Penis mic?

Pagina 1 din 1
1

karmasigos

Guest

Penis mic?

scris pe 11 aug 2003 13:28 de karmasigos

Radu(17):As vrea sã vã întreb dacã penisul meu care este lung de 12 cm si gros de 11.5 cm nu este prea mic pentru aceastã vârstã. Când nu este in erectie are vreo 4 cm lungime. Dacã da, ce-as putea face pentru ca acesta sa fie mai mare. Cam cât este normal sã fie pentru aceastã vârstã? La ce lungime credeti ca va ajunge la 18 ani? Dacã nu creste ce-ar trebui sã fac? Sã mã adresez unui medic?
De un an mã masturbez aproape zilnic, uneori reusesc sã mã abtin. Cred cã sunt dependent. Cum as putea scãpa de ea? Nu influenteazã cantitatea spermei si dimensiunile penisului?


Editat de ExoticDream pe 12 iun 2011 04:25
sus

DarkAngel

Expert member
1098 mesaje

Re: problem

scris pe 11 aug 2003 17:20 de DarkAngel

Radu(17):As vrea sã vã întreb dacã penisul meu care este lung de 12 cm si gros de 11.5 cm nu este prea mic pentru aceastã vârstã. Când nu este in erectie are vreo 4 cm lungime. Dacã da, ce-as putea face pentru ca acesta sa fie mai mare. Cam cât este normal sã fie pentru aceastã vârstã? La ce lungime credeti ca va ajunge la 18 ani? Dacã nu creste ce-ar trebui sã fac? Sã mã adresez unui medic?
De un an mã masturbez aproape zilnic, uneori reusesc sã mã abtin. Cred cã sunt dependent. Cum as putea scãpa de ea? Nu influenteazã cantitatea spermei si dimensiunile penisului?

Man de dependentza de masturbare scapi ff simplu...gasestetz-i o prietene...cat despre marimea penisului tau nu stiu ce sa zic.. dar in schimb despre grosime..lool
tuh sigur nu ai gresit cand ai scris 11.5?
sus

karmasigos

Guest

Fara titlu

scris pe 11 aug 2003 19:20 de karmasigos

11.5 cm circumferinta
sus

nico5xII51

Guest

Re:

scris pe 16 aug 2003 23:12 de nico5xII51

11.5 cm circumferinta


Nu e3ste mic de loc,o sa mai creasca putin ,dar suficient. terminatiile nervoase din vagin sunt la cca 5 cm adancime,deci poti satisface sigur o femeie.Ca sunt discutii ca trebuie sa fie lunga,etc. este adevarat,gandestete ca nici vaginele nu sunt la fel.Si un penis lung si gros poate crea probleme daca nu e compatibil cu vaginul.
Masturbarea nu strica ,doar ca poate scadea interesul pentru femei;sa nu o faci repede,nu prea des ca potzi ajunge la surmenaj fizic.
sus

axxa

Senior member
106 mesaje

Re: problem

scris pe 18 aug 2003 00:11 de axxa

Radu(17):As vrea sã vã întreb dacã penisul meu care este lung de 12 cm si gros de 11.5 cm nu este prea mic pentru aceastã vârstã. Când nu este in erectie are vreo 4 cm lungime. Dacã da, ce-as putea face pentru ca acesta sa fie mai mare. Cam cât este normal sã fie pentru aceastã vârstã? La ce lungime credeti ca va ajunge la 18 ani? Dacã nu creste ce-ar trebui sã fac? Sã mã adresez unui medic?
De un an mã masturbez aproape zilnic, uneori reusesc sã mã abtin. Cred cã sunt dependent. Cum as putea scãpa de ea? Nu influenteazã cantitatea spermei si dimensiunile penisului?


Nasol.daca nu mai creshte...o sa rada femeile de tine.Fa ceva...trage de ia...pune-ti un manshon,un prelungitor...ca e rau asha..



axxa
sus

muaddib

Newbie
9 mesaje

Re: Re: problem

scris pe 1 sep 2003 00:56 de muaddib



Nasol.daca nu mai creshte...o sa rada femeile de tine.Fa ceva...trage de ia...pune-ti un manshon,un prelungitor...ca e rau asha..


Axxa, nu-l speria pe bietul baiat!.... Stai linistit ca nu o sa rada nimeni de tine cata vreme esti increzator in tine. Eventual rade-ti parul pubian, asta va da impresia unui penis mai mare. Poti sa tragi de penis, dar nu cred ca te ajuta. La o asa grosime, eu unul nu mi-as face probleme de lungime. Dar cred ca ai gresit la masuratori ca un penis de 12 x 11.5 e aproape un CUB!!!! mai masoara o data :-)
sus

muaddib

Newbie
9 mesaje

Re: Re: problem

scris pe 1 sep 2003 00:56 de muaddib



Nasol.daca nu mai creshte...o sa rada femeile de tine.Fa ceva...trage de ia...pune-ti un manshon,un prelungitor...ca e rau asha..


Axxa, nu-l speria pe bietul baiat!.... Stai linistit ca nu o sa rada nimeni de tine cata vreme esti increzator in tine. Eventual rade-ti parul pubian, asta va da impresia unui penis mai mare. Poti sa tragi de penis, dar nu cred ca te ajuta. La o asa grosime, eu unul nu mi-as face probleme de lungime. Dar cred ca ai gresit la masuratori ca un penis de 12 x 11.5 e aproape un CUB!!!! mai masoara o data :-)
sus

muaddib

Newbie
9 mesaje

Re: problem

scris pe 1 sep 2003 01:00 de muaddib

Radu(17):As vrea sã vã întreb dacã penisul meu care este lung de 12 cm si gros de 11.5 cm nu este prea mic pentru aceastã vârstã. Când nu este in erectie are vreo 4 cm lungime. Dacã da, ce-as putea face pentru ca acesta sa fie mai mare. Cam cât este normal sã fie pentru aceastã vârstã? La ce lungime credeti ca va ajunge la 18 ani? Dacã nu creste ce-ar trebui sã fac? Sã mã adresez unui medic?
De un an mã masturbez aproape zilnic, uneori reusesc sã mã abtin. Cred cã sunt dependent. Cum as putea scãpa de ea? Nu influenteazã cantitatea spermei si dimensiunile penisului?


ah sorry acum am recitit... 11.5 cm in "circumferinta"... cum spuneam, trust the force Luke!
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: problem

scris pe 1 sep 2003 08:43 de nemesis



Axxa, nu-l speria pe bietul baiat!.... Stai linistit ca nu o sa rada nimeni de tine cata vreme esti increzator in tine. Eventual rade-ti parul pubian, asta va da impresia unui penis mai mare. Poti sa tragi de penis, dar nu cred ca te ajuta. La o asa grosime, eu unul nu mi-as face probleme de lungime. Dar cred ca ai gresit la masuratori ca un penis de 12 x 11.5 e aproape un CUB!!!! mai masoara o data :-)


12 x 11.5 ... ? Hmm...!
Pai, CUB mai merge - greu de imaginat dar merge - dar aici avem 2 dimensiuni asa ca... ESTE APROAPE UN PATRAT !!!
sus

Barny

Guest

Re: problem

scris pe 12 oct 2003 20:28 de Barny

Lasate de masturbare, gasesteti o femeie si sa nu ii zici nimic de marimi, fa cat mai multa dragoste si o sa iti creasca!
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Re: Re: Re: problem

scris pe 14 oct 2003 23:37 de YLoveCamelia



12 x 11.5 ... ? Hmm...!
Pai, CUB mai merge - greu de imaginat dar merge - dar aici avem 2 dimensiuni asa ca... ESTE APROAPE UN PATRAT !!!



mai incearca odata...



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

Pisoias

Senior member
103 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: problem

scris pe 15 oct 2003 04:12 de Pisoias

marimea normala este intre 5 si 7 inches (nu stiu masura in cm).

Dar, chiar si asa, penisul se poate mari prin exercitii DAR nu prin stretching sau trasul de el.

Insa, se pare ca cea mai buna metoda este a combina anumite pilule cu exercitii. Pilulele nu te ajuta prea mult in crestere, dar iti pregateste mai mult organul pentru exercitiile specifice.



miauuuuuuuuuuuuu
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

21 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate