Vreau IDEI!

Pagina 1 din 1
1

fireHEAD

Guest

Vreau IDEI!

scris pe 26 oct 2003 18:31 de fireHEAD

Am nevoie de idei de la voi. La ce fel de idei ma refer? Uite:
urmeaza sa am o noapte alaturi de prietena mea (avem amandoi 17ani, suntem virgini si am mai dormit de multe ori impreuna), dar vreau sa fac aceasta noapte intr-adevar speciala.
Eu m-am gandit la lumanari parfumate, muzica lenta, frishca , fructe... bla bla. Totul se va desfashura intr-o camera.. pe intuneric...
Astept de la voi idei care sa transforme aceasta noapte intr-una de neuitat, una romantica, asa cum fiecare fata isi doreste!!! Va multumesc
sus

vorbaretzu

Veteran member
279 mesaje

Re: Vreau IDEI!

scris pe 27 oct 2003 09:27 de vorbaretzu


Eu m-am gandit la lumanari parfumate, muzica lenta, frishca , fructe... bla bla. Totul se va desfashura intr-o camera.. pe intuneric...

lumanarile vor fi stinse ?



Curaj slanina ca te tai !
sus

Bart

Junior member
20 mesaje

Re: Re: Vreau IDEI!

scris pe 8 dec 2003 12:14 de Bart


lumanarile vor fi stinse ?


:P (>



hai sa nu :>
sus

Cosmo

Junior member
48 mesaje

Re: Vreau IDEI!

scris pe 8 dec 2003 14:16 de Cosmo

Am nevoie de idei de la voi. La ce fel de idei ma refer? Uite:
urmeaza sa am o noapte alaturi de prietena mea (avem amandoi 17ani, suntem virgini si am mai dormit de multe ori impreuna), dar vreau sa fac aceasta noapte intr-adevar speciala.
Eu m-am gandit la lumanari parfumate, muzica lenta, frishca , fructe... bla bla. Totul se va desfashura intr-o camera.. pe intuneric...
Astept de la voi idei care sa transforme aceasta noapte intr-una de neuitat, una romantica, asa cum fiecare fata isi doreste!!! Va multumesc


muzica da (ray charles, frank sinatra...), lumanari da(dar mici si relativ putine sa nu fie ca ziua), friscadaca mai ai timp si de ea, fructe idem...ceva o pana un fulg as recomnda pentru destindere si explorarea corpului reciproc...
nu incerca sa planifici prea mult ca poate nu iese cum te asteptzi. bucura-te de clipa si totul o sa vina de la sine.

nu uita si de un prezervativ sa nu aveti nevoie si de biberoane pe langa fructe si frisca peste 9 luni


multa bafta!



...250ml gratis!
sus

Bart

Junior member
20 mesaje

Re: Re: Vreau IDEI!

scris pe 9 dec 2003 00:38 de Bart



muzica da (ray charles, frank sinatra...),

eo zic k cel mai bine (la muzica ) ar fi sa incepi cu ceva lent shi frumos ... atat timp cat va tachinatzi unu p celalalt ... shi apoi muzica ceva mai vioaie ...dar nu pop, dance sau de astea ... ci mai degrana un rock ... nu f violent .. shi itzi zic k o sa inceapa sa`i curga sangele in vene ... aiaiai ... shi apoi ... muzica poate sa fie un picutz mai violenta ... dar nu f tare... *asta depinde f mult shi de ea ... la prietenele mele de pana acum ... a mers f bine tactica asta ...



hai sa nu :>
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

40 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate