Am cunoscut un tip pe plaja

Pagina 1 din 1
1

Alinutza92

Newbie
4 mesaje

Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 30 iun 2009 16:22 de Alinutza92


Buna ma numesc Alina si sunt din Constanta. Anul trecut in vara eram cu niste prietene de-ale mele pe plaja si am cunoscut din intamplare un tip foarte dragut, am stat am vb cu el si chiar incepuseram sa ma indragostesc de el dar din pacate nu i-am cerut nr de tel si nici id-ul si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu el?.... si el este din judetul constanta dar locuieste in alt oras. Vreau sa iau legatura cu el, de anul trecut tot visez la el. Ce sa fac?
sus

angela

Expert member
1090 mesaje

Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 30 iun 2009 19:48 de angela


Buna ma numesc Alina si sunt din Constanta. Anul trecut in vara eram cu niste prietene de-ale mele pe plaja si am cunoscut din intamplare un tip foarte dragut, am stat am vb cu el si chiar incepuseram sa ma indragostesc de el dar din pacate nu i-am cerut nr de tel si nici id-ul si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu el?.... si el este din judetul constanta dar locuieste in alt oras. Vreau sa iau legatura cu el, de anul trecut tot visez la el. Ce sa fac?


Sa dai anunt intr-un ziar din Constanta



''Nu te intreba ce ii trebuie lumii - intreaba-te ce te face sa prinzi viata si pune-te pe treaba. Deoarece lumii ii trebuie oameni care au prins viata'' - Howard Thurman
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 1 iul 2009 21:53 de vladbodan

de anul trecut tot visez la el. Ce sa fac?


... sfatul meu ar fi sa visezi la altul...



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 1 iul 2009 21:55 de baby



... sfatul meu ar fi sa visezi la altul...


da

doar din greseala sa dai de el iar





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

alberto_sefu

Junior member
29 mesaje

Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 18 iul 2009 23:06 de alberto_sefu


Buna ma numesc Alina si sunt din Constanta. Anul trecut in vara eram cu niste prietene de-ale mele pe plaja si am cunoscut din intamplare un tip foarte dragut, am stat am vb cu el si chiar incepuseram sa ma indragostesc de el dar din pacate nu i-am cerut nr de tel si nici id-ul si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu el?.... si el este din judetul constanta dar locuieste in alt oras. Vreau sa iau legatura cu el, de anul trecut tot visez la el. Ce sa fac?
hmmm... cred ca stiu de cine vb... asta sa intamplat pe plaja din mangalia... tu incercai sa iti pui umbrela... si tot cadea.. iar un el... baiatu de la baru de pe plaja... a venit si te-a ajutat.. tea invitat sa stai cu el la bar.. si ati ramas combinati.. prin apa nu mai zik ceati facut sti tu



مثل اللغة الفارسية والعبرية وعلى عكس الكثير
sus

flory1987

Junior member
15 mesaje

Re: Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 22 iul 2009 17:37 de flory1987

hmmm... cred ca stiu de cine vb... asta sa intamplat pe plaja din mangalia... tu incercai sa iti pui umbrela... si tot cadea.. iar un el... baiatu de la baru de pe plaja... a venit si te-a ajutat.. tea invitat sa stai cu el la bar.. si ati ramas combinati.. prin apa nu mai zik ceati facut sti tu


tu credka ma comfunzi... nu stiu despre cine vorbesti... ca eu nu am avut umbrela la mine atunci...



lonely
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 22 iul 2009 23:58 de simosimina



tu credka ma comfunzi... nu stiu despre cine vorbesti... ca eu nu am avut umbrela la mine atunci...


omg..omul zice la misto...



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

sweet_raluca

Junior member
13 mesaje

Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 29 iul 2009 19:14 de sweet_raluca


Buna ma numesc Alina si sunt din Constanta. Anul trecut in vara eram cu niste prietene de-ale mele pe plaja si am cunoscut din intamplare un tip foarte dragut, am stat am vb cu el si chiar incepuseram sa ma indragostesc de el dar din pacate nu i-am cerut nr de tel si nici id-ul si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu el?.... si el este din judetul constanta dar locuieste in alt oras. Vreau sa iau legatura cu el, de anul trecut tot visez la el. Ce sa fac?


Pai mergi si tu anul acesta mai des la plaja dar in acelasi loc,poate ai noroc si dai iar de el.
sus

SweetCandy

Junior member
26 mesaje

Re: Am cunoscut un tip pe plaja

scris pe 29 iul 2009 22:22 de SweetCandy


Buna ma numesc Alina si sunt din Constanta. Anul trecut in vara eram cu niste prietene de-ale mele pe plaja si am cunoscut din intamplare un tip foarte dragut, am stat am vb cu el si chiar incepuseram sa ma indragostesc de el dar din pacate nu i-am cerut nr de tel si nici id-ul si nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu el?.... si el este din judetul constanta dar locuieste in alt oras. Vreau sa iau legatura cu el, de anul trecut tot visez la el. Ce sa fac?

Plimba-te mai des prin acele locuri...poate mai dai de el intamplator...si daca il vezi nu uita sa ii ceri macar numarul de telefon..Good luck



Mai nimic...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

49 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate