Increderea

Pagina 1 din 1
1

DannyBoy

Newbie
4 mesaje

Increderea

scris pe 1 nov 2010 12:35 de DannyBoy

Salutare tuturor.scriu pe acest forum deoarece am ramas in lipsa de idei...asadar sa incep prin a va spune ca am avut o relatie(nu de lunga durata) in care m-am atasat f mult de aceea fata...pana intr-un final cand ne-am desp...cu toate astea eu nu pot sa o uit si incerc prin "puterile" mele sa o recuceresc...dar problema cea mai grava din pct. meu de vedere este ca nu mai are incredere in mine...cum as putea sa ii dovedesc ca poate sa aiba incredere in mine si ca...nu sunt cel care crede ea ca sunt.asa ca o mica paranteza...fata a reusit sa imi puna "capac" nu mi-o pot scoate din minteva rog mult ajutati-ma cu niste sfaturi.Multumesc!!


Danny
sus

nebun

Senior member
62 mesaje

Re: Increderea

scris pe 1 nov 2010 13:30 de nebun

Salutare tuturor.scriu pe acest forum deoarece am ramas in lipsa de idei...asadar sa incep prin a va spune ca am avut o relatie(nu de lunga durata) in care m-am atasat f mult de aceea fata...pana intr-un final cand ne-am desp...cu toate astea eu nu pot sa o uit si incerc prin "puterile" mele sa o recuceresc...dar problema cea mai grava din pct. meu de vedere este ca nu mai are incredere in mine...cum as putea sa ii dovedesc ca poate sa aiba incredere in mine si ca...nu sunt cel care crede ea ca sunt.asa ca o mica paranteza...fata a reusit sa imi puna "capac" nu mi-o pot scoate din minteva rog mult ajutati-ma cu niste sfaturi.Multumesc!!

Salut, da ce ai facut de numai are incredere in tine?..daca ai inselat-o , slabe sanse sa-si recapate increderea in tine , dar speranta moare ultima
sus

DannyBoy

Newbie
4 mesaje

Re: Re: Increderea

scris pe 1 nov 2010 18:07 de DannyBoy

si inselatul e una din cauze...cu toate astea ea nu mai vroia sa vb cu mine dar de ceva timp suntem amici buni...ne si sarutam...ma rog...numai ca nu mai are incredere in mine...


Danny
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Increderea

scris pe 1 nov 2010 18:11 de ThT

si inselatul e una din cauze...cu toate astea ea nu mai vroia sa vb cu mine dar de ceva timp suntem amici buni...ne si sarutam...ma rog...numai ca nu mai are incredere in mine...

Danny esti batut in cap? te mai intreb si eu o data,care sunt TOATE cauzele pentru care v-ati despartit si nu mai are incredere in tine?cum vrei sa-ti dam un sfat daca tu ne spui ce s-a intamplat pe particele?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

DannyBoy

Newbie
4 mesaje

Re: Re: Re: Re: Increderea

scris pe 3 nov 2010 12:52 de DannyBoy

daca e sa ne jignim o pot face si eu...eu cred ca am fost destul de clar prin ceea ce am spus...1- am inselat'o 2 - am mintit'o 3 - cauta cearta mai de fiecare data , tin sa precizez ca acum suntem amici...oarecum amici...eu vreau doar sa stiu cum as putea sa ii recastig reincrederea...pana acum nici unu din voi nu m'a lamurit...in fine...o zi frumoasa!!!


Danny
sus

atheist

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Increderea

scris pe 7 nov 2010 14:36 de atheist

am vrut sa scriu la acest subiect cu increderea pt ca am si eu o problema cu increderea.sunt cu o fata de 7 luni e virgina.de o luna a 2 domit de 2 ori la mine si am incercat sa o excit sa o dezbrac.nu a vrut sa se dezbrace dar mia facut pe plac sa "jucat"cu mine.akm 1 sapt a venit iar la mine si tot asa am incercat sa trecem la urmatorul pas.ea avea incredere in mine vroia sa o faca cu mine.am dezbracato pana la chiloti la atunci ma refuzat.si neam oprit.am lasat-o am inteles-o cred ca inca nu era pregatita.si peste 1 ora am intrebato dak am exagerat mi sa parut ca am exagerat din punctul ei de vedere.si ea sa mirat.ei ii placuse pana la momentul cand neam oprit nu regreta nimic pana la parerea mea.acum e trista.ii e rusine de mine se simte prost.si increderea de a o face cu mine a scazut la 50%.nu stiu ce sa fac ce sa ii zic sa castig increderea.dati-mi un sfat.multumesc.
p.s. scuzati-ma dak nu am scris ortografic sau gresit!



dinte
sus

kitty_cat

Junior member
31 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Increderea

scris pe 7 nov 2010 20:05 de kitty_cat

daca e sa ne jignim o pot face si eu...eu cred ca am fost destul de clar prin ceea ce am spus...1- am inselat'o 2 - am mintit'o 3 - cauta cearta mai de fiecare data , tin sa precizez ca acum suntem amici...oarecum amici...eu vreau doar sa stiu cum as putea sa ii recastig reincrederea...pana acum nici unu din voi nu m'a lamurit...in fine...o zi frumoasa!!!


atunci cum poti tu spune k ti la ea dak ai inselato?... ciudat! insa dak vrei sa o recucresti ar trebui sa ii dovedesti ca iti pare rau si ca nu se va mai repeta "greseala" aceea
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Increderea

scris pe 7 nov 2010 22:28 de Psyche

Salutare tuturor.scriu pe acest forum deoarece am ramas in lipsa de idei...asadar sa incep prin a va spune ca am avut o relatie(nu de lunga durata) in care m-am atasat f mult de aceea fata...pana intr-un final cand ne-am desp...cu toate astea eu nu pot sa o uit si incerc prin "puterile" mele sa o recuceresc...dar problema cea mai grava din pct. meu de vedere este ca nu mai are incredere in mine...cum as putea sa ii dovedesc ca poate sa aiba incredere in mine si ca...nu sunt cel care crede ea ca sunt.asa ca o mica paranteza...fata a reusit sa imi puna "capac" nu mi-o pot scoate din minteva rog mult ajutati-ma cu niste sfaturi.Multumesc!!


sti cum e cu lumea in general .. oamenii nu se prea schimba iar daca o fac,o fac in mai rau.
e intemeiat rationamentul ei. nu i-ai acordat importanta pe care o merita atunci dandu-ti seama prea tarziu.
daca vrei cu adevarat sa indrepti lucrurile .. rabdare,dragoste si munca!



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

atheist

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Increderea

scris pe 9 nov 2010 17:01 de atheist

am vrut sa scriu la acest subiect cu increderea pt ca am si eu o problema cu increderea.sunt cu o fata de 7 luni e virgina.de o luna a 2 domit de 2 ori la mine si am incercat sa o excit sa o dezbrac.nu a vrut sa se dezbrace dar mia facut pe plac sa "jucat"cu mine.akm 1 sapt a venit iar la mine si tot asa am incercat sa trecem la urmatorul pas.ea avea incredere in mine vroia sa o faca cu mine.am dezbracato pana la chiloti la atunci ma refuzat.si neam oprit.am lasat-o am inteles-o cred ca inca nu era pregatita.si peste 1 ora am intrebato dak am exagerat mi sa parut ca am exagerat din punctul ei de vedere.si ea sa mirat.ei ii placuse pana la momentul cand neam oprit nu regreta nimic pana la parerea mea.acum e trista.ii e rusine de mine se simte prost.si increderea de a o face cu mine a scazut la 50%.nu stiu ce sa fac ce sa ii zic sa castig increderea.dati-mi un sfat.multumesc.
p.s. scuzati-ma dak nu am scris ortografic sau gresit!



imi da si mie cineva un sfat va rog!!!



dinte
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Increderea

scris pe 9 nov 2010 17:27 de McLove




imi da si mie cineva un sfat va rog!!!

Pentru inceput, incearca sa ramaneti iar singuri, prima data mancati ceva, uitati-va la un film.. apoi incepi sa o iei usor, sa vorbesti cu ea, sa o intelegi de ce s-a schimbat. Ii explici ca toti au trecut prin asta, si vor trece, si acest lucru va consolida si mai mult relatia voastra. Trebuie sa-i explici ca nu are nici un motiv sa se simta rusinata, atata timp cat va intelegeti, si va iubiti, nimic grav nu se va intampla. (desigur, cu protectie si cap)

Inca ceva... ce varsta are ea?



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

atheist

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Increderea

scris pe 9 nov 2010 23:07 de atheist

Inca ceva... ce varsta are ea?


18



dinte
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

34 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate