comun din cate stiu...oricum vreau ca totul sa se concluzioneze cumva ca eu nu mai rezist sincer...adica uneori ma trezesc noaptea si nu ma pot oprii din tremurat si abea respir e aiurea ...ce parere aveti ?ceva sfaturi?
PS:nu ma sfatuiti sa incerc sa ma implic in alte relatii ca am incercat si nu pot si nici nu vreau sa fac asta!!!
Spunei ca o iubesti foarte mult si ca vrei sa fii cu ea dar din cate am auzit ca dupa o noapte la concert v-ati sarutat mult si apoi nu mai vroia sa auda de tine e clar ca e doar o c**** care vrea doar aventurideci incearca sa uiti stiu ca probabil iti va fi foarte greu dar este posibil si implicate in alte relatii este cel mai bun sfat e trotuaru plin de fete mai nu e chiar atat de greu sa iti faci o prietena



Just me and my dad dick :X
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Complicat...

scris pe 21 feb 2011 18:55 de baby

daca iti place de ea si vrei sa fi cu ea, incearca..



Dupa ce m-am despartit si eu de unu cu care avusesem o relatie mai lunga la fel faceam.
Am cunoscut multi baieti misto....dar nu am vrut relatie

Am ramas amici si in ziua de azi oricat s-au straduit sa ma faca sa inteleg ca ar fi bine sa le dau o sansa





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

Earl

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Complicat...

scris pe 21 feb 2011 23:47 de Earl

Spunei ca o iubesti foarte mult si ca vrei sa fii cu ea dar din cate am auzit ca dupa o noapte la concert v-ati sarutat mult si apoi nu mai vroia sa auda de tine e clar ca e doar o c**** care vrea doar aventurideci incearca sa uiti stiu ca probabil iti va fi foarte greu dar este posibil si implicate in alte relatii este cel mai bun sfat e trotuaru plin de fete mai nu e chiar atat de greu sa iti faci o prietena

nu e o c**** care vrea doar aventuri ...si eu am mai facut asta si nu cred ca asta ma catalogheaza ca fiind curvar...in continuare nu stiu ce sa fac si cum sa o abordez ,,,,oricum nici nu incape in discutie sa ii zic ce simt categoric nu!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Complicat...

scris pe 23 feb 2011 01:28 de ExoticDream

Spunei ca o iubesti foarte mult si ca vrei sa fii cu ea dar din cate am auzit ca dupa o noapte la concert v-ati sarutat mult si apoi nu mai vroia sa auda de tine e clar ca e doar o c**** care vrea doar aventuri


Nici eu nu inteleg cat de normal poate fi sa te saruti o noapte intreaga cu cineva, iar a doua zi sa-i spui ca n-ai chef de relatie, tu fiind suferind dupa altcineva! Sa fim seriosi, chestia asta spune foarte multe despre caracterul fetei cu pricina. Parerea mea ar fi sa o trimita la plimbare din gandurile lui, nu merita. Numai ideea ca in alta noapte ar face acelasi lucru (sau mai mult!) cu altul si tot asa m-ar pune pe fuga instantaneu!

Jalnic cum a decazut sarutul....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

cioran

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Complicat...

scris pe 23 feb 2011 01:52 de cioran



Nici eu nu inteleg cat de normal poate fi sa te saruti o noapte intreaga cu cineva, iar a doua zi sa-i spui ca n-ai chef de relatie, tu fiind suferind dupa altcineva! Sa fim seriosi, chestia asta spune foarte multe despre caracterul fetei cu pricina. Parerea mea ar fi sa o trimita la plimbare din gandurile lui, nu merita. Numai ideea ca in alta noapte ar face acelasi lucru (sau mai mult!) cu altul si tot asa m-ar pune pe fuga instantaneu!

Jalnic cum a decazut sarutul....



De ce ne-am baza pe ceea ce stim!? Mai bine presupunem ca fata e o tarfa ieftina care nu merita atentia lui, nu? Analifabetismul asta... cititi mesajul initial! Pe junele de mai sus il ia cu palpitatii, va spune ca a ales "sa lupte in continuare" si voi ii spuneti ca ea "nu merita" ca are un caracter indoielnic. Si ce conteaza daca s-a culcat cu tot cartierul? Pe el il face fericit!
Daca ii dati sfaturi din astea, voi ori sunteti cretini ori analfabeti!

Draga June,

Eu nu am ce sfaturi sa-ti dau - poate doar o indemn de a nu lasa timpul sa treaca fara sa faci nimic. Love her, fuck her, kiss her... whatever you two feel is right.

sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

28 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate