sal

Pagina 1 din 1
1

cristina

Guest

sal

scris pe 6 feb 2004 07:52 de cristina

SUNT CRI SI AM 18 ANI...IN URMA CU 6-7 LINI AM AVUT UN PRIETEN LA CARE AM TINUTT F. MULT.AM STAT APROAPE 6 LUNI.DAR NU M-AM CULCAT NICIODATA CU EL...NICIODATA NU M-A CREZUT CAT DE MULT IL IUBESC DATORITA COMPORTAMENTULUI MEU STUPID...SI ACUM IL VREAU INAPOI...CUM SA FAC?STIU CA MA IUBESTE ...
sus

penetru

Senior member
90 mesaje

Re: sal

scris pe 6 feb 2004 08:47 de penetru

ia-ti inma in dinti si doar cu un telefon s-ar putea sa se rezolve. ai curajul sa-i explici si lui cum ne-ai explicat noua,unor necunoscuti?
sus

andra16

Senior member
74 mesaje

Re: Re: sal

scris pe 6 feb 2004 11:38 de andra16

ia-ti inma in dinti si doar cu un telefon s-ar putea sa se rezolve. ai curajul sa-i explici si lui cum ne-ai explicat noua,unor necunoscuti?


important este sa iti recunosti greseala...
sa nu fii insintenta..
la urma urme poate el are pe altcineva sau pur si simplu nu te mai vrea...
ai grija..pentru ca nu te poti baga unei persoane pe cate pentru ca asta nu se numeste relatie...



Inteligenta este capacitatea cu ajutorul careia vom intelege, pana la urma ca totul este de neinteles. - Maurice Maeterlink
sus

Agrisan

Guest

sal

scris pe 8 feb 2004 05:26 de Agrisan



important este sa iti recunosti greseala...
sa nu fii insintenta..
la urma urme poate el are pe altcineva sau pur si simplu nu te mai vrea...
ai grija..pentru ca nu te poti baga unei persoane pe cate pentru ca asta nu se numeste relatie...

Doar tu sti daca, datorita comportarii tale, mai poate continua relatia. In orice caz, o discutie sincera, dar nu prin telefon, te poate edifica asupra problemei.
sus

tataYa

Senior member
66 mesaje

Re: sal

scris pe 8 feb 2004 12:20 de tataYa

SUNT CRI SI AM 18 ANI...IN URMA CU 6-7 LINI AM AVUT UN PRIETEN LA CARE AM TINUTT F. MULT.AM STAT APROAPE 6 LUNI.DAR NU M-AM CULCAT NICIODATA CU EL...NICIODATA NU M-A CREZUT CAT DE MULT IL IUBESC DATORITA COMPORTAMENTULUI MEU STUPID...SI ACUM IL VREAU INAPOI...CUM SA FAC?STIU CA MA IUBESTE ...


imi pare ca deja esti hotarata in a lua legatura cu el si probabil numai la asta te gandesti.Cred ca nu ai nevoie decat de putin curaj.. Nu e nimic rusinos in a spune ca ai gresit si nu cred ca exista ceva mai dulce decat sa auzi asta de la persoana pe care o iubesti.
succes !



"poti deveni spiritual pana si in trup si poti fi carnal pana si in spirit"
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate