DE CE?

Pagina 1 din 1
1

MIRELA

Guest

DE CE?

scris pe 27 ian 2004 15:12 de MIRELA

M-AM CASAT0RIT DE UN AN SI CEVA.NE CUN0ASTEM DE ZECE SI FACEM SEX DE 0PT.INAINTE DE CASAT0RIE UN ACT SEXUAL DURA MAI MULT DECIT ACUM CIND STAM IMPREUNA.DE CE 0ARE?
sus

batrineluul

Guest

Re: DE CE?

scris pe 27 ian 2004 16:44 de batrineluul

poate a intervenit monotonia, incearca ceva nou, stai golutza o zi intreaga tzine-l in casa
nu-l fortza de loc lasa-l
sa "explodeze", sau trecetzi la sex oral ,facetzi-o lamunte in padure in mashina
sau pe masa in bucatarie cu crema nutela etc.
bafta !
sus

kristinutza

Guest

Re: DE CE?

scris pe 27 ian 2004 17:01 de kristinutza

M-AM CASAT0RIT DE UN AN SI CEVA.NE CUN0ASTEM DE ZECE SI FACEM SEX DE 0PT.INAINTE DE CASAT0RIE UN ACT SEXUAL DURA MAI MULT DECIT ACUM CIND STAM IMPREUNA.DE CE 0ARE?

sincer, e mai buna o partida mai scurta si intensa de care zici tu ca ai parte decat sa o faci 3 ore si sa nu mai simti nimic decat plictiseala si sa incepi sa te tot uiti la ceas... e penibil...
sus

MIRELA

Guest

Re: Re: DE CE?

scris pe 27 ian 2004 17:04 de MIRELA

DA CRED CA AI DREPTATE,DAR AM UITAT SA-TI SPUN CA EL VREA UN C0PIL SI EU INCA NU SANT H0TARATA.0 FI SI ASTA UN M0TIV?AM 27 SI EL28
sus

duran

Veteran member
273 mesaje

Re: Re: Re: DE CE?

scris pe 27 ian 2004 18:00 de duran

DA CRED CA AI DREPTATE,DAR AM UITAT SA-TI SPUN CA EL VREA UN C0PIL SI EU INCA NU SANT H0TARATA.0 FI SI ASTA UN M0TIV?AM 27 SI EL28
1.posibil
2.sincer ,incerca sa discutati despre problemele voastre !...
noi putem da ,doar niste pareri mai mult sau putin subiective...insa rezolvarea doar voi doi o stiti!
si ue sunt casatorit am si copii, am avut si probleme. INSA, pentru noi a fost suficient sa vorbim ( SI SA SI INTELEGEM CE VREM CAND "VORBIM"
DACA NU ... INCERCATI UN PSIHOTERAPEUT IN PROBLEME DE CUPLU


INCERCA SA NU-L MINTI ,FIINDCA TE VEI MINTII PE TINE!! SI INVERS E LA FEL DE VALABIL!



Come on, make my day!
sus

duran

Veteran member
273 mesaje

Re: Re: Re: DE CE?

scris pe 27 ian 2004 18:02 de duran

DA CRED CA AI DREPTATE,DAR AM UITAT SA-TI SPUN CA EL VREA UN C0PIL SI EU INCA NU SANT H0TARATA.0 FI SI ASTA UN M0TIV?AM 27 SI EL28
1.posibil
2.sincer ,incerca sa discutati despre problemele voastre !...
noi putem da ,doar niste pareri mai mult sau putin subiective...insa rezolvarea doar voi doi o stiti!
si ue sunt casatorit am si copii, am avut si probleme. INSA, pentru noi a fost suficient sa vorbim ( SI SA SI INTELEGEM CE VREM CAND "VORBIM"
DACA NU ... INCERCATI UN PSIHOTERAPEUT IN PROBLEME DE CUPLU


INCERCA SA NU-L MINTI ,FIINDCA TE VEI MINTII PE TINE!! SI INVERS E LA FEL DE VALABIL!



Come on, make my day!
sus

duran

Veteran member
273 mesaje

Re: DE CE?

scris pe 27 ian 2004 18:16 de duran

M-AM CASAT0RIT DE UN AN SI CEVA.NE CUN0ASTEM DE ZECE SI FACEM SEX DE 0PT.INAINTE DE CASAT0RIE UN ACT SEXUAL DURA MAI MULT DECIT ACUM CIND STAM IMPREUNA.DE CE 0ARE?

..revin , nu citisem inceputul...
vreau sa -ti precizez ca , acum sta linga mine si sotia mea
( copii sunt la bunici la munte)si ne uitam unul la altul si ne intrebam : cite esecuri am avut in viata noastra sexuala? destule ! chiar ?!
nu pot sa -ti descriu in cuvinte ce inseamna o partida de sex batrineasca , inceata lunga , obositoare , istovitoare, dar pot sa iti spun ce o genereaza: iubirea si maturitatea celor doi....
restul e nimic....deci? ...
ps..
am vazut aseara o emisiune la tv , sexsense, pe discovery, si la un moment dat ( bine se vorbea despre menopauza si sexul)
o pereche spune ." ne pare bine ca am rezistat ca si cuplu pana acum ,fiinca de abia acum am descoperit ce inseamna o partida de sex "....
deci ??



Come on, make my day!
sus

agrisan

Senior member
53 mesaje

Re: Re: DE CE?

scris pe 28 ian 2004 01:28 de agrisan

Eu cred ca una din cauze este faptul ca nu sunteti pe aceiasi lungime de unda privind dorinta de a avea copii. Am patit si eu dupa casatorie, avand chiar aceiasi discordanta de pareri.
Cand nu erati impreuna era ca si cu fructele pe care nu le ai in gradina ta: sunt mai bune.
Dupa o anumita perioada placerea pentru sex scade la unele persoane de gen masculin si vrea ceva deosebit, in timp la genul opus creste.
Ofera-i varietati pe aceiasi tema.



fara sex nu putem exista
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re: Re: DE CE?

scris pe 28 ian 2004 04:09 de rul3r

Poate un dans la bara ar ajuta? . Surprinde-l cu ceva in timpul cand faceti dragoste fii inventiva, incearca sa-i atragi atentia sa-l inciti cu ceva nou.Ca asa suntem noi baietii ne saturam repede de ceva nou.. Pa pa
sus

lavinia

Veteran member
389 mesaje

Re: Re: Re: Re: DE CE?

scris pe 10 feb 2004 23:52 de lavinia

Poate un dans la bara ar ajuta? . Surprinde-l cu ceva in timpul cand faceti dragoste fii inventiva, incearca sa-i atragi atentia sa-l inciti cu ceva nou.Ca asa suntem noi baietii ne saturam repede de ceva nou.. Pa pa


Mda! Good point rul3r!
E bine ca macar unii dintre voi mai si recunosc!



Schimbarea este singurul lucru neschimbator!-Schopenhauer
sus

xander

Veteran member
482 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: DE CE?

scris pe 11 feb 2004 14:33 de xander

e heheehe ,a trecut vremea noptzilor zbuciunate de la inceput..........Mde,acu are omu obligatzii,nevasta,caasa,sexul o fi trecut poate pe locul 2 sau.........a devenit el egoist shi nu mai concretizeaza asta!?


omul care taie iarba..
sus

Jan

Guest

DE CE?

scris pe 12 feb 2004 01:35 de Jan


Mda! Good point rul3r!
E bine ca macar unii dintre voi mai si recunosc!

Dar daca unii barbati recunosc, de ce macar o parte din femei nu recunosc ca in cvasitotalitatea cazurilor ele sunt de vina ca barbatii se plictisesc?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

55 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate