La 16 ani..

Pagina 1 din 1
1

ArabuMohd

Newbie
7 mesaje

La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 16:52 de ArabuMohd

Pot sa zic ca am fost cu o fata de la 14 ani pana... acu cateva luni ( mai precis 2) , si mai sigur 2 ani
Au fost mici cerutri,desigur ne impacam mereu, la 5 minute dupa cearta.. Se intampla rar sa ne certam... Adevarul este ca am inselat-o o data sau de 2 ori in primele 6 luni,dar dupa,s-a intamplat ca ea sa fie de acord sa o dezvirginez ( ea avea 15 ani si ,eu 14 ) .. (a fost cum ar venii un cadou de ziua mea ) , vara asta ne-am despartit , pur si simplu nu prea mai vorbim, numai avem legaturi,ea zice ca nu ma mai iubeste,eu ii zic la fel,dar de fiecare data cand o vad langa mine ,sau vorbeste despre o relatie sau orice ce are legatura cu iubirea,si aud din gura ei , ma ia cu fiori,si imi vine dor d ea,uneori imi vine sa dau timpul inapoi CE as putea sa fac?



Iubesc sa fac sex oral la fete>
sus

Blitzkrieg

Veteran member
483 mesaje

Re: La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 17:13 de Blitzkrieg

Pot sa zic ca am fost cu o fata de la 14 ani pana... acu cateva luni ( mai precis 2) , si mai sigur 2 ani
Au fost mici cerutri,desigur ne impacam mereu, la 5 minute dupa cearta.. Se intampla rar sa ne certam... Adevarul este ca am inselat-o o data sau de 2 ori in primele 6 luni,dar dupa,s-a intamplat ca ea sa fie de acord sa o dezvirginez ( ea avea 15 ani si ,eu 14 ) .. (a fost cum ar venii un cadou de ziua mea ) , vara asta ne-am despartit , pur si simplu nu prea mai vorbim, numai avem legaturi,ea zice ca nu ma mai iubeste,eu ii zic la fel,dar de fiecare data cand o vad langa mine ,sau vorbeste despre o relatie sau orice ce are legatura cu iubirea,si aud din gura ei , ma ia cu fiori,si imi vine dor d ea,uneori imi vine sa dau timpul inapoi CE as putea sa fac?

Păi de pe 15 sept ai putea să începi să te duci la şcoală .



Petalele unui trandafir sunt buzele iubitei iar aroma lor, dragostea ei.(eu, Blitzkrieg)

Cind o femeie vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. (Enriyeu Castaldo)

"Dormeau pe o frunză două stele ca două inimi de argint
Iar eu visam că eşti cu mine, că te sărut, că te alint
Dormeau pe o frunză două stele cînd seara în taină se lăsa
Şi fiecare dintre ele era o lacrimă de a mea "


Mirabela Dauer-Dormeau pe o frunză două stele.
http://www.trilulilu.ro/emiliabalteanu/028cbff93c8f74
sus

luinwe

Veteran member
273 mesaje

Re: La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 17:21 de luinwe

Pot sa zic ca am fost cu o fata de la 14 ani pana... acu cateva luni ( mai precis 2) , si mai sigur 2 ani
Au fost mici cerutri,desigur ne impacam mereu, la 5 minute dupa cearta.. Se intampla rar sa ne certam... Adevarul este ca am inselat-o o data sau de 2 ori in primele 6 luni,dar dupa,s-a intamplat ca ea sa fie de acord sa o dezvirginez ( ea avea 15 ani si ,eu 14 ) .. (a fost cum ar venii un cadou de ziua mea ) , vara asta ne-am despartit , pur si simplu nu prea mai vorbim, numai avem legaturi,ea zice ca nu ma mai iubeste,eu ii zic la fel,dar de fiecare data cand o vad langa mine ,sau vorbeste despre o relatie sau orice ce are legatura cu iubirea,si aud din gura ei , ma ia cu fiori,si imi vine dor d ea,uneori imi vine sa dau timpul inapoi CE as putea sa fac?


omule..ai stat 2 ani???pai si nu s'au inchegat lucrurile intre voi?eu sunt d 5 luni cu prietena mea....ieri am implinit 5 luni..si lucrurile merg din ce in ce mai bine....dc ai inselat'o?

parerea mea...impacatziva
sus

Blitzkrieg

Veteran member
483 mesaje

Re: Re: La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 17:38 de Blitzkrieg



omule..ai stat 2 ani???pai si nu s'au inchegat lucrurile intre voi?eu sunt d 5 luni cu prietena mea....ieri am implinit 5 luni ..silucrurile merg din ce in ce mai bine....dc ai inselat'o?

parerea mea...impacatziva

O să se împace exact cum te împaci tu cu cratima.



Petalele unui trandafir sunt buzele iubitei iar aroma lor, dragostea ei.(eu, Blitzkrieg)

Cind o femeie vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. (Enriyeu Castaldo)

"Dormeau pe o frunză două stele ca două inimi de argint
Iar eu visam că eşti cu mine, că te sărut, că te alint
Dormeau pe o frunză două stele cînd seara în taină se lăsa
Şi fiecare dintre ele era o lacrimă de a mea "


Mirabela Dauer-Dormeau pe o frunză două stele.
http://www.trilulilu.ro/emiliabalteanu/028cbff93c8f74
sus

sgc

Guest

Re:

scris pe 13 sep 2008 17:39 de sgc

Pot sa zic ca am fost cu o fata de la 14 ani pana... acu cateva luni ( mai precis 2) , si mai sigur 2 ani
Au fost mici cerutri,desigur ne impacam mereu, la 5 minute dupa cearta.. Se intampla rar sa ne certam... Adevarul este ca am inselat-o o data sau de 2 ori in primele 6 luni,dar dupa,s-a intamplat ca ea sa fie de acord sa o dezvirginez ( ea avea 15 ani si ,eu 14 ) .. (a fost cum ar venii un cadou de ziua mea ) , vara asta ne-am despartit , pur si simplu nu prea mai vorbim, numai avem legaturi,ea zice ca nu ma mai iubeste,eu ii zic la fel,dar de fiecare data cand o vad langa mine ,sau vorbeste despre o relatie sau orice ce are legatura cu iubirea,si aud din gura ei , ma ia cu fiori,si imi vine dor d ea,uneori imi vine sa dau timpul inapoi CE as putea sa fac?
sunt tentata sa cred ca intentionati sa spuneti altceva, decat ati scris in acest subiect. in tot cazul, daca intentionati sa descrieti o relatie de iubire, mi se pare ca nuca-n perete nota aceea cu "dezvirginatul" intre "iubit, certat, pupat piata universitatii", dar "m-apuca un dor de ea cand o vad sau vorbeste" sunt foarte multe subiecte editate pe acelasi cadru: iubire, scandal, toate ating, in treacat dezvirginarea, adulterul si despartirea, si mai cu seama durata relatiei(de ce natura o fi ea) motiv pentru care ma abtin sa ma hazardez in raspunsuri. pana la capat, dvs. nu va amintiti, exact, nici de cate ori ati inselat, dar iubiti. sau urati. sau dezvirginati. sau..., in fine. daca-i vorba despre baby, ii pot spune eu. aici, sau pe blog, sau in groapa marianelor. sau transmit transatlantic. poate nimeresc in ciuda lui moderatoarei lui peste si-a lui blitzcrieq, si triunghiul bermudelor.
sus

luinwe

Veteran member
273 mesaje

Re: Re: Re: La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 17:44 de luinwe


O să se împace exact cum te împaci tu cu cratima.


care'i treaba moshule?
sus

Blitzkrieg

Veteran member
483 mesaje

Re: Re:

scris pe 13 sep 2008 17:45 de Blitzkrieg

sunt tentata sa cred ca intentionati sa spuneti altceva, decat ati scris in acest subiect. in tot cazul, daca intentionati sa descrieti o relatie de iubire, mi se pare ca nuca-n perete nota aceea cu "dezvirginatul" intre "iubit, certat, pupat piata universitatii", dar "m-apuca un dor de ea cand o vad sau vorbeste" sunt foarte multe subiecte editate pe acelasi cadru: iubire, scandal, toate ating, in treacat dezvirginarea, adulterul si despartirea, si mai cu seama durata relatiei(de ce natura o fi ea) motiv pentru care ma abtin sa ma hazardez in raspunsuri. pana la capat, dvs. nu va amintiti, exact, nici de cate ori ati inselat, dar iubiti. sau urati. sau dezvirginati. sau..., in fine. daca-i vorba despre baby, ii pot spune eu. aici, sau pe blog, sau in groapa marianelor. sau transmit transatlantic. poate nimeresc in ciuda lui moderatoarei lui peste si-a lui blitzcrieq, si triunghiul bermudelor.

Simo , heloooou. E aproape de ora 6.
Şi ce trebuie să faci la 6 ?.
Treeeeebuie să-ţi ieeei me-di-ca-men-te-le.

Uite :
http://www.trilulilu.ro/scouty_tam/b79bb660c3610a
E cu dedicatie.



Petalele unui trandafir sunt buzele iubitei iar aroma lor, dragostea ei.(eu, Blitzkrieg)

Cind o femeie vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. (Enriyeu Castaldo)

"Dormeau pe o frunză două stele ca două inimi de argint
Iar eu visam că eşti cu mine, că te sărut, că te alint
Dormeau pe o frunză două stele cînd seara în taină se lăsa
Şi fiecare dintre ele era o lacrimă de a mea "


Mirabela Dauer-Dormeau pe o frunză două stele.
http://www.trilulilu.ro/emiliabalteanu/028cbff93c8f74
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re:

scris pe 13 sep 2008 18:05 de sgc


Treeeeebuie să-ţi ieeei me-di-ca-men-te-le.

care? si pentru ce?
sus

luinwe

Veteran member
273 mesaje

Re: Re: Re: La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 19:51 de luinwe


O să se împace exact cum te împaci tu cu cratima.


scz dom' profesor
sus

angela

Expert member
1090 mesaje

Re: La 16 ani..

scris pe 13 sep 2008 23:13 de angela

Nu stiu cat de puternice sunt sentimentele voastre.Eu zic sa treci peste.O relatie cu certuri nu aduce nimic bun.E normal atunci cand ai fost cu cineva mult timp sa existe nostalgia timpului petrecut impreuna, eventual sa mai apara cativa fluturasi.Dar trebuie sa fii realist.De multe ori, ce s-a rupt cu greu se mai poate repara.O curiozitate, esti arab?


''Nu te intreba ce ii trebuie lumii - intreaba-te ce te face sa prinzi viata si pune-te pe treaba. Deoarece lumii ii trebuie oameni care au prins viata'' - Howard Thurman
sus

Lionel.Messy

Guest

Re: Re: La 16 ani..

scris pe 3 dec 2009 11:35 de Lionel.Messy

ba impacate cu ea.tia zis sa o si dezvirginezi dar dc ai inselat0o aici s-a rupt relatia
sus

adelin86

Senior member
51 mesaje

Re: La 16 ani..

scris pe 5 dec 2009 15:07 de adelin86

Pot sa zic ca am fost cu o fata de la 14 ani pana... acu cateva luni ( mai precis 2) , si mai sigur 2 ani
Au fost mici cerutri,desigur ne impacam mereu, la 5 minute dupa cearta.. Se intampla rar sa ne certam... Adevarul este ca am inselat-o o data sau de 2 ori in primele 6 luni,dar dupa,s-a intamplat ca ea sa fie de acord sa o dezvirginez ( ea avea 15 ani si ,eu 14 ) .. (a fost cum ar venii un cadou de ziua mea ) , vara asta ne-am despartit , pur si simplu nu prea mai vorbim, numai avem legaturi,ea zice ca nu ma mai iubeste,eu ii zic la fel,dar de fiecare data cand o vad langa mine ,sau vorbeste despre o relatie sau orice ce are legatura cu iubirea,si aud din gura ei , ma ia cu fiori,si imi vine dor d ea,uneori imi vine sa dau timpul inapoi CE as putea sa fac?



daca o iubesti, impaca-te cu ea!



Agatanghel
sus

anamara

Senior member
54 mesaje

Re: La 16 ani..

scris pe 5 nov 2010 11:35 de anamara

incerca sa o recuceresti si poate va veti impaca
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: La 16 ani..

scris pe 5 nov 2010 15:46 de ThT

incerca sa o recuceresti si poate va veti impaca

din 2008 eu cred ca a recucerit-o.tu ce crezi?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: La 16 ani..

scris pe 5 nov 2010 16:24 de Rolando


din 2008 eu cred ca a recucerit-o.tu ce crezi?
ce ma amuza cand unu scrie la un topic de acum 2-3 ani si altul vine si ii da replica de genul "tu nu vezi anul in care a fost scris?".......nu stiu de ce pierdeti timpul cu prostii dastea,daca omul ar chef sa scrie la un topic din anul 2003/2004/2005 lasati-l in pace ca nu va incurca cu nimic(sau cel putin asa cred)



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Re: Re: Re: La 16 ani..

scris pe 17 nov 2010 09:20 de basturk

ce ma amuza cand unu scrie la un topic de acum 2-3 ani si altul vine si ii da replica de genul "tu nu vezi anul in care a fost scris?".......nu stiu de ce pierdeti timpul cu prostii dastea,daca omul ar chef sa scrie la un topic din anul 2003/2004/2005 lasati-l in pace ca nu va incurca cu nimic(sau cel putin asa cred)

nu e asa rolando.daca eu te intreb: ma doare un picior, c pastila sa iau? si tu imi raspunzi peste 2 ani, crezi tu ca ma mai ajuta cu ceva?



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus

ella0790

Senior member
123 mesaje

Re: La 16 ani..

scris pe 17 nov 2010 11:54 de ella0790




ella0790
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: La 16 ani..

scris pe 17 nov 2010 23:59 de Machiavelli

ce ma amuza cand unu scrie la un topic de acum 2-3 ani si altul vine si ii da replica de genul "tu nu vezi anul in care a fost scris?".......nu stiu de ce pierdeti timpul cu prostii dastea,daca omul ar chef sa scrie la un topic din anul 2003/2004/2005 lasati-l in pace ca nu va incurca cu nimic(sau cel putin asa cred)

are dreptate basturk...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

30 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate