iubire

Pagina 1 din 1
1

anka

Guest

iubire

scris pe 6 apr 2004 15:34 de anka

salut...am avut un priten la care ma tinut mult...dar el anul trecut in ianuarie a plekat in Spania...si cred ca ma uitat....iar acuma ma priten de 3 luni si nu tin la el...va rog sa imi dati un sfat....ce sa fac....sa il pot uita pe respectivul ce e in spnai si sa tin la baiatul cu care sunt acuma .El tine la mine si ma respecta...astept sfaturile vostre
sus

blondyUS

Newbie
3 mesaje

Re: iubire

scris pe 6 apr 2004 15:51 de blondyUS

salut...am avut un priten la care ma tinut mult...dar el anul trecut in ianuarie a plekat in Spania...si cred ca ma uitat....iar acuma ma priten de 3 luni si nu tin la el...va rog sa imi dati un sfat....ce sa fac....sa il pot uita pe respectivul ce e in spnai si sa tin la baiatul cu care sunt acuma .El tine la mine si ma respecta...astept sfaturile vostre

parerea mea este sa il uiti pe cel din spania pt ca nu te merita si sa-ti refaci viata cu cel care este langa tine si care te respecta ..stiu ca este greu dar crede-ma ca iti va trece .incearca sa nu te gandesti prea mult la el pt ca asa te va durea mai mult sa-l uiti .
noi nu stim ce simti tu si care e starea ta dar ..fii tare si trasieste-ti viata ca esti tanara nu?! bafta
sus

anyahsa

Senior member
130 mesaje

Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 00:41 de anyahsa

salut...am avut un priten la care ma tinut mult...dar el anul trecut in ianuarie a plekat in Spania...si cred ca ma uitat....iar acuma ma priten de 3 luni si nu tin la el...va rog sa imi dati un sfat....ce sa fac....sa il pot uita pe respectivul ce e in spnai si sa tin la baiatul cu care sunt acuma .El tine la mine si ma respecta...astept sfaturile vostre


Probabil nu mai ai multe sanse cu cel din Spania (nu ai spus daca se mai intoarce sau nu), dar nici cu actualul nu cred ca ai sanse prea mari din moment ce nu simti nimic pt el. E posibil sa ajungi sa-l iubesti in timp, dar e la fel de posibil sa ajungi sa nu-l mai suporti...



Well, you're either lovers or you're wanting to be lovers or you're trying not to be lovers so you can be friends, but any way you look at it, sex is always looming in the picture like a shadow, like an undertow.
sus

INOkE

Guest

Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 14:42 de INOkE

salut...am avut un priten la care ma tinut mult...dar el anul trecut in ianuarie a plekat in Spania...si cred ca ma uitat....iar acuma ma priten de 3 luni si nu tin la el...va rog sa imi dati un sfat....ce sa fac....sa il pot uita pe respectivul ce e in spnai si sa tin la baiatul cu care sunt acuma .El tine la mine si ma respecta...astept sfaturile vostre


INOkE
bai,bai,bai fato, c rost mai are s te gandesti la ala?? unde traiesti, in trecut sau prezent? da-l incolo de baiat, sunt milioane in lume.....in fond e misto sa incerci p fiecare...
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 18:29 de princess

salut...am avut un priten la care ma tinut mult...dar el anul trecut in ianuarie a plekat in Spania...si cred ca ma uitat....iar acuma ma priten de 3 luni si nu tin la el...va rog sa imi dati un sfat....ce sa fac....sa il pot uita pe respectivul ce e in spnai si sa tin la baiatul cu care sunt acuma .El tine la mine si ma respecta...astept sfaturile vostre
Am patit-o si eu de 2 ori cu doi tipi care imi placeau foarte mult..unu a plecat in Belgia si celalalt in Spania..la un moment dat aveam impresia ca numai pestea dastia dau..Incearca sa-ti faci un prieten la care sa tii,unul care sa-ti placa si in prezenta caruia sa te simti bine si cu siguranta o sa-l uiti pe cel din Spania...cu toate ca eu am crezut ca l-am uitat complet pe tipul cu care am fost si a plecat in Spania,am avut ocaizia sa-l revad si sa vorbim ca intre prieteni(ptr ca acum sunt aici) dar am avut surpriza sa descopar ca el inca se mai afla undeva ascuns in inima mea(unde a fost foc,ramane cenusa).. oricum iti doresc succes..



Live now,die later!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 20:20 de sabba

Am patit-o si eu de 2 ori cu doi tipi care imi placeau foarte mult..unu a plecat in Belgia si celalalt in Spania..la un moment dat aveam impresia ca numai pestea dastia dau..Incearca sa-ti faci un prieten la care sa tii,unul care sa-ti placa si in prezenta caruia sa te simti bine si cu siguranta o sa-l uiti pe cel din Spania...cu toate ca eu am crezut ca l-am uitat complet pe tipul cu care am fost si a plecat in Spania,am avut ocaizia sa-l revad si sa vorbim ca intre prieteni(ptr ca acum sunt aici) dar am avut surpriza sa descopar ca el inca se mai afla undeva ascuns in inima mea(unde a fost foc,ramane cenusa).. oricum iti doresc succes..


Mda! Unde a fost foc, ramane cenusa! Dar daca suflii in cenusa nu mai ramane nimic!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 20:42 de Aluka



Mda! Unde a fost foc, ramane cenusa! Dar daca suflii in cenusa nu mai ramane nimic!


Doar ..semnul focului!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 20:52 de sabba



Doar ..semnul focului!


Nu semnul.....amintirea!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 20:57 de Aluka



Nu semnul.....amintirea!


Foloseste Ariel si indeparteaza si pata asta!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:04 de sabba



Foloseste Ariel si indeparteaza si pata asta!


Nu-nu!
Ca-mi foloseste!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:13 de princess



Mda! Unde a fost foc, ramane cenusa! Dar daca suflii in cenusa nu mai ramane nimic!
uite ca eu nu am vrut sa suflu..nu am avut de ce...



Live now,die later!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:15 de sabba

uite ca eu nu am vrut sa suflu..nu am avut de ce...


Brava la ea!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:15 de Aluka



Nu-nu!
Ca-mi foloseste!





Inseamna ca tot ai invatat ceva!

sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:18 de Aluka

uite ca eu nu am vrut sa suflu..nu am avut de ce...



Tu nu ai stiut in care directie sa sufli:Spania sau Belgia..!
sus

princess

Senior member
125 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:26 de princess




Tu nu ai stiut in care directie sa sufli:Spania sau Belgia..!
Ce mai conteaza acum daca eu ma simt bine...



Live now,die later!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:30 de sabba




Tu nu ai stiut in care directie sa sufli:Spania sau Belgia..!


Poate a suflat!
Dar ce plamani ti-ar trebui sa ajunga macar o adiere?



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: iubire

scris pe 7 apr 2004 21:30 de Aluka

Ce mai conteaza acum daca eu ma simt bine...



O fata optimista....!Brava la ea...!
sus

no name

Guest

Re: iubire

scris pe 26 aug 2004 14:39 de no name

Pai nu ai zis daca revine in tara daca vorbiti la telefon sau prin mail daca il iubesti incearca sa iei legatura cu el si vezi el ce vrea sa nu iti para rau mai tarziu.S-ar putea sa regreti si daca el numai vrea o relatie cu tine ca sa il uiti te gandesti la ce ti-a facut rau ce nu ai suportat la el si numai momente proaste din toata relatia cu el numai asa il poti uita pe el si sa-l iubesti pe actualul si gandeste-te la actualul la cate lucruri bune face pentru tine.Bafta!!!!
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: iubire

scris pe 26 aug 2004 17:30 de Ionel

Pai nu ai zis daca revine in tara daca vorbiti la telefon sau prin mail daca il iubesti incearca sa iei legatura cu el si vezi el ce vrea sa nu iti para rau mai tarziu.S-ar putea sa regreti si daca el numai vrea o relatie cu tine ca sa il uiti te gandesti la ce ti-a facut rau ce nu ai suportat la el si numai momente proaste din toata relatia cu el numai asa il poti uita pe el si sa-l iubesti pe actualul si gandeste-te la actualul la cate lucruri bune face pentru tine.Bafta!!!!

Mai, nu mai deranjati mortii! Nu stiu ce aveti: dati niste raspunsuri la intrebari puse cu multe luni in urma. Poate ca cel care l-a scris s-a si mutat din tara. Daca aveti ceva interesant pe subiectul respectiv, deschideti altul, daca nu cititi-le pe cele vechi si lasati-le sa doarma.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

25 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate