Ma iubeste sau...?

Sondaj: Adresat mie sau coincidenta?

Pagina 1 din 1
1

Firentze

Expert member
546 mesaje

Ma iubeste sau...?

scris pe 3 oct 2010 23:20 de Firentze

Nu vreau sa par copila, dar totusi vreau sa ma conving de ceea ce va voi intreba: Am la status de vreo jumatate de ora "te iubesc" adresat fratelui meu, iar acum am observat ca fostul meu(cu care nu mai sunt de 10 luni) si-a pus la status "si eu...", sa aiba legatura cu statusul meu sau pur si simplu e o coincidenta?


0604
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 4 oct 2010 00:14 de Firentze

?


0604
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 4 oct 2010 02:36 de ExoticDream

sa aiba legatura cu statusul meu sau pur si simplu e o coincidenta?


Eu inclin sa cred ca are...., chiar daca poate fi in gluma..., insa depinde de ceea ce a fost intre voi, numai tu stii...




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

7Senses

Newbie
mesaje

Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 4 oct 2010 10:43 de 7Senses

?


e foarte simplu ...schimba si tu statusul din "te iubesc" in "Oare ma iubeste?" si daca il schimba si el in "Da" e clar....

Pe de alta parte eu cred ca coincidentele au si ele o limita .... cat de mare e probabilitatea ca in acelasi timp sa aiba in lista si el o prietena care sa aiba la status "Te iubesc"
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 4 oct 2010 18:04 de Firentze



e foarte simplu ...schimba si tu statusul din "te iubesc" in "Oare ma iubeste?" si daca il schimba si el in "Da" e clar....

Pe de alta parte eu cred ca coincidentele au si ele o limita .... cat de mare e probabilitatea ca in acelasi timp sa aiba in lista si el o prietena care sa aiba la status "Te iubesc"

Intr-adevar... .oricum nici in serios nu cred ca a scris... sau cine stie:-??
Eu am reactionat altfel si anume am scos statusul si la vreo 10-15 minute dupa ce l-am scos el a iesit de pe messenger



0604
sus

7Senses

Newbie
mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 4 oct 2010 19:41 de 7Senses


Intr-adevar... .oricum nici in serios nu cred ca a scris... sau cine stie:-??
Eu am reactionat altfel si anume am scos statusul si la vreo 10-15 minute dupa ce l-am scos el a iesit de pe messenger


poate a mai ramas ceva cine stie
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 4 oct 2010 23:50 de Bozgoru

Nu vreau sa par copila, dar totusi vreau sa ma conving de ceea ce va voi intreba: Am la status de vreo jumatate de ora "te iubesc" adresat fratelui meu, iar acum am observat ca fostul meu(cu care nu mai sunt de 10 luni) si-a pus la status "si eu...", sa aiba legatura cu statusul meu sau pur si simplu e o coincidenta?
oricum sa pui status :"te iubesc" pt. fractu e sick rau.. cine stie ce ai vrut sa scrii tu cu subconstientul tau..
sus

7Senses

Newbie
mesaje

Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 5 oct 2010 10:43 de 7Senses

oricum sa pui status :"te iubesc" pt. fractu e sick rau.. cine stie ce ai vrut sa scrii tu cu subconstientul tau..
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 6 oct 2010 00:27 de Firentze

oricum sa pui status :"te iubesc" pt. fractu e sick rau.. cine stie ce ai vrut sa scrii tu cu subconstientul tau..

Nu stiu daca ai o sora sau un frate, dar daca ai avea sau daca ai vrei sa spui ca nu-i iubesti? Mai ales daca va intelegeti ca niste prieteni si nu va vedeti prea des?



0604
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 6 oct 2010 04:29 de Bozgoru


Nu stiu daca ai o sora sau un frate, dar daca ai avea sau daca ai vrei sa spui ca nu-i iubesti? Mai ales daca va intelegeti ca niste prieteni si nu va vedeti prea des?
nu.. e o idiotenie ce spui.. si nu.. nu sunt eu defect.. stiu o groaza de oameni cu frati si surori si nu! nu vorbesc asa cu ei/ele..
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 6 oct 2010 07:11 de compot

Nu vreau sa par copila, dar totusi vreau sa ma conving de ceea ce va voi intreba: Am la status de vreo jumatate de ora "te iubesc" adresat fratelui meu, iar acum am observat ca fostul meu(cu care nu mai sunt de 10 luni) si-a pus la status "si eu...", sa aiba legatura cu statusul meu sau pur si simplu e o coincidenta?

Te superi daca-ti spun ca din topicurile deschise de tine, deduc ca ai probleme grave?



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 6 oct 2010 08:09 de Psyche


Te superi daca-ti spun ca din topicurile deschise de tine, deduc ca ai probleme grave?

doar nu astepti un raspuns negativ



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Ma iubeste sau...?

scris pe 7 oct 2010 15:11 de Firentze

@Bogzoru probabil pentru ca sunt multe cazuri in care fratii nu sunt apropiati
@Compot e problema ta ce crezi! Daca am o problema sau nu cred ca asta ar depista-o un medic competent si nici decum un tip de pe forum, daca voiai sa-mi raspunzi la o intrebare o faceai, dar pe unii ii intereseaza mult mai mult sa raspunda la niste idiotenii gen " Am ramas insarcinata daca am folosit doar vibratorul?" sau mai stiu eu ce. In concluzie iti multumesc pentru analiza ta in detaliu si ca ai cautat si citit toate subiectele deschise de mine!


@ Psyche As fi putut sa nu-i iau in seama postul, dar am crezut de cuviinta ca ar fi bine sa fiu amabila si sa-i raspund la intrebarea plina de inteles!



0604
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate