O problema MARE

Pagina 1 din 1
1

claudiuu

Junior member
25 mesaje

O problema MARE

scris pe 14 dec 2010 21:06 de claudiuu

Deci cred ca eu sunt cel mai noob om de pe pamant... Plac iara o fata dar nici cu ea nu pot sa ma bag in seama... Deci nu pot, sta langa mine si nici nu dau ochi cu ea, dar eu vreau, vreau sa vorbesc cu ea dar parca ma tine ceva... Nuj...poate cred ca nu am sanse cu ea si nu merita sa vb cu ea. Deci nu stiu cum sa scap de prb asta...cu alte fete pot sa ma bag in seama dar cu fata pe care o plac nu... cand ajung langa ea imi bate inima tare si nu pot sa fac nimica. Am scris 3-4 bilete la ea si o-r ramas la mine). Na...stiu ca o sa ziceti sa merg la scoala pentru ca am probleme gramaticale...dar na e tarziu maine ma scol la 6 sa merg la scoala. Bye si thx


http://klaus-blog.co.cc - Blogul unui incepator
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: O problema MARE

scris pe 14 dec 2010 22:25 de DaNNY_DiViNO

have fun at school


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

iAndreo

Senior member
75 mesaje

Re: O problema MARE

scris pe 14 dec 2010 23:41 de iAndreo

Deci cred ca eu sunt cel mai noob om de pe pamant... Plac iara o fata dar nici cu ea nu pot sa ma bag in seama... Deci nu pot, sta langa mine si nici nu dau ochi cu ea, dar eu vreau, vreau sa vorbesc cu ea dar parca ma tine ceva... Nuj...poate cred ca nu am sanse cu ea si nu merita sa vb cu ea. Deci nu stiu cum sa scap de prb asta...cu alte fete pot sa ma bag in seama dar cu fata pe care o plac nu... cand ajung langa ea imi bate inima tare si nu pot sa fac nimica. Am scris 3-4 bilete la ea si o-r ramas la mine). Na...stiu ca o sa ziceti sa merg la scoala pentru ca am probleme gramaticale...dar na e tarziu maine ma scol la 6 sa merg la scoala. Bye si thx


Greu cu scoala asta, bine ca luam vacanta in 17





Intra si tu
http://andreo92.blogspot.com
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: O problema MARE

scris pe 15 dec 2010 12:49 de Leroy

Naspa, nu te putem ajuta in problema ta, decat sa-ti spunem sa lasi emotiile la o parte, ceea ce nu se va intampla cel mai probabil...


Festina Lente !
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: O problema MARE

scris pe 15 dec 2010 18:19 de Psyche

Deci cred ca eu sunt cel mai noob om de pe pamant... Plac iara o fata dar nici cu ea nu pot sa ma bag in seama... Deci nu pot, sta langa mine si nici nu dau ochi cu ea, dar eu vreau, vreau sa vorbesc cu ea dar parca ma tine ceva... Nuj...poate cred ca nu am sanse cu ea si nu merita sa vb cu ea. Deci nu stiu cum sa scap de prb asta...cu alte fete pot sa ma bag in seama dar cu fata pe care o plac nu... cand ajung langa ea imi bate inima tare si nu pot sa fac nimica. Am scris 3-4 bilete la ea si o-r ramas la mine). Na...stiu ca o sa ziceti sa merg la scoala pentru ca am probleme gramaticale...dar na e tarziu maine ma scol la 6 sa merg la scoala. Bye si thx


toti marii papagali ai societatii noastre palesc in fata celor pe care ii plac. e normal sa ai reticenta asta,dar gandeste-te la faptul ca daca nu iti faci curaj si nu actionezi,o sa ramai in aceiasi situatie lamentandu-te. poate chiar iti impartaseste sentimentele si o sa iasa ceva frumos. iar teama pentr un refuz nu ar trebui sa te descurajeze. nu ai ce pierde,nu poti fi mai rau ca acum,nestiind nimic. ai doar de castigat in eventualul caz in care fata te accepta.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

44 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate