poveste

Pagina 1 din 1
1

romantic

Guest

poveste

scris pe 11 feb 2004 13:37 de romantic

fiecare din noi are o poveste de dragoste, o intamplare care ne-a legat de celalalt.Poate uneori e mana hazardului, sau poate a fost un tel indelung vizat si atins. Aveti astfel de povesti? Cred ca ar fi ceva deosebit fata de subiectele despre sex. Povestile de dragoste din filme cred ca sunt depasite de cele din realitate.
sus

lavinia

Veteran member
389 mesaje

Re: poveste

scris pe 12 feb 2004 00:00 de lavinia

fiecare din noi are o poveste de dragoste, o intamplare care ne-a legat de celalalt.Poate uneori e mana hazardului, sau poate a fost un tel indelung vizat si atins. Aveti astfel de povesti? Cred ca ar fi ceva deosebit fata de subiectele despre sex. Povestile de dragoste din filme cred ca sunt depasite de cele din realitate.


Povesti de dragoste=acea perioada cand inima iti bate foarte tare si creierul nu-ti lucra deloc!
Si arati cam asa



Noroc ca se mai gaseste cate unul sa-ti arunce cu cate o caldare de apa pe fata!



Schimbarea este singurul lucru neschimbator!-Schopenhauer
sus

Pisoias

Senior member
103 mesaje

Re: Re: poveste

scris pe 12 feb 2004 08:14 de Pisoias

Acesta ar fi un subiect interesant.


miauuuuuuuuuuuuu
sus

TheWind

Guest

Re: poveste

scris pe 12 feb 2004 15:06 de TheWind

fiecare din noi are o poveste de dragoste, o intamplare care ne-a legat de celalalt.Poate uneori e mana hazardului, sau poate a fost un tel indelung vizat si atins. Aveti astfel de povesti? Cred ca ar fi ceva deosebit fata de subiectele despre sex. Povestile de dragoste din filme cred ca sunt depasite de cele din realitate.


Un vechi proverb chinez spune ca:intamplarile reale depasesc uneori si cele mai fantastice inchipuiri!
Putini sunt cei,cred, care sunt dispusi sa rememoreze public,asa ceva!Mai ales daca s-a terminat prost!Chiar daca ar face-o sub anonimatul acestui forum!
Cred,ca acest thread nu se va bucura de succes,desi recunosc ca ar fi interesant!
sus

lavinia

Veteran member
389 mesaje

Re: Re: poveste

scris pe 12 feb 2004 23:11 de lavinia



Un vechi proverb chinez spune ca:intamplarile reale depasesc uneori si cele mai fantastice inchipuiri!
Putini sunt cei,cred, care sunt dispusi sa rememoreze public,asa ceva!Mai ales daca s-a terminat prost!Chiar daca ar face-o sub anonimatul acestui forum!
Cred,ca acest thread nu se va bucura de succes,desi recunosc ca ar fi interesant!


Da, domnule Vantu' intradevar realitatea depaseste cele mai fantasmagorice inchipuiri!

Incepem sa vedem si noi ca imaginea pe care dvs. vreti sa o etalati nu concorda cu realitatea!
( Ca si cu FMI-ul de altfel)



Schimbarea este singurul lucru neschimbator!-Schopenhauer
sus

TheWind

Guest

Re: Re: Re: poveste

scris pe 13 feb 2004 13:46 de TheWind


Incepem sa vedem si noi ca imaginea pe care dvs. vreti sa o etalati nu concorda cu realitatea!
( Ca si cu FMI-ul de altfel)


Nu te hazarda in mod nejustificat!
Vorbeam de altceva!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

53 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate