Ma urmareste:((

Pagina 1 din 1
1

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 13:23 de BabyKitty

Am nevoie urgent de un sfat, va rog!!
De ieri fostul meu prieten ma suna incontinuu si`mi spune sa ne intalnim, sa ne impacam, ca ma iubeste...Eu m`am despartit de el acum 2 ani, din cauza lui ptr. ca era fff violent cu mine si ma lovea. La inceput nu i`a pasat, ne`am despartit si fiecare si`a vazut de viata lui...pana acum un an cand de 2 ori a intervenit in relatia cu actualul meu prieten. De fiecare data eu l`am refuzat, pentru ca nu sunt nebuna sa ma impac cu el...In primul rand ptr. ca am o relatie fff frumoasa cu prietenul meu si in al 2-lea rand ptr. ca nu am amintiri placute din fosta relatie.
Mereu se baga in viata mea si este peste tot. Odata a pus 2 baieti sa ma aduca cu forta la el acasa cica..."sa vorbim" si sa ne impacam,insa am avut noroc ca trebuia sa ma intalnesc cu niste prieteni si au ajuns la timp.
Mai rau acum este ca imi spune ca vrea sa ma ia de sotie...
ESTE COMPLET NEBUN!! Va rog sa ma ajutati caci nu stiu cum sa`i mai explic ca nu vreau sa ma am nimic de a face cu el in viata mea, am ajuns sa`l urasc! Prietenului meu nu vreau sa`i mai spun ptr. ca si asa ne`am certat destul pe diferite teme.
Cum sa`i mai spun omului asta sa ma lase in pace? Va rog sa`mi spuneti inainte sa ajung sa fac vreo prostie!!!



In love with...him
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 13:46 de pacpac

Am nevoie urgent de un sfat, va rog!!
De ieri fostul meu prieten ma suna incontinuu si`mi spune sa ne intalnim, sa ne impacam, ca ma iubeste...Eu m`am despartit de el acum 2 ani, din cauza lui ptr. ca era fff violent cu mine si ma lovea. La inceput nu i`a pasat, ne`am despartit si fiecare si`a vazut de viata lui...pana acum un an cand de 2 ori a intervenit in relatia cu actualul meu prieten. De fiecare data eu l`am refuzat, pentru ca nu sunt nebuna sa ma impac cu el...In primul rand ptr. ca am o relatie fff frumoasa cu prietenul meu si in al 2-lea rand ptr. ca nu am amintiri placute din fosta relatie.
Mereu se baga in viata mea si este peste tot. Odata a pus 2 baieti sa ma aduca cu forta la el acasa cica..."sa vorbim" si sa ne impacam,insa am avut noroc ca trebuia sa ma intalnesc cu niste prieteni si au ajuns la timp.
Mai rau acum este ca imi spune ca vrea sa ma ia de sotie...
ESTE COMPLET NEBUN!! Va rog sa ma ajutati caci nu stiu cum sa`i mai explic ca nu vreau sa ma am nimic de a face cu el in viata mea, am ajuns sa`l urasc! Prietenului meu nu vreau sa`i mai spun ptr. ca si asa ne`am certat destul pe diferite teme.
Cum sa`i mai spun omului asta sa ma lase in pace? Va rog sa`mi spuneti inainte sa ajung sa fac vreo prostie!!!


doamne ce idiot.
De nu spui parintilor si apoi sa mergeti la politie?E cel mai bine asa,chiar daca ai tai or sa afle lucruri pe care nu ai dori,ei de omorat n-or sa te omoare,eventaual o cearta,pedeapsa....dar e mai bine sa stie si sa depuneti plangere.



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

AlexeyHD

Senior member
55 mesaje

Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 13:49 de AlexeyHD

nu cred ca ai cum sa ii spui sa te lase in pace, nu va intelege ca nu il iubesti. vorbeste cu tatal tau. daca chiar nu mai este cale de scapare cheama politia. va afla si prietenul tau, dar pana cand ii vei tot ascunde asta? macar dupaia vei avea mai multe puncte de sprijin.
da-l draq de psihopat. gandeste-te la sigurantza ta si a relatiei cu actualul prieten.
parerea mea.
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 13:56 de BabyKitty

Am incercat si asta!
I`am povestit mamei mele...nu m`a batut,omorat, nu nimic. Am discutat si am mers la politie sa depunem plangere, insa acolo mi`au spus ca fara dovezi ca "tipul ala" ma hartuieste nu pot ei sa faca nimic
Azi nici n`am iesit din casa de frica
Nu mai stiu ce sa fac



In love with...him
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:01 de pacpac

Am incercat si asta!
I`am povestit mamei mele...nu m`a batut,omorat, nu nimic. Am discutat si am mers la politie sa depunem plangere, insa acolo mi`au spus ca fara dovezi ca "tipul ala" ma hartuieste nu pot ei sa faca nimic
Azi nici n`am iesit din casa de frica
Nu mai stiu ce sa fac


mai vb cu mama ta si duceti-va iar la politie.A si data viitoare cand te suna incearca sa-l inregisterzi cu telefonul)),pastreaza msg de la el...



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

AlexeyHD

Senior member
55 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:07 de AlexeyHD

angajeaza un detectiv particular sa stranga probe. un bodyguard.
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:09 de BabyKitty



mai vb cu mama ta si duceti-va iar la politie.A si data viitoare cand te suna incearca sa-l inregisterzi cu telefonul)),pastreaza msg de la el...



Mesaje nu`mi trimite ca nu e prost.
Crezi ca eu sunt nebuna sa`i mai raspund la telefon?
Cred ca am sa innebunesc naibii din cauza dementului...



In love with...him
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:11 de BabyKitty

angajeaza un detectiv particular sa stranga probe. un bodyguard.



nu ma ajuta asta cu nimic. el are "relatii" si destui banii ca sa`i plateasca p`aia sa nu zica nimic



In love with...him
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:14 de BabyKitty

nu cred ca ai cum sa ii spui sa te lase in pace, nu va intelege ca nu il iubesti. vorbeste cu tatal tau. daca chiar nu mai este cale de scapare cheama politia. va afla si prietenul tau, dar pana cand ii vei tot ascunde asta? macar dupaia vei avea mai multe puncte de sprijin.
da-l draq de psihopat. gandeste-te la sigurantza ta si a relatiei cu actualul prieten.
parerea mea.


*tatal meu din pacate nu este langa mine



In love with...him
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:15 de pacpac

angajeaza un detectiv particular sa stranga probe. un bodyguard.


Mai bine vine pe timpul vacantzei la buc ca am patul mare ))eu dorm la mijloc)))))))
As intreba-o pe sotie daca vrea,dar mi-e ca 2 saptamani dorm in fatza usii))))



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:16 de pacpac




nu ma ajuta asta cu nimic. el are "relatii" si destui banii ca sa`i plateasca p`aia sa nu zica nimic



dar cu parintii lui de ce nu ati vb?



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:23 de BabyKitty




dar cu parintii lui de ce nu ati vb?


Pai pacpac...el e cu 2 ani mai mare ca mine, are 20 de ani.ce sa mai vbesc cu parintii lui cand el nici macar nu sta cu ei, din cate stiam eu...



In love with...him
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:24 de BabyKitty



Mai bine vine pe timpul vacantzei la buc ca am patul mare ))eu dorm la mijloc)))))))
As intreba-o pe sotie daca vrea,dar mi-e ca 2 saptamani dorm in fatza usii))))


LOL)
ce vrei sa zici cu asta?!



In love with...him
sus

AlexeyHD

Senior member
55 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:26 de AlexeyHD



LOL)
ce vrei sa zici cu asta?!

glumea )
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:30 de pacpac



LOL)
ce vrei sa zici cu asta?!



ma ofeream sa te primesc la mine pe timpul vacantei ca sa scapi de nenorocit.Si ca sa vezi cata grija aveam de tine)) dormeai alaturi de mine si sotie(eu la mijloc lol) ca sa-ti veghez somnul

iar visez cu ochii deschisi(((



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:31 de pacpac


glumea )



gluma gluma,dar daca voia sotia si ea,o fi si dragutzica asa nu prea mai era gluma))))))))))



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 14:32 de BabyKitty




ma ofeream sa te primesc la mine pe timpul vacantei ca sa scapi de nenorocit.Si ca sa vezi cata grija aveam de tine)) dormeai alaturi de mine si sotie(eu la mijloc lol) ca sa-ti veghez somnul

iar visez cu ochii deschisi(((


Aveai tu grija de mine?!
Din pacate tu toate le zici in gluma



In love with...him
sus

AlexeyHD

Senior member
55 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:(

scris pe 11 iun 2009 14:39 de AlexeyHD

dar unde-i taticul tau?
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmares

scris pe 11 iun 2009 14:43 de BabyKitty

dar unde-i taticul tau?


*ai mei sunt divortati.



In love with...him
sus

AlexeyHD

Senior member
55 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma urm

scris pe 11 iun 2009 15:15 de AlexeyHD



*ai mei sunt divortati.


#-o pai bine, dar nu locuiesti in acelasi oras cu el? pana la urma ii tatal tau, chiar daca sunt divortati. cerei fara jena ajutorul. sunt convins ca ar vrea sa te ajute. sau ii indiferent?
eu de as avea o fiica si nu iar da pace cineva, prima data i-as vorbii frumos, a doua oara l-as baga in spital. si in plus sunt destui oameni curajosi (avocati, procurori) care sa nu le pese de relatiile acelui distrus. iar de un detectiv particular nu are de unde sa afle, pentru ca ala lucreaza in "stealth mode". mergi pana in panzele albe daca ii nevoie, pentru siguranta ta. stiu ca ii mai greu decat imi imaginez, dar nu sta sa isi bata cineva joc de tine, sa te hartuiasca. fii tu cea care ataca. nu stiu ce sa mai zic. nu fa prostii, fii puternica. bafta multa. Dumnezeu sa te aiba in paza.
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma

scris pe 11 iun 2009 15:26 de BabyKitty



#-o pai bine, dar nu locuiesti in acelasi oras cu el? pana la urma ii tatal tau, chiar daca sunt divortati. cerei fara jena ajutorul. sunt convins ca ar vrea sa te ajute. sau ii indiferent?
eu de as avea o fiica si nu iar da pace cineva, prima data i-as vorbii frumos, a doua oara l-as baga in spital. si in plus sunt destui oameni curajosi (avocati, procurori) care sa nu le pese de relatiile acelui distrus. iar de un detectiv particular nu are de unde sa afle, pentru ca ala lucreaza in "stealth mode". mergi pana in panzele albe daca ii nevoie, pentru siguranta ta. stiu ca ii mai greu decat imi imaginez, dar nu sta sa isi bata cineva joc de tine, sa te hartuiasca. fii tu cea care ataca. nu stiu ce sa mai zic. nu fa prostii, fii puternica. bafta multa. dumnezeu sa te aiba in paza.


Multumesc.
In legatura cu tatal meu...nu il intereseaza persoana mea, iar mie imi este mult mai bine fara el, atat pot sa spun...caci sunt multe de povestit si...n`are rost.
Sincera sa fiu nu stiu ce sa fac, mi`e tare frica de el si dupa cum am spus..nici din casa nu mai ies din cauza asta. nu inteleg de ce face asa si cred ca nu voi intelege, iar cum am mai spus nu vreau sa`mi ies din minti si sa fac vreo prostie



In love with...him
sus

Love Kiss

Guest

Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 16:38 de Love Kiss

Am nevoie urgent de un sfat, va rog!!
De ieri fostul meu prieten ma suna incontinuu si`mi spune sa ne intalnim, sa ne impacam, ca ma iubeste...Eu m`am despartit de el acum 2 ani, din cauza lui ptr. ca era fff violent cu mine si ma lovea. La inceput nu i`a pasat, ne`am despartit si fiecare si`a vazut de viata lui...pana acum un an cand de 2 ori a intervenit in relatia cu actualul meu prieten. De fiecare data eu l`am refuzat, pentru ca nu sunt nebuna sa ma impac cu el...In primul rand ptr. ca am o relatie fff frumoasa cu prietenul meu si in al 2-lea rand ptr. ca nu am amintiri placute din fosta relatie.
Mereu se baga in viata mea si este peste tot. Odata a pus 2 baieti sa ma aduca cu forta la el acasa cica..."sa vorbim" si sa ne impacam,insa am avut noroc ca trebuia sa ma intalnesc cu niste prieteni si au ajuns la timp.
Mai rau acum este ca imi spune ca vrea sa ma ia de sotie...
ESTE COMPLET NEBUN!! Va rog sa ma ajutati caci nu stiu cum sa`i mai explic ca nu vreau sa ma am nimic de a face cu el in viata mea, am ajuns sa`l urasc! Prietenului meu nu vreau sa`i mai spun ptr. ca si asa ne`am certat destul pe diferite teme.
Cum sa`i mai spun omului asta sa ma lase in pace? Va rog sa`mi spuneti inainte sa ajung sa fac vreo prostie!!!



Se pare ca tipul despre care zici este o fire agresiva,fara pic de ratiune in capatana.

Uite sfatul meu incearca sa afli cat mai multe despre el,mai adica,ce scoala are-facultate,unde munceste daca face asta,ce relatii are,parinti,rude,prieteni etc.. in mare afla despre persoana lui dar atentie fara ca aceasta sa stie ce faci.

Politia te va ajuta relativ si cand ii da drumu ai sansa sa ti-o iei pe coaja rau de tot,asa ca nu te arunca la tot felu de chestii..

Cu parintii tai vorbeste dar la modul foarte serios si pune-i pe scaun sa asculte,la scoala daca o faci mergi la directoare sau un profesor in care ai incredere si transmitei aceasta problema prin intermediul scolii dansului.

Ultima chestie ar fi in caz ca se agraveaza poti plati pe cine sa-l ia putin cu forta,asa nu se va mai atinge de tine.(desigur pe cale legala un agent sau ceva de genu).

Mai mult n-ai ce sa-i faci,ideea este ca tipul este obsedat rau de tine si probabil te mai poti gani in felul urmator...

-el poate nu neaparat din "dragoste&iubire" vrea sa te recupereze,ci ca poate ai ceva ce ii apartine,cunosti ceva mai secret sau ai ceva ce este al lui.
Pentru acest lucru te poate urmari tot timpul ca sa il recupereze.
-Daca mai vine cu "baietii" atunci dale cu flit urla tare daca te ataca si stai pe strazi principale in lumina.
-incearca sa vorbesti despre asta cu toate prietenele tale si toti prietenii tai,sigur se va gasi unu care te va ajuta ba chiar sa vorbeasca cu o relatie sa te rezolve.
-Nu apela la violenta si injuraturi incearca sa fii rationala si sa te concetrezi lucid.

La primul sfat cu "cercetarea" daca reusesti poti da un mail ca acolo am multe sa-ti spun,in rest Good Luck!! din pacate n-am pm ca nu fac cont dar daca dai un raspuns pot comunica cu tine ....
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 16:55 de BabyKitty




Se pare ca tipul despre care zici este o fire agresiva,fara pic de ratiune in capatana.

Uite sfatul meu incearca sa afli cat mai multe despre el,mai adica,ce scoala are-facultate,unde munceste daca face asta,ce relatii are,parinti,rude,prieteni etc.. in mare afla despre persoana lui dar atentie fara ca aceasta sa stie ce faci.

Politia te va ajuta relativ si cand ii da drumu ai sansa sa ti-o iei pe coaja rau de tot,asa ca nu te arunca la tot felu de chestii..

Cu parintii tai vorbeste dar la modul foarte serios si pune-i pe scaun sa asculte,la scoala daca o faci mergi la directoare sau un profesor in care ai incredere si transmitei aceasta problema prin intermediul scolii dansului.

Ultima chestie ar fi in caz ca se agraveaza poti plati pe cine sa-l ia putin cu forta,asa nu se va mai atinge de tine.(desigur pe cale legala un agent sau ceva de genu).

Mai mult n-ai ce sa-i faci,ideea este ca tipul este obsedat rau de tine si probabil te mai poti gani in felul urmator...

-el poate nu neaparat din "dragoste&iubire" vrea sa te recupereze,ci ca poate ai ceva ce ii apartine,cunosti ceva mai secret sau ai ceva ce este al lui.
Pentru acest lucru te poate urmari tot timpul ca sa il recupereze.
-Daca mai vine cu "baietii" atunci dale cu flit urla tare daca te ataca si stai pe strazi principale in lumina.
-incearca sa vorbesti despre asta cu toate prietenele tale si toti prietenii tai,sigur se va gasi unu care te va ajuta ba chiar sa vorbeasca cu o relatie sa te rezolve.
-Nu apela la violenta si injuraturi incearca sa fii rationala si sa te concetrezi lucid.

La primul sfat cu "cercetarea" daca reusesti poti da un mail ca acolo am multe sa-ti spun,in rest Good Luck!! din pacate n-am pm ca nu fac cont dar daca dai un raspuns pot comunica cu tine ....



El intr-adevar, este o fire agresiva, dar ma cunoaste si stie ca eu nu`s genul de fata care imprastii in tot orasul ceea ce stiu eu despre o persoana.
Este razbunator si nu inteleg de ce a devenit asa mai ales ca eu nu i`am facut nimic rau nici in cadrul fostei noastre relatii, nici in afara ei.
El vine cu tot felul de aberatii la mine si imi spune ca vrea sa ne casatorim ca am fost singura iubita cuminte pe care a avut`o el.
E cu capu`!



In love with...him
sus

Love Kiss

Guest

Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 17:01 de Love Kiss




El intr-adevar, este o fire agresiva, dar ma cunoaste si stie ca eu nu`s genul de fata care imprastii in tot orasul ceea ce stiu eu despre o persoana.
Este razbunator si nu inteleg de ce a devenit asa mai ales ca eu nu i`am facut nimic rau nici in cadrul fostei noastre relatii, nici in afara ei.
El vine cu tot felul de aberatii la mine si imi spune ca vrea sa ne casatorim ca am fost singura iubita cuminte pe care a avut`o el.
E cu capu`!


Da dar tipu nu ai inteles.
In moementul asta reprezinta un pericol iminent pentru tine la propiu.

Trebuie sa fi foarte atenta in acest moment deoarece exista sansa (dau un exemplu) sa vina si sa-ti dea una-n cap ca sa te ia si sa te lege la el sa fii a lui .

Eu ti-am explicat sus foarte clar ce trebuie sa faci mai mult n-am ce sa-ti zic decat la partea aia sa-l afli bine si apoi ce sa faci.

Dar nu voi pune pe forumul asta rezolvarea problemei deoarece sunt niste aptitudini unice pe care ti le pun + ca exista riscul sa se afle ce faci.

Tu teoretic poti folosi ce ti-am zis mai sus,daca nu vorbim pe un mail mess oricum ceva privat ca este de explicat si-ti voi spune ce sa faci ...asta daca doresti...

In concluzie tu esti cea mai buna arma de aparata contra acestui om bolnav.
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 17:04 de pacpac




El intr-adevar, este o fire agresiva, dar ma cunoaste si stie ca eu nu`s genul de fata care imprastii in tot orasul ceea ce stiu eu despre o persoana.
Este razbunator si nu inteleg de ce a devenit asa mai ales ca eu nu i`am facut nimic rau nici in cadrul fostei noastre relatii, nici in afara ei.
El vine cu tot felul de aberatii la mine si imi spune ca vrea sa ne casatorim ca am fost singura iubita cuminte pe care a avut`o el.
E cu capu`!


pai dupa ce te-a bautut prima oara ai continuat sa stai cu el?
daca da,poate tu ai fost singura care a facut asta,restul l-au lasat de la prima palma,iar in mintea lui tu ai fost singura care a continuta sa stea cu el dupa prima batie.Poate esti si mai sperioasa asa si luiii face placere sa te vada asa,draq sa-l ia.Totusi cred ca tre sa te duci la politie,poate asa intelege cu adevarat ca nu il mai suporti.
Uite la mine la scoala baitulunui avocat foarte cunosc la noi in oras,l-a fel facea cu o fata,aia s-a dus la politie si usor usor s-a trezit cu interdictie,50m nu avea sa se apropie de ea,nu avea voie savb cu ea...si era chiar foarte urata situatia pt el,erau momente cand nu putea pleca acasa din cauza ca ea statea in usa de la iesre de vb cu vre-o colega,iar el nu avea voie sa se aporpie de ea,nici macar sa strige la ea sa plece de acolo ca sa iasa si el.Mai ruga pe cate unul,pe cate altul.Fata nu o facea cu intentie...asa ca nu conteaza daca are situatie f buna sau ca e taso nu stiu cine



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 17:10 de BabyKitty



Da dar tipu nu ai inteles.
In moementul asta reprezinta un pericol iminent pentru tine la propiu.

Trebuie sa fi foarte atenta in acest moment deoarece exista sansa (dau un exemplu) sa vina si sa-ti dea una-n cap ca sa te ia si sa te lege la el sa fii a lui .

Eu ti-am explicat sus foarte clar ce trebuie sa faci mai mult n-am ce sa-ti zic decat la partea aia sa-l afli bine si apoi ce sa faci.

Dar nu voi pune pe forumul asta rezolvarea problemei deoarece sunt niste aptitudini unice pe care ti le pun + ca exista riscul sa se afle ce faci.

Tu teoretic poti folosi ce ti-am zis mai sus,daca nu vorbim pe un mail mess oricum ceva privat ca este de explicat si-ti voi spune ce sa faci ...asta daca doresti...

In concluzie tu esti cea mai buna arma de aparata contra acestui om bolnav.


Mai mult ma sperii
Deocamdata nu are ce sa`mi faca ptr. ca de iesit din casa nu am mai iesit, iar nr. de telefon mi`l schimb azi sau maine.
Eu nu prea pot sa ma implic sa aflu ce face el, pe unde si cum ptr. ca sincer imi e frica si in plus de asta prietenul meu nu vreau sa afle.
Ceea ce vreau eu este sa scap de el pur si simplu, sa inteleaga ca nu mai vreau sa mai am nimic de a face cu el, fara sa recurg la alte metode mai drastice ca mai apoi sa ma trezesc, cum ai spus tu,(ex.), cu una in cap,pe strada, ptr. ca nu stiu ce am facut impotriva lui...



In love with...him
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 17:30 de Listener



Mai mult ma sperii
Deocamdata nu are ce sa`mi faca ptr. ca de iesit din casa nu am mai iesit, iar nr. de telefon mi`l schimb azi sau maine.
Eu nu prea pot sa ma implic sa aflu ce face el, pe unde si cum ptr. ca sincer imi e frica si in plus de asta prietenul meu nu vreau sa afle.
Ceea ce vreau eu este sa scap de el pur si simplu, sa inteleaga ca nu mai vreau sa mai am nimic de a face cu el, fara sa recurg la alte metode mai drastice ca mai apoi sa ma trezesc, cum ai spus tu,(ex.), cu una in cap,pe strada, ptr. ca nu stiu ce am facut impotriva lui...


Trebuie sa lasi frica deoparte si sa te motivezi.

Dupa cum am zis mai sus.

PS:Eu zic ca prietenul tau ar trebui sa afle.
Gandeste logic pana nu e prea tarziu



Intreabari si solutii...
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ma urmareste:((

scris pe 11 iun 2009 17:38 de BabyKitty



pai dupa ce te-a bautut prima oara ai continuat sa stai cu el?
daca da,poate tu ai fost singura care a facut asta,restul l-au lasat de la prima palma,iar in mintea lui tu ai fost singura care a continuta sa stea cu el dupa prima batie.Poate esti si mai sperioasa asa si luiii face placere sa te vada asa,draq sa-l ia.Totusi cred ca tre sa te duci la politie,poate asa intelege cu adevarat ca nu il mai suporti.
Uite la mine la scoala baitulunui avocat foarte cunosc la noi in oras,l-a fel facea cu o fata,aia s-a dus la politie si usor usor s-a trezit cu interdictie,50m nu avea sa se apropie de ea,nu avea voie savb cu ea...si era chiar foarte urata situatia pt el,erau momente cand nu putea pleca acasa din cauza ca ea statea in usa de la iesre de vb cu vre-o colega,iar el nu avea voie sa se aporpie de ea,nici macar sa strige la ea sa plece de acolo ca sa iasa si el.Mai ruga pe cate unul,pe cate altul.Fata nu o facea cu intentie...asa ca nu conteaza daca are situatie f buna sau ca e taso nu stiu cine


Da! Ce`i drept vina a fost a mea.
...Apoi el gasea motive din orice sa ma plesneasca, la inceput traiam cu speranta ca el o sa se schimbe si o sa redevina cum era. Nu m`am gandit atunci ca daca a inceput cu o palma vor mai urma si altele...



In love with...him
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

28 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate