Intrebare pentru baieti!

Pagina 1 din 1
1

Firentze

Expert member
546 mesaje

Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 14:15 de Firentze

Daca aveti o prietena de ceva timp. si cateva zile la rand aveti treaba evitati s-o mai cautati?Adica ma refer va luati cu treburile si uitati sa o mai sunati sau sa-i dati un sms ceva,s-o cautati eu stiu:-?
Intrebare e daca voi baietii in general va lasati purtati de munca si mai uitati asa de prietene din cand...sau faceti asta doar cand nu prea mai sunteti interesat de ea?Va rog mult cat mai multe raspunsuri



0604
sus

angelyfuhrer

Newbie
2 mesaje

Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 16:17 de angelyfuhrer

Daca aveti o prietena de ceva timp. si cateva zile la rand aveti treaba evitati s-o mai cautati?Adica ma refer va luati cu treburile si uitati sa o mai sunati sau sa-i dati un sms ceva,s-o cautati eu stiu:-?
Intrebare e daca voi baietii in general va lasati purtati de munca si mai uitati asa de prietene din cand...sau faceti asta doar cand nu prea mai sunteti interesat de ea?Va rog mult cat mai multe raspunsuri

am si eu o intrebare in cazul asta ?!cum poti sa uiti de o fiinta draga poti sai dai macar un sms la cafea sau cand iei o mice pauza banala chestie



anybrembo
sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 17:06 de yony


am si eu o intrebare in cazul asta ?!cum poti sa uiti de o fiinta draga poti sai dai macar un sms la cafea sau cand iei o mice pauza banala chestie

exact.. asta inseamna k nu esty interesat...

ii imposibil sa nu ai 5 min libere pt un sms
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 17:20 de Firentze

Asa ziceam si eu,dar totusi daca iti raspunde la tel cand il suni:-?
Adica poate chiar e luat cu treaba...daca totusi nu ar mai fi interesat de ce ar mai sta cu tine:-?
Eu sunt de parere ca amandoi trebuie sa avem libertate adica sa nu ne sufocam chiar asa tare cu telefoane sms-uri si altele,desi ne iubim,adica simt asta,deci chiar sa fie doar acaparat de treaba si sa nu dea semne de viata:-? Va rog baieti un raspuns la intrebarea pe care v-am adresat-o de la inceput



0604
sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: Re: Re: Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 19:28 de yony

Asa ziceam si eu,dar totusi daca iti raspunde la tel cand il suni:-?
Adica poate chiar e luat cu treaba...daca totusi nu ar mai fi interesat de ce ar mai sta cu tine:-?
Eu sunt de parere ca amandoi trebuie sa avem libertate adica sa nu ne sufocam chiar asa tare cu telefoane sms-uri si altele,desi ne iubim,adica simt asta,deci chiar sa fie doar acaparat de treaba si sa nu dea semne de viata:-? Va rog baieti un raspuns la intrebarea pe care v-am adresat-o de la inceput
uh esty fata, nu?

mi se pare mie sau incerci sa gasesty neaparat o explicatzie pt k prietenul tau nu te cauta deloc, cu zilele, cu scuza k are treaba???

dak ii asa ity zic io k nu ii deloc ok, macar un sms de nb ity poate trm, sau cand aRe o mica pauza, etc...
nu cred k nu are nici 5 min libere...

parerea meah
e adevarat k tre sa avem fiecare libertatea noastra dar asta nu inseamna k nu mai vorbim cu partenerul zile intregi...
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 19:33 de Firentze

Da sunt fata...
Nu e vorba de zile intregi...
El m-a sunat cateva zile la rand si eu pe le dar apoi de vreo 2 ori eu i-am zis ca sunt foarte obosita cu munca(si banuiesc ca d'asta nu m-a mai sunat)apoi l-am sunat eu pe el nu mi-a raspuns dar am fost sunata apoi de el...in schimb tot in aceasi zi l-am sunat nu mi-a raspuns si a intrat pe net am vb cu el f.putin apoi el a plecat si i-am dat un sms nu mi-a raspuns a2a zi la fel explicatia fiind ca nu l-a citit...si azi l-am sunat eu...acum intelegi?plus ca se pregateste sa plece la sora-sa in spania plus munca d'asta zic...



0604
sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 24 iul 2009 19:37 de yony

Da sunt fata...
Nu e vorba de zile intregi...
El m-a sunat cateva zile la rand si eu pe le dar apoi de vreo 2 ori eu i-am zis ca sunt foarte obosita cu munca(si banuiesc ca d'asta nu m-a mai sunat)apoi l-am sunat eu pe el nu mi-a raspuns dar am fost sunata apoi de el...in schimb tot in aceasi zi l-am sunat nu mi-a raspuns si a intrat pe net am vb cu el f.putin apoi el a plecat si i-am dat un sms nu mi-a raspuns a2a zi la fel explicatia fiind ca nu l-a citit...si azi l-am sunat eu...acum intelegi?plus ca se pregateste sa plece la sora-sa in spania plus munca d'asta zic...


nush c sa zic... mie nu mi se pare o scuza
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Intrebare pentru baiet

scris pe 24 iul 2009 19:39 de Firentze

O sa vad ce se mai intampla zilele acestea...


0604
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Intrebare pentru baieti!

scris pe 25 iul 2009 02:55 de ExoticDream


am si eu o intrebare in cazul asta ?!cum poti sa uiti de o fiinta draga poti sai dai macar un sms la cafea sau cand iei o mice pauza banala chestie


Chiar asa, cum poti uita? Nu spune nimeni sa o bombardezi cu telefoane, SMSuri, mailuri etc. de zeci de ori pe zi si nici sa-ti domine fiecare gand pe care il ai, fie ca esti la munca, la dus, la masa sau la bere cu baietii, insa din cand in cand poti sa-i dai un semn ca o iubesti..... In fond, pana si cu colegii de serviciu schimbi cateva cuvinte pe zi, nu?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

30 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate