As vrea sa stiu daca....

Pagina 1 din 1
1

digei

Newbie
7 mesaje

As vrea sa stiu daca....

scris pe 9 apr 2010 14:08 de digei

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 9 apr 2010 14:37 de ursaru

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!

Nu e obligatoriu sa ti se rupa ata la primul contact sexual.Fa si tu sex cu prezervativ daca iti e teama de prietena ta sa nu`si dea seama.Decat sa stai inca jumatate de an s-o astepti...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

tarzan

Guest

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 26 apr 2010 06:57 de tarzan

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!
ma baiat ata p*** nu tise rupe atita timp cit tu nu te duci tot la o virginacauta una care este fututa si nu tise rupe si cu prezervativ nici atit nare cum sa se rupa si yubita ta nare cum sasi ea eama
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 2 mai 2010 19:06 de Machiavelli

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!

Bai eu nu inteleg ceva.Cum e posibil sa pui fata sa te masturbeze si sa nu reusesti sa faci nimic in continuare.E de-a dreptul absurd .Parerea mea



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 2 mai 2010 19:08 de Machiavelli

ma baiat ata p*** nu tise rupe atita timp cit tu nu te duci tot la o virginacauta una care este fututa si nu tise rupe si cu prezervativ nici atit nare cum sa se rupa si yubita ta nare cum sasi ea eama

Tarzane dute tata in jungla cu limbajul asta..Daca baiatul asta citeste mesajul tau mai rau se sperie ...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 2 mai 2010 21:16 de Incepator

Un revolver, si faci tarii un bine !
Ratatule !!! Generatie ratata ! Eu te-as impusca ... dar nu am cum .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 2 mai 2010 23:56 de Machiavelli

Un revolver, si faci tarii un bine !
Ratatule !!! Generatie ratata ! Eu te-as impusca ... dar nu am cum .

De ce esti asa revoltat(a) ??A intrebat si baiatul



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

MARIAN22

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 3 mai 2010 02:59 de MARIAN22


De ce esti asa revoltat(a) ??A intrebat si baiatul



MARIAN
sus

MARIAN22

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 3 mai 2010 02:59 de MARIAN22


De ce esti asa revoltat(a) ??A intrebat si baiatul
ASI VREA SA IN MARESC PENISUL CU 10CM



MARIAN
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 3 mai 2010 12:09 de Psyche

ASI VREA SA IN MARESC PENISUL CU 10CM



eu zic sa te resemnezi si sa fi fericit. ca nu prea ai ce-i face



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

costea_rusu

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 19 dec 2010 20:43 de costea_rusu

Da poate vrei cu vrio 100 cm? ce zici ?iti dau yo o programa dupa care sa te ei!


Rusu
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 19 dec 2010 23:16 de Leroy

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!


Ce vreau eu sa spun e ca mie nu mi s-a rupt ata nici dupa 247 de contacte sexuale si inca continui
Si totusi, o sa se uite la ata cand o sa vrea sa se dezvirgineze ?
Nu cred ca tre sa-ti faci atatea probleme...

Decat ca, si eu am asteptat-o pe o tipa care m-a dus cu zaharelul pana la 18 ani si mi-a zis ca tot nu se simte pregatita si am stat dupa ea degeaba, deci, orienteaza-te si tu, vezi daca merita...



Festina Lente !
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 19 dec 2010 23:31 de Rolando

Decat ca, si eu am asteptat-o pe o tipa care m-a dus cu zaharelul pana la 18 ani si mi-a zis ca tot nu se simte pregatita si am stat dupa ea degeaba
si atunci i-ai dat papucii pe loc....



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 20 dec 2010 00:06 de Leroy

si atunci i-ai dat papucii pe loc....


Pai ce sa mai fac, si o saptamana daca imi spunea sa mai astept nu eram dispus sa mai stau, nu imi mai era mie de sex cat ma deranjase minciuna, daca zici o chestie ma astept sa te tii de ea sau sa ai un motiv foarte puternic drept justificare, iar ea nu avea asa ca am considerat eu ca-mi pierd timpul...
Ca mai apoi sa aud ca a ajuns destul de rau "fecioara cea cumintica"...



Festina Lente !
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 20 dec 2010 00:09 de Rolando


Ca mai apoi sa aud ca a ajuns destul de rau "fecioara cea cumintica"...
.....de suparare ca ai parasit-o si-a "inecat" amarul cu altii sa iti faca tie in ciuda



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 20 dec 2010 00:17 de Leroy

.....de suparare ca ai parasit-o si-a "inecat" amarul cu altii sa iti faca tie in ciuda


Nu stiu daca a fost chiar asa, dar a ajuns la facultate, si stii ce efect nociv are facultatea asupra celor slabe de psihic, imediat a dat-o in betii, orgii si alte chestii din ce stiam eu...
O vazusem acu ceva timp intr-un club in oras, se tinea de usa ca nu mai putea merge de beata

De mentionat fiind faptul ca atunci cand era cu mine bea jumatate de bere sau un pahar de vin la o ocazie doar...



Festina Lente !
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 21 dec 2010 00:59 de Rolando



Nu stiu daca a fost chiar asa, dar a ajuns la facultate, si stii ce efect nociv are facultatea asupra celor slabe de psihic, imediat a dat-o in betii, orgii si alte chestii
nu stiu daca se trage neaparat de la facultate ca a luat-o pe cai gresite......si eu cunos pe una care de la o varsta frageda a dat-o in betii si orgii.....chestia asta e relativa.....



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: As vrea sa stiu daca..

scris pe 21 dec 2010 23:47 de Leroy

nu stiu daca se trage neaparat de la facultate ca a luat-o pe cai gresite......si eu cunos pe una care de la o varsta frageda a dat-o in betii si orgii.....chestia asta e relativa.....


Pai, daca in varsta frageda acasa nu a dat-o in de betii si chefuri atunci, a facut-o la facultate, unde toata lumea face asa si e cool...
Acasa nu avea anturajul asta, caruia sa i se para cool sa ajunga in 4 labe acasa



Festina Lente !
sus

RaMonna

Junior member
22 mesaje

Re: As vrea sa stiu daca....

scris pe 22 dec 2010 16:14 de RaMonna

Nu are nimic... daca simti nevoia ca vrei s-o faci fa-o prietena ta daca e virgina nu are cum sa aiba experiente prea multe,si nu isi va da seama. Mai ales ca la baieti nu se observa daca esti virgin sau nu cum e la noi la fete se observa imediat. Tu fiind baiat sunt fel si fel de motive,poti sa-i spui orice (la unii baieti se rupe ata singura).
Atunci cand simti nevoia sa faci sex te simti asa putin stresat,parca iti doresti din ce in ce mai mult,dupa ce o vei face te vei simti mult mai bine asa iti faci viata mai placuta. Succes,vezi ce faci!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

22 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate