As vrea sa stiu daca....

Pagina 1 din 1
1

digei

Newbie
7 mesaje

As vrea sa stiu daca....

scris pe 9 apr 2010 14:08 de digei

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 9 apr 2010 16:58 de McLove

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar voi sunteti mai prosti decat prostia.


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 9 apr 2010 17:10 de Psyche

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!


nu ar avea cum sa-si dea seama,daca asta e intrebarea.
dar de ce sa nu astepti tu frumusel momentul implinirii.sunteti amandoi virgini,o sa fie un moment desavarsit.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

nico_dya

Newbie
5 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 10 apr 2010 22:13 de nico_dya

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!


OFFTOPIC : Mai baiatule...daca o iubesti o vei astepta pana va fi ea pregatita indeajuns,pentru a-i fi si ei bine...si daca tot nu vrei sa te desparti de ea atunci de ce vrei sa faci sex cu altcineva?Placerile au ajuns sa incalce orice sentiment?
ONTOPIC : Ata se poate rupe in timpul contactului sexual,cu sau fara prezervativ.
sus

lara92

Junior member
23 mesaje

Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 11 apr 2010 03:01 de lara92

exact. de ce se conteaza asa mult pentru barbati sa faca sex?! si mai important: de ce ajunge mai important decat sentimentele?!

parerea mea e ca aici e vorba si de respect fata de prietena ta. adica tie ti-ar placea daca ea ar merge la altu` sa faca sex cu el numa ca nu mai poate sa astepte putin?! sunt sigura ca nu..
si daca stai sa te gandesti.. jumate de an nu-i chiar asa mult .. si dupaia macar sti ca se va intampla



Making love on a long hot Summer night ..
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 11 apr 2010 03:38 de compot

exact. de ce se conteaza asa mult pentru barbati sa faca sex?! si mai important: de ce ajunge mai important decat sentimentele?!

Dupa ce te vei dezvirgina o sa aflii raspunsul singura, si-o sa mai vezi ca nu doar baietii vor sex .



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

lara92

Junior member
23 mesaje

Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 11 apr 2010 21:34 de lara92


Dupa ce te vei dezvirgina o sa aflii raspunsul singura, si-o sa mai vezi ca nu doar baietii vor sex .


nu am zis ca doar barbatii vor sex.e in natura umana sa vrei sa faci sex, indiferent ca esti barbat sau femeie
ma intrebam doar de ce ajunge, in special pentru barbati pentru ca mai sunt si femei dinastea, mai important decat sentimentele??



Making love on a long hot Summer night ..
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 12 apr 2010 02:09 de ExoticDream

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!


Daca o iubesti, inseamna ca ii respecti dorinta si vei mai astepta. Daca pentru tine sexul valoreaza mai mult decat sentimentele, atunci fie o vei santaja sentimental, fie vei merge la alta. Faptul ca iti pui aceasta problema demonstreaza cam de unde batul vantul... In loc sa mai ai putintica rabdare sa impartasiti acest moment unic impreuna, tu te gandesti cum sa faci sa o minti. Cool! In loc sa fii multumit ca prietena ta are grija de tine (mai putin "going all the way"), tu planuiesti cum sa o inseli, dar fara sa afle, nu se alta, dar vrei si capra, si varza.

Eu zic sa te lasi pagubas: fie de sexul asta "pe la spate", fie de prietena ta, chiar nu merita sa-i faci asa ceva. Adica ea va face pasul asta cu tine, probabil te iubeste, iar tu nu te gandesti ce ar simti daca tu ai calca stramb (stiu, vei avea grija sa nu afle, dar... minciuna are picioare scurte, iar tu.... vei trai cu constiinta impacata?). Nu mori fara sex inca putin, stai linistit. Repet: daca nu-ti iubesti prietena (si ma tem ca asta este situatia), nu-i mai da iluzii, nu o lasa sa faca sex cu tine, momentul asta marcheaza o fata.... gasesti tu altele daca te omoara nevoia!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Mehico

Guest

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 12 apr 2010 22:17 de Mehico

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!


Vezi ca atza poti ramane cu ea mereu, la unii se rup la altii nu se rup! Deci nu depinde numai de asta...!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

41 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate