tot eu

Pagina 1 din 1
1

alinaoxford

Junior member
38 mesaje

tot eu

scris pe 11 iun 2004 16:20 de alinaoxford

vreau s va spun ca sunt interesante titlurile pe care le-am citit ,dar vreau sa va spun ca eu si prietenul meu suntem imreuna de 3 ani si nu ne-am certat niciodata cred ca de asta ne si iubim atat de mult .eu sper sa-l iau si pe el aici ,totusi ma ingrijoreaza un lucru cand se duce acsa are niste prieteni c-am influintatori oricum el nu sa lasat niciodata influentat de nimeni dar acum ca nu mai sunt eu acsa oare e posibil sa se intample ceva ? orice sa-r intampla eu tot o sa-l il iubesc
el nu ma inselat niciodata mai ales ca in fiecare zi am fost inpreuna dar sper ca nu se va intampla nimic intre noi ,mai ales ca vin acsa de craciun pt. 2 saptamani si atunci ne vom intalni si o sa vad daca sa schimbat sau nu





eip that's me!
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: tot eu

scris pe 11 iun 2004 16:29 de FireSoul

vreau s va spun ca sunt interesante titlurile pe care le-am citit ,dar vreau sa va spun ca eu si prietenul meu suntem imreuna de 3 ani si nu ne-am certat niciodata cred ca de asta ne si iubim atat de mult .eu sper sa-l iau si pe el aici ,totusi ma ingrijoreaza un lucru cand se duce acsa are niste prieteni c-am influintatori oricum el nu sa lasat niciodata influentat de nimeni dar acum ca nu mai sunt eu acsa oare e posibil sa se intample ceva ? orice sa-r intampla eu tot o sa-l il iubesc
el nu ma inselat niciodata mai ales ca in fiecare zi am fost inpreuna dar sper ca nu se va intampla nimic intre noi ,mai ales ca vin acsa de craciun pt. 2 saptamani si atunci ne vom intalni si o sa vad daca sa schimbat sau nu



Nimic nu e imposibil, dar multe sunt foarte putin probabile. daca ai plecat de acasa nu inseamna ca prietenul tau va sari in pat cu alta. Shi yo am prieten tot de 3 ani(shi el are unii prieteni mai "libertini" shi imi e greu sa imi inchipui ca ar face ce i-ar dicta prietenii lui.
Daca pana acum a facut ce a vrut, fara sa se lase influentat, va face la felin continuare



Save water! drink beer!!!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: tot eu

scris pe 11 iun 2004 16:36 de ExoticDream


Nimic nu e imposibil, dar multe sunt foarte putin probabile. daca ai plecat de acasa nu inseamna ca prietenul tau va sari in pat cu alta. Shi yo am prieten tot de 3 ani(shi el are unii prieteni mai "libertini" shi imi e greu sa imi inchipui ca ar face ce i-ar dicta prietenii lui.
Daca pana acum a facut ce a vrut, fara sa se lase influentat, va face la felin continuare


Indiferent ce prieteni are, pana la urma el este cel care decide ce face, iar daca te iubeste si ti-a dovedit-o timp de 3 ani nu cred ca ai motive sa te temi...e si asta un test al iubirii, daca nu-l trece inseamna ca mai devreme sau mai tarziu tot te-ar fi inselat. Nu pune raul in fata pt ca risti ca prin indoielile si gelozia ta sa macini relatia, gandeste-te ca si lui ii este greu sa stea departe de tine, dar aveti speranta in viitor, spui ca poate il vei aduce langa tine, de ce ar face prostia sa cedeze in fata unei fete oarecare aici cand il asteapta paradisul dincolo? Nu toti baietii sunt obsedati de sex, nu toti mor daca nu saruta si ating intim o fata cateva luni, mai exista si baieti buni pe lumea asta, ai incredere in el!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

tot eu

scris pe 11 iun 2004 17:55 de inuendo

normal ca preteni influenteaza... nu te mai gandi la asta..ai rabdare...cel putin in momentul asta e irelevant


Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

Cynthia

Guest

Re: tot eu

scris pe 13 iun 2004 13:22 de Cynthia

vreau s va spun ca sunt interesante titlurile pe care le-am citit ,dar vreau sa va spun ca eu si prietenul meu suntem imreuna de 3 ani si nu ne-am certat niciodata cred ca de asta ne si iubim atat de mult .eu sper sa-l iau si pe el aici ,totusi ma ingrijoreaza un lucru cand se duce acsa are niste prieteni c-am influintatori oricum el nu sa lasat niciodata influentat de nimeni dar acum ca nu mai sunt eu acsa oare e posibil sa se intample ceva ? orice sa-r intampla eu tot o sa-l il iubesc
el nu ma inselat niciodata mai ales ca in fiecare zi am fost inpreuna dar sper ca nu se va intampla nimic intre noi ,mai ales ca vin acsa de craciun pt. 2 saptamani si atunci ne vom intalni si o sa vad daca sa schimbat sau nu



Fata draga dar se vede ca ai stat acolo mai mult timp ca nu prea mai stii sa scrii...acum cat despre subiect...prietenilor lui "influentatori" nu prea ai ce sa le faci...dar nu fi disperata in fata lor ca te faci de ras-asa e mentalitatea baietilor(in mare parte)si normal ca o sa spuna ca il tii sub papuc si alte alea...in fine daca te iubeste... cred ca exista incredere intre voi asa ca decat sa iti faci ganduri negre mai bine gandeste-te la momentele cand va veti intalni
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

45 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate