Mai am vreo sansa?...

Pagina 1 din 1
1

anna

Guest

Mai am vreo sansa?...

scris pe 18 apr 2009 22:58 de anna

in urma cu o luna,la un majorat m-am combinat cu un baiat,el fiind din cluj eu din oradea...e un baiat frumos,dar nu mi-am facut sperante ca o sa fie cv intre noi...am continuat sa vb,mi-a spus ca el vrea mai mult,a 2a zi a venit sa ma vada...si a mai venit de 2 ori...cu toate ca la inceput nu l-am luat prea in serios si din cauza asta s-a suparat urat pe mine cand a venit aici pt ca is aiurita ,ca nu stiu ce vreau,ca nu mi-am organizat timpul astfel incat sa stau numai cu el si asa ne-am despartit in urma cu 2 zile...a venit aici pt mine sa ne petrecem timpul impreuna...si am stricat totul desi nu asta mi-a fost intentia...e cam ciudat,dar acum cand l-am pierdut mi-am dat seama ca tin mult la el,sunt in stare sa fac mult mai multe lucruri pt cineva...si n-am apucat sa`i arat...credeti ca mai am vreo sansa sa repar lucrurile?...mai pot sa`i demonstrez ca sunt in stare de sacrificii si ca nu sunt asa cum ma crede el?...
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: mai am vreo sansa?...

scris pe 19 apr 2009 13:10 de vladbodan

in urma cu o luna,la un majorat m-am combinat cu un baiat,el fiind din cluj eu din oradea...e un baiat frumos,dar nu mi-am facut sperante ca o sa fie cv intre noi...am continuat sa vb,mi-a spus ca el vrea mai mult,a 2a zi a venit sa ma vada...si a mai venit de 2 ori...cu toate ca la inceput nu l-am luat prea in serios si din cauza asta s-a suparat urat pe mine cand a venit aici pt ca is aiurita ,ca nu stiu ce vreau,ca nu mi-am organizat timpul astfel incat sa stau numai cu el si asa ne-am despartit in urma cu 2 zile...a venit aici pt mine sa ne petrecem timpul impreuna...si am stricat totul desi nu asta mi-a fost intentia...e cam ciudat,dar acum cand l-am pierdut mi-am dat seama ca tin mult la el,sunt in stare sa fac mult mai multe lucruri pt cineva...si n-am apucat sa`i arat...credeti ca mai am vreo sansa sa repar lucrurile?...mai pot sa`i demonstrez ca sunt in stare de sacrificii si ca nu sunt asa cum ma
crede el?...


mda si precis daca o sa ajungi dintr-un miracol sa fi impreuna cu el , treptat iti va scadea interesul pentru el



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

anna

Guest

Re: Re: mai am vreo sansa?...

scris pe 19 apr 2009 15:13 de anna



mda si precis daca o sa ajungi dintr-un miracol sa fi impreuna cu el , treptat iti va scadea interesul pentru el


ce intreb eu si ce mi se raspunde...ms m`ai ajutat mult...
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: mai am vreo sansa?...

scris pe 19 apr 2009 16:26 de Incepator



ce intreb eu si ce mi se raspunde...ms m`ai ajutat mult...


Imi cer scuze pentru el.... Promit sa nu se mai intample !

__

Revenind pe caile domnului...Depinde de firea lui...Daca e ceva mai iertator...si tu ceva asa mai ferma...cu spirit de convingere...sunt convins ca va iesi cu bine .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: mai am vreo sansa?...

scris pe 20 apr 2009 01:20 de vladbodan



ce intreb eu si ce mi se raspunde...ms m`ai ajutat mult...


eu iti spun pentru ca stiu deobicei cum e lumea in situatiile de genul ala... ti-am zis, printr-un miracol poate o sa ajungi sa fii impreuna cu el , acesta fiind marea ta dorinta, sa fii impreuna cu el, apoi pe urma parca tie tot una cu el sau fara el, si deci salut... era necesar sa iti explic toata chestia asta? trebuia sa intelegi ca ceva nu e curat la mijloc...


@ Incepator : PLIMBA URSU !!!!



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: mai am vreo sansa?...

scris pe 21 apr 2009 09:11 de pacpac



ce intreb eu si ce mi se raspunde...ms m`ai ajutat mult...


Cred ca a mancat prea multe oua de paste)

-----------
Nu stiu daca mai ai vre-o sansa,incearca sa vb deschis cu el,daca nu merge,sa-ti fie invataura de minte.Asta e,din greseli invatam



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate