Relatie la distanta

Pagina 1 din 1
1

nuconteaza

Junior member
16 mesaje

Relatie la distanta

scris pe 4 feb 2011 07:53 de nuconteaza

salut...am si eu o mare problema...sunt un tip am 21 de ani si sunt cu o tipa de 5 luni...e prima fata la care tin cu adevarat si e prima fata pe care o iubesc! suntem de 5 luni impreuna dar ea a plecat un semestru in olanda cu facultatea...problema e ca eu sunt foarte gelos si paranoic...parca nu pot sa am incredere in ea dar stiu ca e o fata cuminte...ne am certat foarte mult pe chestia asta si mi a promis ca nu se va intampla nimic...eu peste o luna intentiones sa merg in vizita si cat de des am sa pot....numai ca intr o noapte ea iesise intr un club acolo eu aici si cand am ajuns acasa cum eram putin baut am inceput sa i spun ca mi e greu si asa mai departe...si mi a spus ca e un baiat care e foarte de treaba cu ea si ca nu stie ce se intampla...am intrebat o daca a facut ceva cu el si mi a spus ca nu...si am intrebat o daca ar face...si mi a spus ca daca ar fi bauta ca da...si dupa ce am mai discutat putin si a cerut scuze si a zis ca nu ar face nimic cu el si ca nu stie ce s o intamplat dar ea pe mine ma iubeste si la mine vrea sa se intoarca...astept o parere!!!


eu
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: relatie la distanta

scris pe 4 feb 2011 10:07 de dorinda

salut...am si eu o mare problema...sunt un tip am 21 de ani si sunt cu o tipa de 5 luni...e prima fata la care tin cu adevarat si e prima fata pe care o iubesc! suntem de 5 luni impreuna dar ea a plecat un semestru in olanda cu facultatea...problema e ca eu sunt foarte gelos si paranoic...parca nu pot sa am incredere in ea dar stiu ca e o fata cuminte...ne am certat foarte mult pe chestia asta si mi a promis ca nu se va intampla nimic...eu peste o luna intentiones sa merg in vizita si cat de des am sa pot....numai ca intr o noapte ea iesise intr un club acolo eu aici si cand am ajuns acasa cum eram putin baut am inceput sa i spun ca mi e greu si asa mai departe...si mi a spus ca e un baiat care e foarte de treaba cu ea si ca nu stie ce se intampla...am intrebat o daca a facut ceva cu el si mi a spus ca nu...si am intrebat o daca ar face...si mi a spus ca daca ar fi bauta ca da...si dupa ce am mai discutat putin si a cerut scuze si a zis ca nu ar face nimic cu el si ca nu stie ce s o intamplat dar ea pe mine ma iubeste si la mine vrea sa se intoarca...astept o parere!!!



Ce parere vrei? Ca n-am vazut vreo intrebare in ce ai scris...
sus

nuconteaza

Junior member
16 mesaje

Re: Re: relatie la distanta

scris pe 4 feb 2011 10:24 de nuconteaza

mai mult ma roade chestia care mi a zis o de tipul aceala. oare este vreo sansa sa nu i mai placa de mine si sa ramana cu el ???? eu ce ar trebui sa fac???


eu
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: relatie la distanta

scris pe 4 feb 2011 16:17 de dorinda

mai mult ma roade chestia care mi a zis o de tipul aceala. oare este vreo sansa sa nu i mai placa de mine si sa ramana cu el ???? eu ce ar trebui sa fac???



Astepti si o sa vezi. Daca tine la tine, nu o sa inceapa vreo relatie cu el. Dar si tu esti culmea. Ce, esti animal sa te lasi prada instinctelor? Ai creier, foloseste-l sa-ti controlezi gelozia, pentru ca daca vei continua asa, nu vei face altceva decat s-o indepartezi.
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: relatie la distanta

scris pe 4 feb 2011 16:31 de Rolando




Astepti si o sa vezi. Daca tine la tine, nu o sa inceapa vreo relatie cu el. Dar si tu esti culmea. Ce, esti animal sa te lasi prada instinctelor? Ai creier, foloseste-l sa-ti controlezi gelozia, pentru ca daca vei continua asa, nu vei face altceva decat s-o indepartezi.
Pai cand iti zice prietena ca daca e bauta ar face-o cu unu deja innebunesti.Si sunt sigur ca la aceasta afirmatie a fost sincera.Ce sa isi mai foloseasca creierul in situatia asta?Nu conteaza ca apoi si-a cerut scuze.....ca nu te incalzesc cu nimic scuzele....



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: relatie la distanta

scris pe 5 feb 2011 02:27 de DaNNY_DiViNO



Ce gelozie sa isi controleze ? Deja i-a zis gagica ca daca ar fi bauta, s-ar pisa pe relatie.



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Relatie la distanta

scris pe 5 feb 2011 02:33 de ExoticDream

...si mi a spus ca e un baiat care e foarte de treaba cu ea si ca nu stie ce se intampla...am intrebat o daca a facut ceva cu el si mi a spus ca nu...si am intrebat o daca ar face...si mi a spus ca daca ar fi bauta ca da...


Eu nu cred ca esti paranoic cu gelozia si teama dupa ce la prima problema pe care ati intampinat-o ea ti-a spus ca are ochi pentru alt baiat. Nu putem nega nici faptul ca relatia voastra avea doar 5 luni cand a intevenit episodul olandez, probabil nu ati ajuns sa va iubiti "ca la carte" si nici nu stitit cum sa va descurcati cu impredimentul "distanta".

Cat timp va petrece ea in Olanda?

Oricum situatia nu se prezinta prea roz: daca ar fi tinut la tine, nu ar fi interesat-o altcineva si nu ar fi ajuns sa spuna ca ar face sex cu el fie si doar sub influenta alcoolului. Ce-ar fi s-o vizitezi fara s-o anunti? Sunteti un cuplu, asa ca este normal sa poti face asta oricand, nu? Ar trebui sa fie incantata ca te vede! Daca o surprinzi, este posibil sa-ti dai seama rapid cum stau lucrurile si sa vezi daca mai merita sa o astepti sau nu.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

31 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate