Oare m-a inselat?

Pagina 1 din 1
1

Andreea93

Junior member
13 mesaje

Oare m-a inselat?

scris pe 4 feb 2011 15:48 de Andreea93

Sunt de 3 luni cu un baiat insa de la un timp tot aud de la niste prieteni de ai mei ca sambata seara era in club , sau altul ca l-a vazut ieri prin oras era foarte bine imbracat si cu freza aranjata gata de intalnire,deci ieri eu nu m-am intalnit cu el ca sa ziceti ca din acest motiv s-a aranjat . Eu habar nu am ce face el pe zi pt ca nu am cum sa-l sun (el nu mai are tel,la pierdut la fotbal) deci vb doar cand ma suna el de pe fix,sau de la alti prieteni . Nu stiu ce sa cred nu vreau nici sa-l las daca prietenii mei ma mint pe mine doar ca sa ne despartim ? Eu am incercat sa discut cu el astazi insa el a zis ca ce am luat-o razna de unde le scot ca el in afara de mine nu mai are pe nimeni , etc.
Nu stiu ce sa fac? cum aflu daca ma insala sau nu ?
sus

nickname

Senior member
87 mesaje

Re: Oare m-a inselat ?

scris pe 4 feb 2011 21:10 de nickname

Dar nu ar trebui sa se aranjeze decat daca iese cu tine in oras? Eu ma aranjez de fiecare data cand ies undeva si asta nu inseamna ca am intalnire.

Despre club, e posibil sa fi iesit in club fara sa-ti fi spus, dar asta nu inseamna ca a iesit ca sa te insele. Poate doar a vrut sa se distreze cu prietenii lui si nu ti-a mai zis pentru ca nu a vrut sa te supere. Si ar trebui sa intelegi asta. Nu poti sa tii un baiat langa tine 24din24. Trebuie sa-i acorzi libertate sa iasa cu prietenii fara tine.
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Oare m-a inselat ?

scris pe 4 feb 2011 22:37 de DoILookSexy

Eu, ca baiat, chiar daca ma duc sa cumpar o sticla de apa, ma imbrac bine, imi aranjez parul si toate cele. Oricarui ii place sa arate bine.
Cat despre club.. o fii iesit si el cu niste amici, nu e proba de divort



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Alexutssa

Senior member
90 mesaje

Re: Re: Oare m-a inselat ?

scris pe 5 feb 2011 02:14 de Alexutssa


Despre club, e posibil sa fi iesit in club fara sa-ti fi spus, dar asta nu inseamna ca a iesit ca sa te insele. Poate doar a vrut sa se distreze cu prietenii lui si nu ti-a mai zis pentru ca nu a vrut sa te supere. Si ar trebui sa intelegi asta. Nu poti sa tii un baiat langa tine 24din24. Trebuie sa-i acorzi libertate sa iasa cu prietenii fara tine.


Sau e posibil sa fi iesit in club si sa o insele . Intr-adevar nu poti tine un baiat langa tine 24/24 , dar atunci cand vrea sa iasa undeva sa aiba bunul-simt sa anunte . Din respect pentru persoana care ii e alaturi .
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Oare m-a inselat ?

scris pe 5 feb 2011 02:20 de ExoticDream

Sunt de 3 luni cu un baiat insa de la un timp tot aud de la niste prieteni de ai mei ca sambata seara era in club , sau altul ca l-a vazut ieri prin oras era foarte bine imbracat si cu freza aranjata gata de intalnire,deci ieri eu nu m-am intalnit cu el ca sa ziceti ca din acest motiv s-a aranjat . Eu habar nu am ce face el pe zi pt ca nu am cum sa-l sun (el nu mai are tel,la pierdut la fotbal) deci vb doar cand ma suna el de pe fix,sau de la alti prieteni . Nu stiu ce sa cred nu vreau nici sa-l las daca prietenii mei ma mint pe mine doar ca sa ne despartim ? Eu am incercat sa discut cu el astazi insa el a zis ca ce am luat-o razna de unde le scot ca el in afara de mine nu mai are pe nimeni , etc.
Nu stiu ce sa fac? cum aflu daca ma insala sau nu ?


Faptul ca umbla aranjat nu ar trebui sa te ingrijoreze daca din cate stii despre el face asta in mod curent, nu doar la ocazii speciale.

Iesitul in club sambata seara.... nu suna deloc bine pentru ca nu este normal sa n-ai habar de asta daca se cheama ca voi formati un cuplu. Nu-i vorba ca n-ar avea voie sa mearga si fara tine din cand in cand, insa.... ar trebui sa stii (chiar daca merge "numai cu baietii"). Clubul este un loc in care, pe langa a discuta, a bea si a fuma, se mai si danseaza, in fine, ideea este ca daca ti-a ascuns asta nu prea pune mare pret pe relatia voastra, mai ales ca vorbim de weekend cand tot omul petrece mai mult timp cu partenerul.

Nu iti recomand spionajul "clasic", as zice sa vorbesti serios cu el si sa observi cum reactioneaza, eventual poti sa-i spui ca l-a vazut o amica de-a ta in club (asta daca a negat ca a fost acolo). In acelasi timp, incearca sa te convingi daca prietenii care ti-au atras atentia asupra lui sunt totusi seriosi sau doar niste intriganti. Daca ceea ce ti-au spus este adevarat, inseamna ca au avut intentii curate, dorind sa-ti deschida ochii in privinta omului pe care il crezi iubitul tau.

Probabil baiatul asta are si el 16-17 ani si numai de relatie serioasa nu-i arde.... Cu cat mai repede te lamuresti, cu atat mai bine.

Cat despre telefon.... nu cred ca este cazul sa astepte pana si-o cumpara unul de fite, exista unele la cativa euro suficient de bune pentru scopul in care au fost create: comunicare. Nu va muri daca isi va lua unul pana una-alta, eventual fa-i-l tu cadou, astfel incat pe viitor nu va mai avea motive sa fie imposibil de gasit!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Rocsanyk

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Oare m-a inselat ?

scris pe 30 mar 2011 02:05 de Rocsanyk



Faptul ca umbla aranjat nu ar trebui sa te ingrijoreze daca din cate stii despre el face asta in mod curent, nu doar la ocazii speciale.

Iesitul in club sambata seara.... nu suna deloc bine pentru ca nu este normal sa n-ai habar de asta daca se cheama ca voi formati un cuplu. Nu-i vorba ca n-ar avea voie sa mearga si fara tine din cand in cand, insa.... ar trebui sa stii (chiar daca merge "numai cu baietii"). Clubul este un loc in care, pe langa a discuta, a bea si a fuma, se mai si danseaza, in fine, ideea este ca daca ti-a ascuns asta nu prea pune mare pret pe relatia voastra, mai ales ca vorbim de weekend cand tot omul petrece mai mult timp cu partenerul.

Nu iti recomand spionajul "clasic", as zice sa vorbesti serios cu el si sa observi cum reactioneaza, eventual poti sa-i spui ca l-a vazut o amica de-a ta in club (asta daca a negat ca a fost acolo). In acelasi timp, incearca sa te convingi daca prietenii care ti-au atras atentia asupra lui sunt totusi seriosi sau doar niste intriganti. Daca ceea ce ti-au spus este adevarat, inseamna ca au avut intentii curate, dorind sa-ti deschida ochii in privinta omului pe care il crezi iubitul tau.

Probabil baiatul asta are si el 16-17 ani si numai de relatie serioasa nu-i arde.... Cu cat mai repede te lamuresti, cu atat mai bine.

Cat despre telefon.... nu cred ca este cazul sa astepte pana si-o cumpara unul de fite, exista unele la cativa euro suficient de bune pentru scopul in care au fost create: comunicare. Nu va muri daca isi va lua unul pana una-alta, eventual fa-i-l tu cadou, astfel incat pe viitor nu va mai avea motive sa fie imposibil de gasit!


eu zic sa stai linistita, baietii nu acorda asa mare impotanta intr-o relatie .. nu se zbat asa ca noi .. ca a iesit pe strada cu freza facuta, mi se pare normal .. si eu ma uit in oglinda de 10.000 de ori inainte sa ma duc la magazin de exemplu .. fii cu picioarele pe pamant si nu ii arata ca iti pasa .. fii putin indiferenta..daca se zbate sa te intrebe ce-i cu tine,e de bine,daca nu .. lasa-l .. next
sus

Alicethai

Senior member
95 mesaje

Re: Oare m-a inselat?

scris pe 8 mai 2011 12:16 de Alicethai

Sunt de 3 luni cu un baiat insa de la un timp tot aud de la niste prieteni de ai mei ca sambata seara era in club , sau altul ca l-a vazut ieri prin oras era foarte bine imbracat si cu freza aranjata gata de intalnire,deci ieri eu nu m-am intalnit cu el ca sa ziceti ca din acest motiv s-a aranjat . Eu habar nu am ce face el pe zi pt ca nu am cum sa-l sun (el nu mai are tel,la pierdut la fotbal) deci vb doar cand ma suna el de pe fix,sau de la alti prieteni . Nu stiu ce sa cred nu vreau nici sa-l las daca prietenii mei ma mint pe mine doar ca sa ne despartim ? Eu am incercat sa discut cu el astazi insa el a zis ca ce am luat-o razna de unde le scot ca el in afara de mine nu mai are pe nimeni , etc.
Nu stiu ce sa fac? cum aflu daca ma insala sau nu ?

Parerea mea e ca kkt-ul nu pute daca nu te apropii de el prea mult sau daca nu-l scormonesti



http://personals.cafebar.ro Anunturi Online pentru Adulti: cu poze, comentarii, harta, nr. de telefon etc.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate