Comunicare

Pagina 1 din 1
1

Mionel

Guest

Comunicare

scris pe 26 feb 2010 21:36 de Mionel

Ma nene, de vreo 2 sapt. ma tot suna in draci 3 tipe si de fiecare data cand suna, daca nu vorbesc eu ceva sau daca nu le pun intrebari, conversatia ar fi ascultatul respiratiei. Ce e mai grav e ca se si supara cand le expediez si le mint ba ca ma bag la somn, ba ca tre sa plec. Da ce naiba sa le fac eu, daca ELE ma suna si eu sunt ala care duce conversatia in spate. Gresesc eu undeva sau sunt ele proaste?
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Comunicare

scris pe 26 feb 2010 21:51 de Danny_DaBoss

daca te plictiseste, inchide. simplu

sau zi-le, bay cucoana de ce ma suni daca nu ai nici un gand ?
sus

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Comunicare

scris pe 26 feb 2010 21:51 de cherry_dream

Ma nene, de vreo 2 sapt. ma tot suna in draci 3 tipe si de fiecare data cand suna, daca nu vorbesc eu ceva sau daca nu le pun intrebari, conversatia ar fi ascultatul respiratiei. Ce e mai grav e ca se si supara cand le expediez si le mint ba ca ma bag la somn, ba ca tre sa plec. Da ce naiba sa le fac eu, daca ELE ma suna si eu sunt ala care duce conversatia in spate. Gresesc eu undeva sau sunt ele proaste?



pai nu le mai raspunde. stiu ca e enervant cand vorbesti numai tu.

cred ca sunt ele proaste



Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Comunicare

scris pe 27 feb 2010 09:45 de baby

Ma nene, de vreo 2 sapt. ma tot suna in draci 3 tipe si de fiecare data cand suna, daca nu vorbesc eu ceva sau daca nu le pun intrebari, conversatia ar fi ascultatul respiratiei. Ce e mai grav e ca se si supara cand le expediez si le mint ba ca ma bag la somn, ba ca tre sa plec. Da ce naiba sa le fac eu, daca ELE ma suna si eu sunt ala care duce conversatia in spate. Gresesc eu undeva sau sunt ele proaste?


eu patesc ceva de genul cu baietii
si ma disperaaaaaaaa

ma suna si cica hai sa vorbim....ma intreaba "ce fac"....dupa 2 minute ma intreaba "si ce mai zici?"
si incep eu sa zic ceva ca deh tre sa salvez situatia....mai sta ce mai sta,intreb si eu anumite lucruri si iar ...."si in rest ce mai zici?"
....si zic tot felul de chestii.....il intreb si pe el.....si presimt cum vine un nou....."si in rest ce mai faci?"


Pai ce naiba sa fac.....mai am putin si iti povestesc toata viata mea si tu ma intrebi ca tampitu
ce mai zic

Si pe messenger la fel....
-buna
-buna
-ce faci?
-bine....bla bla.....tu ce faci?
-pai ma plict
-
-sii cmz? [cmz= ce mai zici]



Asa ca decat sa te intrebe continuu "ce mai zici si ce mai faci"....mai degraba sa taca......sau sa inchida telefonuuuuuuu





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Re: Comunicare

scris pe 27 feb 2010 10:40 de onlyforgod

aici cred ca exista 2 ori persoana e prea emotiva ca sa reuseasca sa lege 2 propozitii sau sa isi exprime un gand ( poate n-are acum cine stie...) .... ori e prea inculta si habar-n-are ce vrea de la viata....:P )


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Comunicare

scris pe 27 feb 2010 11:17 de McLove


Si pe messenger la fel....
-buna
-buna
-ce faci?
-bine....bla bla.....tu ce faci?
-pai ma plict
-
-sii cmz? [cmz= ce mai zici]

Chiar ma obligi sa intru pe mess?



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Mionel

Guest

Re: Re: Re: Comunicare

scris pe 27 feb 2010 15:38 de Mionel

Si o modalitate de a le explica finut sa ma lase in plm in pace daca nu au nimic de zis ca n-am chef de stat la taclale la telefon? Daca au chef de stat la taclale, sa-si ia lenjerie sexy pe ele, sa-si expedieze parintii si dupa ce facem treaba aia rusionasa putem sta la taclale. Defapt, ele pot vorbi, ca eu dorm
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Comunicare

scris pe 4 mar 2010 21:16 de ursaru

TReaba aia rusinoasa Prietene pune p**a pe ele daca de vorbit nu vor.spor..


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Comunicare

scris pe 4 mar 2010 21:52 de baby

Daca au chef de stat la taclale, sa-si ia lenjerie sexy pe ele, sa-si expedieze parintii si dupa ce facem treaba aia rusionasa putem sta la taclale. Defapt, ele pot vorbi, ca eu dorm


Vai ce "dragut" mai Mionel

Pai daca tot te streseaza tipele alea 3....fa un bine si cand e liniste la telefon tranteste si tu niste vorbe ca cele de mai sus...

"Mionica...nu pui niste haine sexy si vii sa faci sex cu Mionel?"

Poate asa scapi de ele....





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate