Imi place o fata...

Pagina 1 din 1
1

bani

Newbie
4 mesaje

Imi place o fata...

scris pe 15 dec 2010 17:01 de bani

Buna ma Cheama Alex
Deci este o fata pe care o plak ff moolt si ia ma place si eu o plak dar nu stiu cum sa o intreb daka sa se combine cu mine.
Deci intr-o zi am avut la scoala dirigentie si fetele sau gandit ca atunci cand luam vacanta akuma de craciun sa facem o petrecere si sa oferim daruri asa ca diriga a scris toate numele de fete pe niste biletele si a chemat baietii sa traga un biletel din coincidenta am nimerit fix fata aia care imi place mie si in primul rand nu stiu ce cadou sa ii dau si dupa as vrea sa o intreb dak sa se combine cu mine bn sa zicem ca a acceptat a 2-a zi ma intalnesc cu ia la scoala si ce fak ce facem??
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: o fata

scris pe 15 dec 2010 18:16 de Psyche

Buna ma Cheama Alex
Deci este o fata pe care o plak ff moolt si ia ma place si eu o plak dar nu stiu cum sa o intreb daka sa se combine cu mine.
Deci intr-o zi am avut la scoala dirigentie si fetele sau gandit ca atunci cand luam vacanta akuma de craciun sa facem o petrecere si sa oferim daruri asa ca diriga a scris toate numele de fete pe niste biletele si a chemat baietii sa traga un biletel din coincidenta am nimerit fix fata aia care imi place mie si in primul rand nu stiu ce cadou sa ii dau si dupa as vrea sa o intreb dak sa se combine cu mine bn sa zicem ca a acceptat a 2-a zi ma intalnesc cu ia la scoala si ce fak ce facem??


relatiile frumoase din viitor incep cu prietenii intre adolescenti foarte tineri. ia-i un cadou frumos insotit de o floare alba si imprieteneste-te cu ea.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

bani

Newbie
4 mesaje

Re: Re: o fata

scris pe 15 dec 2010 19:21 de bani



relatiile frumoase din viitor incep cu prietenii intre adolescenti foarte tineri. ia-i un cadou frumos insotit de o floare alba si imprieteneste-te cu ea.
mai astept rapunsuri
sus

Randunik

Veteran member
186 mesaje

Re: o fata

scris pe 15 dec 2010 19:48 de Randunik

Buna ma Cheama Alex
Deci este o fata pe care o plak ff moolt si ia ma place si eu o plak dar nu stiu cum sa o intreb daka sa se combine cu mine.
Deci intr-o zi am avut la scoala dirigentie si fetele sau gandit ca atunci cand luam vacanta akuma de craciun sa facem o petrecere si sa oferim daruri asa ca diriga a scris toate numele de fete pe niste biletele si a chemat baietii sa traga un biletel din coincidenta am nimerit fix fata aia care imi place mie si in primul rand nu stiu ce cadou sa ii dau si dupa as vrea sa o intreb dak sa se combine cu mine bn sa zicem ca a acceptat a 2-a zi ma intalnesc cu ia la scoala si ce fak ce facem??


ia-i un ursulet de plus si un trandafir,dupa ii spui ce simti pt ea
sus

bani

Newbie
4 mesaje

Re: Re: o fata

scris pe 15 dec 2010 19:50 de bani



ia-i un ursulet de plus si un trandafir,dupa ii spui ce simti pt ea
un exemplu Te rog sa imi spui pas cu pas ce sa fac
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: o fata

scris pe 15 dec 2010 23:47 de Leroy

un exemplu Te rog sa imi spui pas cu pas ce sa fac


Aoleo, naspa, tre sa faci ce simti, fiecare procedeaza in felul sau, nu te poate invata nimeni ce sa faci.



Festina Lente !
sus

bani

Newbie
4 mesaje

Re: Re: Re: Re: o fata

scris pe 16 dec 2010 08:06 de bani



Aoleo, naspa, tre sa faci ce simti, fiecare procedeaza in felul sau, nu te poate invata nimeni ce sa faci.
mai astept raspunsuri
sus

RaMonna

Junior member
22 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: o fata

scris pe 22 dec 2010 18:16 de RaMonna

1. Ia-i un ursulet de plus,sau o floare ceva...

2. Incearca sa comunici cu ea mai mult,s-o intrebi ce face in urmatoarele zile,etc. Si daca zice ca se plictiseste ca nu are ce sa faca si unde sa iasa in urmatoarele zile,ii spui ca nici tu nu ai... si poate asa iti faci curaj s-o inviti la un suc sau sa iesiti la o plimbare.

3. Fa rost de nr de tel sau daca il ai trimite-i mesaje sau sun-o,si cauta pretexte de genul asta: Ce mai faci? ce ai facut astazi? si eu m-am plictisit nu ai vrea sa iesim undeva? etc.

4. Vorbeste cu colegii/colegele si planifica o intalnire intre voi acum de sarbatori sa mergeti sa va plimbati in oras,la mc donalds,in city mall,etc. dupa care vb cu "colega asta a ata de care iti place" si ii spui ca tu cu ceilalti colegi iesiti si o inviti si pe ea sa mearga cu voi.

5. Daca e sa iesiti impreuna cu totii stai mai mult prin preajma ei comunica cu ea... sunt multe subiecte: ce mai faci? ce ai facut? ce nota ai luat la mate? cum ti se pare noua profesoara? oare cum este la liceu? la ce liceu ai vrea sa mergi? abia astept sa termin 8 clase,,etc. si din vorba in vorba ii spui ca te plictiesti ca stai mai mult pe acasa ca nu aicu cine sa iesi,ca ai vrea sa-ti faci o prietena,etc. sunt multe de zis

Dupa care cand ajungi acasa o mai suni si tu sa vezi ce face,sau ii trimiti mesaje... si ii spui adevarul ca vrei sa fi cuea
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

50 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate