Era virgina?

Pagina 1 din 1
1

Robert

Guest

Era virgina?

scris pe 23 oct 2003 11:52 de Robert

spune`tzi`m si mie cine se pricepe si sa fie si pe intelesul meu am 17 ani si am fost virgin pana acuma catva vreme si m`am culcat cu o fata ca afirma ca este virgina ... i`ar dupa prima "partida" penetrarea a fost simpla din cate cunosc si eu teoretic nu practic si din cate am auzit trebea sa fie mai greu la inceput si am mai fost cu o fata care am incercat dar fara penetrare si a fost stramta nu ca acutala si sincer dupa cateva minute de placere (mangaieri si dinastea) am incercat prima data cu mana sa vad si eu care e diferentza intre ea si fosta si la ea a intrat la a 3`a incercare 2 degete iar al fosta deabea intra unul si ala kinuit acuma pe cinstite nu mai era virgina cand am incercat ... facetzi`ma si pe mine ca sa inteleg va rog papa si sper ca imi pute`tzi explica cum sa scap si de sentimentul acesta neplacuta ca m`a mintzit si ca e si prima si spercam sincer ca sa fie si ultima dar se pare ca nu cred eu asta v`oi incerca sa m`ai i`au legatura si cu voi cine poate sa imi explice va implor ca sa imi scrie`tzi: sa nu uitatzi de mine pls...

Editat de ExoticDream pe 11 iun 2011 04:03
sus

eu

Guest

Re:

scris pe 24 oct 2003 14:33 de eu

Simplu maestre, totul depinde de excitatia femei; i-ti dau un exemplu: poti sa dai de mama curvelor dar daca nu e excitata o sa spui ca ai dat peste a mai stramta femeie - si invers. Daca vrei sa fi sigur du-o la un control, acolo vei afla cu exactitate cand a fost inceputa.
sus

ANAL_istul

Guest

Fara titlu

scris pe 24 oct 2003 14:37 de ANAL_istul

nu mai fi si asa credul 50% din femeile care spun ca sunt virgine mint ca sunt virgine ca sa nu le iei drept usuratice.
sus

Dracusorul

Newbie
5 mesaje

Re: Urgent plss

scris pe 4 nov 2003 16:07 de Dracusorul

spune`tzi`m si mie cine se pricepe si sa fie si pe intelesul meu am 17 ani si am fost virgin pana acuma catva vreme si m`am culcat cu o fata ca afirma ca este virgina ... i`ar dupa prima "partida" penetrarea a fost simpla din cate cunosc si eu teoretic nu practic si din cate am auzit trebea sa fie mai greu la inceput si am mai fost cu o fata care am incercat dar fara penetrare si a fost stramta nu ca acutala si sincer dupa cateva minute de placere ( da da da intr-adevar .... las-o balta ca te-a fraierit..asta daca nu ai incredere in ea daca ai ..ti-as sugera sa sa continui sa faci sex cu ea shi sa lasi prejudecatile de-o parte


DracusorulBlue
sus

pua

Guest

nu gandeshti cum trebuie wey

scris pe 5 nov 2003 11:20 de pua

cu greu am reushit sa intzeleg ce vrei
ma. de ce te f*** pe tine grija daca e virgina sau nu?
ce conteaza. e mai bine daca nu e. shi daca a mintzit, e ceva normal. majoritatea fetelor daca au facut-o, pt o perioada vor ca lumea sa creada ca ele sunt in continuare virgine. deci nu ai de ce sa te superi de la asha ceva, ci daca te-a mintzit cu adevarat, potzi sa itzi dai doar seama cata incredere are in tine.
sus

tomita

Newbie
2 mesaje

nu cred

scris pe 9 nov 2003 22:50 de tomita

Nu cred daca era virgina trebuia macar sa o doara cand ai penetrat-o daca nici macar nu a durut-o si a intrat si usor nu cred ca mai era virgina ea si te-a mintit pt ca e normal daca iti zicea ca a mai facut-o o considerai usuratika cum multi asa zice-ti dar nu stiu de ce aveti conceptia asta dar asta e.


tomita
sus

tomytta

Newbie
8 mesaje

Re: nu cred

scris pe 29 dec 2003 20:59 de tomytta

buna uite acum 2 saptamani am fost penetrata de prietenul meu cu degetul si am sangerat prima oara,a doua oara cand a incercat cu 2 degete m-a durut f.rau si mi-a curs mault sange,iar cand m-a penetrat prima oara cu penisul m-a durut asa tare ca nu am mai facut nimik asta inseamna sa fii virgina nu ca ea.DAR EA A SPUS CA ESTE PT.CA VOUA BAIETILOR VA PLACE SA SPUNETI DESPRE NOI CA DACA AM MAI FACUT-O CU ALTUL SUNTEM c**** ,DAR VOI NE CERETI NU?NU NOI VOUA,EU AM FACUT-O PRIMA OARA LA 17 ANI SI 2 LUNI SI A FOST SUPER SI-L IUBESC LA DISPERARE.


UN SFAT E INTOTDEAUNA BINE PRIMIT.
sus

andra16

Senior member
74 mesaje

Re: Re: nu cred

scris pe 29 dec 2003 22:20 de andra16

buna uite acum 2 saptamani am fost penetrata de prietenul meu cu degetul si am sangerat prima oara,a doua oara cand a incercat cu 2 degete m-a durut f.rau si mi-a curs mault sange,iar cand m-a penetrat prima oara cu penisul m-a durut asa tare ca nu am mai facut nimik asta inseamna sa fii virgina nu ca ea.DAR EA A SPUS CA ESTE PT.CA VOUA BAIETILOR VA PLACE SA SPUNETI DESPRE NOI CA DACA AM MAI FACUT-O CU ALTUL SUNTEM c**** ,DAR VOI NE CERETI NU?NU NOI VOUA,EU AM FACUT-O PRIMA OARA LA 17 ANI SI 2 LUNI SI A FOST SUPER SI-L IUBESC LA DISPERARE.



deci vrea sa spun....ca nu prea am inteles ce ai spus ...dar...
parerea mea e ca....virginitatea se manifeste in moduri diferite la fiecare..
unele fete nu au deloc himen..altele nu au dureri...altele nu au dureri pentru ca se masturbeaza....deci...eu cred ca ar trebui sa nu ai dubii in priviiinta asta....fiecare fata e diferita...uite..fata de mai sus a spus ca a durut-o foarte tare...eu iti spun ca la mine nu prea a durut..a curs un pik de sange si atat....dar norocul meu a fost ca am un prieten super....ca de era un bou..ce intra in mine ca un tampit logic ca tampeam de durere,,
parerea mea e ca trebuie sa ai incredere in prietena ta....iar daca desoperi ca te-a mintit sa o lasi sa iti explice de ce a facut-o..cine stie ce motive o fi avand,,,,,
si ce te mai rog eu...e sa nu uiti ca e si ea om..si greseste....si tu esti om...cu totii suntem omeani si gresim....
bafta !!!!




Inteligenta este capacitatea cu ajutorul careia vom intelege, pana la urma ca totul este de neinteles. - Maurice Maeterlink
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

21 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate