Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase ...

Pagina 1 din 1
1

Farfalla

Veteran member
416 mesaje

Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase ...

scris pe 29 mar 2009 00:59 de Farfalla

"In intentia de a-si impresiona partenerele de sex, barbatii recurg la diverse metode prin care sa dea volum organului lor sexual. Multi dintre ei isi ingroasa penisurile semnificativ, cerandu-le medicilor sa le injecteze ulei de silicon medical.


Preocupati de rolul lor de masculi potenti in dormitor, romanii dau bani grei ca sa-si ingroase penisurile. Tot mai multi barbati obsedati de organul sexual din dotare apeleaza la indemanarea si priceperea medicilor pentru a-si intari barbatia. Ultima moda in materie este inventata de un urolog israelian si practicata de aproape un an si la noi in tara. "Metoda consta in ingrosarea diametrului organului sexual masculin cu ajutorul unui derivat special din silicon (n.r. - ulei de silicon ultrapur medical) injectat cu o seringa speciala. Ingrosarea se face in trei-patru sedinte", ne-a spus dr. Renert Gad, expert in medicina estetica. Printr-o singura intepatura fina, nedureroasa, penisul se remodeleaza, astfel incat la palpare lasa impresia ca este natural suta la suta. In numai cinci minute, "organul fericirii" devine mai gros. "Se modifica pana la 80% din grosimea penisului. Arata mai bine, pare si mai mare, iar la unele persoane poate prelungi timpul de erectie", ne-a mai spus dr. Gad. Norocosii pot sa testeze eficienta acestei tehnici la numai opt ore dupa implant. Pentru a-si satisface acest capriciu, ei trebuie sa scoata din buzunar in jur de 2.000 de euro pentru o ingrosare a diametrului penisului de pana la 30%. "

Sursa - Cancan 28.03.2009


Ati face o asemenea operatie ?



Eu nu sunt altceva decat o pata de sange care vorbeste ...
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase ...

scris pe 29 mar 2009 05:45 de Bozgoru

va parea mai gros... in stare moale dar cand va veni erectia... va fi mai moale suta la suta... niste cretini..
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase ...

scris pe 29 mar 2009 10:54 de pacpac

"In intentia de a-si impresiona partenerele de sex, barbatii recurg la diverse metode prin care sa dea volum organului lor sexual. Multi dintre ei isi ingroasa penisurile semnificativ, cerandu-le medicilor sa le injecteze ulei de silicon medical.


Preocupati de rolul lor de masculi potenti in dormitor, romanii dau bani grei ca sa-si ingroase penisurile. Tot mai multi barbati obsedati de organul sexual din dotare apeleaza la indemanarea si priceperea medicilor pentru a-si intari barbatia. Ultima moda in materie este inventata de un urolog israelian si practicata de aproape un an si la noi in tara. "Metoda consta in ingrosarea diametrului organului sexual masculin cu ajutorul unui derivat special din silicon (n.r. - ulei de silicon ultrapur medical) injectat cu o seringa speciala. Ingrosarea se face in trei-patru sedinte", ne-a spus dr. Renert Gad, expert in medicina estetica. Printr-o singura intepatura fina, nedureroasa, penisul se remodeleaza, astfel incat la palpare lasa impresia ca este natural suta la suta. In numai cinci minute, "organul fericirii" devine mai gros. "Se modifica pana la 80% din grosimea penisului. Arata mai bine, pare si mai mare, iar la unele persoane poate prelungi timpul de erectie", ne-a mai spus dr. Gad. Norocosii pot sa testeze eficienta acestei tehnici la numai opt ore dupa implant. Pentru a-si satisface acest capriciu, ei trebuie sa scoata din buzunar in jur de 2.000 de euro pentru o ingrosare a diametrului penisului de pana la 30%. "

Sursa - Cancan 28.03.2009

Ati face o asemenea operatie ?



da am citit si eu aia.e o porcarie ca oricum iti deformeaza penisul dupa ceva timp.eu l-am ingrosat bine cu exercitii si asta in decurs de 1 luna ,maxim 2



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

angela

Expert member
1090 mesaje

Re: Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase ...

scris pe 29 mar 2009 15:45 de angela

"In intentia de a-si impresiona partenerele de sex, barbatii recurg la diverse metode prin care sa dea volum organului lor sexual. Multi dintre ei isi ingroasa penisurile semnificativ, cerandu-le medicilor sa le injecteze ulei de silicon medical.


Preocupati de rolul lor de masculi potenti in dormitor, romanii dau bani grei ca sa-si ingroase penisurile. Tot mai multi barbati obsedati de organul sexual din dotare apeleaza la indemanarea si priceperea medicilor pentru a-si intari barbatia. Ultima moda in materie este inventata de un urolog israelian si practicata de aproape un an si la noi in tara. "Metoda consta in ingrosarea diametrului organului sexual masculin cu ajutorul unui derivat special din silicon (n.r. - ulei de silicon ultrapur medical) injectat cu o seringa speciala. Ingrosarea se face in trei-patru sedinte", ne-a spus dr. Renert Gad, expert in medicina estetica. Printr-o singura intepatura fina, nedureroasa, penisul se remodeleaza, astfel incat la palpare lasa impresia ca este natural suta la suta. In numai cinci minute, "organul fericirii" devine mai gros. "Se modifica pana la 80% din grosimea penisului. Arata mai bine, pare si mai mare, iar la unele persoane poate prelungi timpul de erectie", ne-a mai spus dr. Gad. Norocosii pot sa testeze eficienta acestei tehnici la numai opt ore dupa implant. Pentru a-si satisface acest capriciu, ei trebuie sa scoata din buzunar in jur de 2.000 de euro pentru o ingrosare a diametrului penisului de pana la 30%. "

Sursa - Cancan 28.03.2009


Ati face o asemenea operatie ?

Dar de Kama Sutra nu au auzit?Cred ca ar fi mai utila, decat operatia de 2000 euro!!



''Nu te intreba ce ii trebuie lumii - intreaba-te ce te face sa prinzi viata si pune-te pe treaba. Deoarece lumii ii trebuie oameni care au prins viata'' - Howard Thurman
sus

vladydana

Senior member
58 mesaje

Re: Re: Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase ...

scris pe 30 mar 2009 09:52 de vladydana


Dar de Kama Sutra nu au auzit?Cred ca ar fi mai utila, decat operatia de 2000 euro!!





sincer dak al meu ar recurge la asa ceva cred k scrie pe el ,,divortul,,



tatulica elena daniela
sus

Ingerasul99

Junior member
19 mesaje

Re: Re: Re: Platesc 2000 de euro ca sa-si ingroase

scris pe 30 mar 2009 14:57 de Ingerasul99






sincer dak al meu ar recurge la asa ceva cred k scrie pe el ,,divortul,,

prea tare ) , cum a zis cineva mai sus dupa erectie va fi ceva mic si gros)



traieste clipa!
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Platesc 2000 de euro ca sa-si ingr

scris pe 30 mar 2009 15:23 de pacpac


prea tare ) , cum a zis cineva mai sus dupa erectie va fi ceva mic si gros)


mai mic nu,asa pare din cauza ca e mai gros.treaba urata cu asta e ca dupa 1 sau 2 ani,nu mai stiu bine incepe sa se mai retraga din implatntul de grasime sau ce ti-a bagat acolo si ramanae penisul urat deformat.



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

53 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate