Simptomele sarcinii

Pagina 1 din 1
1

jannis07

Senior member
50 mesaje

Simptomele sarcinii

scris pe 24 iul 2005 23:50 de jannis07

salut..desi am vazut ca cineva a mai deschis subiectul acesta o data eu vreau sa revin asupra lui deoarece nu am gasit prea multe detalii pe net...in concluzie vreau sa aflu cat mai multe detalii despre simptomele sarcinii...ms anticipat


just having fun...
sus

Wanted

Veteran member
168 mesaje

Re: simptomele sarcinii

scris pe 25 iul 2005 00:12 de Wanted

salut..desi am vazut ca cineva a mai deschis subiectul acesta o data eu vreau sa revin asupra lui deoarece nu am gasit prea multe detalii pe net...in concluzie vreau sa aflu cat mai multe detalii despre simptomele sarcinii...ms anticipat


" Pe parcursul primelor trei luni de sarcina (primul trimestru) corpul dv sufera multe schimbari. In timp ce corpul dv se adapteaza la fatul care creste, dv puteti avea greata, oboseala, dureri de spate, schimbari ale starilor emotionale si stres. Aceste lucruri sunt normale in timpul sarcinii, pe masura ce corpul dumneavoastra se schimba. Este posibil ca unele gravide sa nu simta nici unul din aceste elemente de discomfort. Nu veti mai simti pe cele mai multe dintre ele pe masura ce sarcina progreseaza. Daca ati mai fost insarcinata inainte, la aceasta sarcina este posibil sa simtiti alte elemente de discomfort. Asa cum fiecare femeie este unica asa este si fiecare sarcina. Pe masura ce corpul dv se schimba este posibil sa simtiti nevoia sa faceti schimbari si in viata de zi cu zi. Iata cateva dintre cele mai des intalnite schimbari sau simptome pe care este posibil sa le simtiti in primul trimestru al sarcinii."
Detalii (destul de suficiente ) pe site-ul :
www.copilul.ro/index.php?s=2_1&id=445&p=3




Carpe diem
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate