Relatie cu un barbat insurat!!!

Pagina 1 din 2
1   2   »

anonima 666

Guest

Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 2 nov 2008 21:37 de anonima 666

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?
sus

vera_mary88

Expert member
535 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 3 nov 2008 09:19 de vera_mary88

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?



Sa isi caute un barbat neinsurat, sa nu strice o familie pentru ca daca e insurat e si probabil sa existe un copil..daca nu exista copil si el are probleme cu nevasta atunci mai bine sa divorteze...eu una nu as putea sa stau cu un barbat insurat..n-as suporta gandul ca trebuie sa il impart cu altcineva...deci nu sfatuiesc intrarea intr-o astfel de relatie pentru ca vezi tu poate el cauta doar sex si dupa ce obtine ce vrea se intoarce tot acasa la nevasta



"Ne-am nascut liberi dar peste tot suntem in lanturi"
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 3 nov 2008 11:25 de pacpac

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?


s-au terminat barbatii in lumea asta?cauta fata unu singur nu insurat.ii distrugi famila.



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 3 nov 2008 15:56 de vladbodan

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?


eu unul te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ta , in primul rand te bagi in familia lui ... si il desparti de femeia lui si poate si de copii , eu unul ti-as da cu un scaun in cap numa sa vad o femeie ca se baga intr-o familie doar ca sai desparta ... respectiv barbat



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 4 nov 2008 01:42 de ExoticDream

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?


Gandeste-te la un singur lucru: si-a inselat (minimum o data) partenera (sotia). Intelegi unde bat?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 4 nov 2008 14:57 de vladbodan

Intelegi unde bat?



La usa?



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 4 nov 2008 15:04 de baby

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?


sa isi vada de treaba.
eu nu m-as incurca cu un barbat insurat sau care are iubita, nici moarta.
mi se pare urat sa te bagi cu bocancii in vietile oamenilor.
ai impresia ca il faci pe el fericit dar nu te gandesti ca poti provoca suferinta sotiei si copiilor lui.
in fine.....lumea e plina de tot felul de oameni...unii nu valoreaza nici 2 lei...





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

liviu

Guest

Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 4 nov 2008 16:28 de liviu

daca vrei sa te simti bine te felicit ca ai ales un baiat ansurat ca va tine secretu si nu va dada cu papagalu di colo colo ca tea f**** dar daca vrei o relatie serioasa cu el nu te sfatui ca nu e bine gandestete ca ceti face ei ati face si tie dupa o perioada
sus

lacrimi

Junior member
14 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 6 nov 2008 03:41 de lacrimi

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?[/quo Si care e faza dak e insurat poate fi insurat dar nefericit dak nu vei fi tu va fi alta si oricum se va destrama tot sincer eu asa gandesc........bine dak el e fericit dar ii place sa mai aiba cate o amanta e altceva,dar din moment ce stii k e nefericit dc sa nu incerci


diaconu
sus

terorista

Junior member
33 mesaje

Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 9 nov 2008 19:05 de terorista

o prietena de a mea a avut o relatie cu un barbat insurat si sincer ia fost bn!!
ii da dea bani tot timpul si nu a facut nimic cu el pt ca mereu ii zicea ca ii era rau ca sa iasa afara)
fata cu cap!!
si parerea mea e ca NU E O IDEE PREA BUNA pt ca nu toti sunt ca acel barbat



traieste clipa
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 10 nov 2008 09:47 de vladbodan

pt ca nu toti sunt ca acel barbat


tipic fetelor din ziua de azi materialiste ... deci daca ar fii toti ca el hot top ... mda generation pokemon... tu da-mi bani capai mai vorbim noi



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

terorista

Junior member
33 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!

scris pe 10 nov 2008 13:42 de terorista

^ era materialista atunci pt ca avea nevoie de bani asa ca:|


traieste clipa
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insur

scris pe 10 nov 2008 18:12 de vladbodan

^ era materialista atunci pt ca avea nevoie de bani asa ca:|

iar prietena ta chiar atat de timida sa ceara bani de la parinti sau eventual daca e majora si munceste sa faca un credit la banca? dar si banii aia fac pariu ca ii trebuiau pentru porcarii



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

terorista

Junior member
33 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat i

scris pe 10 nov 2008 19:01 de terorista

^ pt toale....si era certata cu ai sai


traieste clipa
sus

ferif

Newbie
1 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 11 nov 2008 00:44 de ferif

discutia e ampla...mi-am inselat nevasta ...sunt divortat...am o prietena de 4 ani... cu care traiesc si o iubesc...care dupa standardele de "moralitate" si ea si-a inselat barbatul... am suficienti ani..de viata...am facut destule...si in general ce am vrut si mai ales ce am simtit ...discutii despre sex casnicie si moralitate sunt relative depinde din punctul caruia de vedere vorbesti sau asculti sau te afli... ca relatie...e totul complicat...NU PREA AM TIMP DE NET DAR TOTUSI......ELECTROMETALICA@YAHOO.COM
CA PE MESS NU AM TIMP SI NICI PE ADRESA SA NU VA STEPTATI SA AM PREA MULT...
DAR TOTUSI DISCUTIILE VOASTRE MI-AU STARNIT INTERESUL ...SI AR FI INTERESANT SA DISCUT VREODATA CU CINEVA OBIECTIV....0723365186 NU STIU DACA E VOIE DAR...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 11 nov 2008 00:58 de ExoticDream

o prietena de a mea a avut o relatie cu un barbat insurat si sincer ia fost bn!!
ii da dea bani tot timpul si nu a facut nimic cu el pt ca mereu ii zicea ca ii era rau ca sa iasa afara)
fata cu cap!!


^ era materialista atunci pt ca avea nevoie de bani asa ca:|


Jesus, ce ne este dat sa citim!.... No comment!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

terorista

Junior member
33 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!

scris pe 11 nov 2008 15:38 de terorista

nu iti place...numai intra sa vezi


traieste clipa
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insur

scris pe 11 nov 2008 15:59 de SORIN28

nu iti place...numai intra sa vezi


La anii tai...mult intuneric si neuroni lipsa



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

terorista

Junior member
33 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat i

scris pe 11 nov 2008 21:34 de terorista

:-@...te bagi si tu in seama8-)


traieste clipa
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barb

scris pe 11 nov 2008 22:27 de SORIN28

:-@...te bagi si tu in seama8-)
N u ma asteptam sa intelegi...nu ma bagam in seama, doar am tras o concluzie



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Relatie cu un barbat insur

scris pe 12 nov 2008 00:39 de ExoticDream

nu iti place...numai intra sa vezi


Daca la 14-15 ani incepeti sa faceti sex si aveti idei din-astea "interesante" potrivit carora o fata "cu cap" poate stoarce de bani un barbat, fie el si insurat, ce conteaza, pe motiv ca trebuie sa-si ia "toale", fara a-i oferi nimic in schimb (de fraieri trebuie profitat, nu?), atunci nu ma mir ca baietii ajung sa aiba o opinie atat de "draguta" despre fete, in general...!

P.S. Intrebare: Unde ati invatat aceste lucruri? In familie sau in anturaj?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

emyshor

Junior member
22 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 14 oct 2010 17:15 de emyshor

ce duri sunteti...hmmmm...eu sunt cu un barbat insurat......si fiind implicata nu vad asa situatia..neagra ca voi...bine ca in mare parte , mai exact "cea ce face cu ea poate face si cu mine si cu alta" sa insele,,,numai k pe noi ne-au legat mai multe ,un timp impreuna....eu nu am vrut sa renunt la parnti,la scoala pt el,nu k nu -l iubeam sau il iubesc dar .....snt mai realista si am ales sa pastam o relatie si acum.....el e cu fata respectiva de aprozimativ 3ani si legal sunt casatoriti de 3 sapt,,,,sincer va marturisesc k de 3 sapt nu m-am mai int cu el pt k vreau sa analizez mai bne situatie.....oriqm nu tre sa judecam ,sa fim duri pana nu cunoastem anumite detalii..eu cred ca este important ....


pysycutza ta
sus

ella0790

Senior member
123 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 15 oct 2010 11:51 de ella0790

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?


du-te distruge familia la omul ala.sfatul meu e sa iti vezi de treburile tale si sa-l lasi pe omul ala in pace



ella0790
sus

ella0790

Senior member
123 mesaje

Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 15 oct 2010 11:53 de ella0790

ce duri sunteti...hmmmm...eu sunt cu un barbat insurat......si fiind implicata nu vad asa situatia..neagra ca voi...bine ca in mare parte , mai exact "cea ce face cu ea poate face si cu mine si cu alta" sa insele,,,numai k pe noi ne-au legat mai multe ,un timp impreuna....eu nu am vrut sa renunt la parnti,la scoala pt el,nu k nu -l iubeam sau il iubesc dar .....snt mai realista si am ales sa pastam o relatie si acum.....el e cu fata respectiva de aprozimativ 3ani si legal sunt casatoriti de 3 sapt,,,,sincer va marturisesc k de 3 sapt nu m-am mai int cu el pt k vreau sa analizez mai bne situatie.....oriqm nu tre sa judecam ,sa fim duri pana nu cunoastem anumite detalii..eu cred ca este important ....


iti place sa te bagi in familia altcuiva?nu esti in stare sa iti gasesti unul singur?



ella0790
sus

antheos

Senior member
85 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 15 oct 2010 12:32 de antheos

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?

Dap...are si nevasta-mea o prietena al carei singurul criteriu de selectie este ca tipul sa fie insurat,nu conteaza ca e batran,schiop...
daca iti place sa fii a 5 a roata la acrutza,da-i bataie...



daca in viata aveam noroc de bani cum am noroc de prosti...
sus

antheos

Senior member
85 mesaje

Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 15 oct 2010 12:33 de antheos


Dap...are si nevasta-mea o prietena al carei singurul criteriu de selectie este ca tipul sa fie insurat,nu conteaza ca e batran,schiop...
daca iti place sa fii a 5 a roata la acrutza,da-i bataie...

pardon,carutza



daca in viata aveam noroc de bani cum am noroc de prosti...
sus

ella0790

Senior member
123 mesaje

Re: Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 16 oct 2010 11:56 de ella0790


Dap...are si nevasta-mea o prietena al carei singurul criteriu de selectie este ca tipul sa fie insurat,nu conteaza ca e batran,schiop...
daca iti place sa fii a 5 a roata la acrutza,da-i bataie...


femeile astea care fac asa ceva sunt nebune



ella0790
sus

Khristina

Newbie
6 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 1 nov 2010 00:21 de Khristina

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?
Daca nu este divortat inca sau nu are actele in divort,nu te baga peste.Gandeste-te la un singur lucru si tu esti femeie,la urma,urmei si tu vei ajunge sotie,nu cred ca ti-ar placea sa fi inselata.Si eu stau cu unul care a fost insurat,dac cand l-am cunoscut deja era cu actele la divort.Deci nu am fost eu cauza.Sunt foarte fericita cu el,avem incredere unul in altul,am si o fetita cu el.Parerea mea sa de gandesti un pic.Pana la urma tot tu ai de suferit,nu el.Decizia iti apartine.
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 3 nov 2010 01:23 de Bozgoru

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?
e ok.. daca tie iti place un barbat insurat si el te place pe tine.. nu e nici o problema..
sus

anamara

Senior member
54 mesaje

Re: Relatie cu un barbat insurat!!!

scris pe 5 nov 2010 10:49 de anamara

Ce parere aveti de relatiile cu barbati insurati? Ce ati sfatui o fata care este pe cale sa intre intr=o astfel de relatie?

sa se puna in locul sotiei sau sa se gandeasaca cat ii convine rolul degradant de femeia de pe locul II
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

20 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate