Prea mult

Pagina 1 din 1
1

Listener

Veteran member
346 mesaje

Prea mult

scris pe 24 mar 2009 14:47 de Listener

Am deschis acest topic pentru ca as dori sa aflu daca exista persoane care au intimpinat niste probleme si anume sa fi atat de aratos incat sa nu te poti cupla cu o fata...
Sa presupunem ca esti un baiat care arata de nota 20 la fata,corp si super inteligent,exista sansa ca persoanele feminine sa se simta atat de inferioare incat sa te vada in ceea ce priveste amic dar niciodata in relatie cu acesta??
Decat fetele ultra ingrijite(ca in general cine se aseamana se aduna)atunci fiind de aceeasi categorie exista sansa sa te cuplezi...
Nu ma refer doar la corp sa zicem poti fi si zdravan in ceea ce priveste motivarea psihica si iarasi fata te poate alunga indirect din cauza capacitatii enorme?

Astept raspunsuri

PS:Ca vad ca la unii de aici le arde de glumite..nu vorbesc de mine,ci despre acest fapt divers.



Intreabari si solutii...
sus

angela

Expert member
1090 mesaje

Re: Prea mult

scris pe 24 mar 2009 15:05 de angela

Am deschis acest topic pentru ca as dori sa aflu daca exista persoane care au intimpinat niste probleme si anume sa fi atat de aratos incat sa nu te poti cupla cu o fata...
Sa presupunem ca esti un baiat care arata de nota 20 la fata,corp si super inteligent,exista sansa ca persoanele feminine sa se simta atat de inferioare incat sa te vada in ceea ce priveste amic dar niciodata in relatie cu acesta??
Decat fetele ultra ingrijite(ca in general cine se aseamana se aduna)atunci fiind de aceeasi categorie exista sansa sa te cuplezi...
Nu ma refer doar la corp sa zicem poti fi si zdravan in ceea ce priveste motivarea psihica si iarasi fata te poate alunga indirect din cauza capacitatii enorme?

Astept raspunsuri
Am auzit cazuri sa fii complexat ca esti urat, dar mai rar ca esti frumos.Eu zic ca poate nu ai intalnit persoana potrivita inca.SI iti mai spun ceva, sa stii ca frumusetea nu e totul in viata, mai conteaza sa ai acel ceva care te face special.Cred ca tu nu ai intalnit inca pe cineva care sa te aprecieze pentru ceea ce esti tu ca persoana, dar sunt sigura ca va veni la tine mai repede decat crezi.



''Nu te intreba ce ii trebuie lumii - intreaba-te ce te face sa prinzi viata si pune-te pe treaba. Deoarece lumii ii trebuie oameni care au prins viata'' - Howard Thurman
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Prea mult

scris pe 24 mar 2009 15:17 de pacpac

Am deschis acest topic pentru ca as dori sa aflu daca exista persoane care au intimpinat niste probleme si anume sa fi atat de aratos incat sa nu te poti cupla cu o fata...
Sa presupunem ca esti un baiat care arata de nota 20 la fata,corp si super inteligent,exista sansa ca persoanele feminine sa se simta atat de inferioare incat sa te vada in ceea ce priveste amic dar niciodata in relatie cu acesta??
Decat fetele ultra ingrijite(ca in general cine se aseamana se aduna)atunci fiind de aceeasi categorie exista sansa sa te cuplezi...
Nu ma refer doar la corp sa zicem poti fi si zdravan in ceea ce priveste motivarea psihica si iarasi fata te poate alunga indirect din cauza capacitatii enorme?

Astept raspunsuri


Sa presupunem ca sunt un baiat care arata de nota 20 la fata,corp si super inteligent...hmm cu singuranta voi deveni atat de plin de mine incat femeile cu capul pe umeri vor refuza sa aiba o relatie cu un "basions" (scuzati expresia dar e cea mai potrivita)



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Prea mult

scris pe 24 mar 2009 15:22 de pacpac

Am auzit cazuri sa fii complexat ca esti urat, dar mai rar ca esti frumos.Eu zic ca poate nu ai intalnit persoana potrivita inca.SI iti mai spun ceva, sa stii ca frumusetea nu e totul in viata, mai conteaza sa ai acel ceva care te face special.Cred ca tu nu ai intalnit inca pe cineva care sa te aprecieze pentru ceea ce esti tu ca persoana, dar sunt sigura ca va veni la tine mai repede decat crezi.


eu cred ca se supraestimeaza



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

valentine

Guest

Re: Re: Re: Prea mult

scris pe 24 mar 2009 21:23 de valentine



ma rezum doar la atat


atat timp cat te consideri de nota 20 din toate punctele de vedere, se deduce ca esti narcisist, atat timp cat esti narcisist se deduce ca te iubesti prea mult, atat timp cat te iubesti prea mult se deduce ca ai o viziune gresita asupra vietii in general, atat timp cat ai o viziune gresita asupra vietii in general se deduce ca bla bla, atat timp cat bla bla se deduce ca nu esti bun de partener. ai prins ideea?
sus

valentine

Guest

Re: Re: Re: Re: Prea mult

scris pe 24 mar 2009 21:25 de valentine

P.S. am mai avut pe aici un user care se considera exact la fel, Radamant se numea. Nu cred ca vrei sa stii cum l-au catalogat fetele cand au vazut pozele cu el si cand au observat ce are in cap...
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Prea mult

scris pe 24 mar 2009 21:43 de Listener

Am deschis acest topic pentru ca as dori sa aflu daca exista persoane care au intimpinat niste probleme si anume sa fi atat de aratos incat sa nu te poti cupla cu o fata...
Sa presupunem ca esti un baiat care arata de nota 20 la fata,corp si super inteligent,exista sansa ca persoanele feminine sa se simta atat de inferioare incat sa te vada in ceea ce priveste amic dar niciodata in relatie cu acesta??
Decat fetele ultra ingrijite(ca in general cine se aseamana se aduna)atunci fiind de aceeasi categorie exista sansa sa te cuplezi...
Nu ma refer doar la corp sa zicem poti fi si zdravan in ceea ce priveste motivarea psihica si iarasi fata te poate alunga indirect din cauza capacitatii enorme?

Astept raspunsuri


Nu vorbeam de mine genilor ci de acest fapt..



Intreabari si solutii...
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Prea mult

scris pe 25 mar 2009 21:18 de Firefox



Nu vorbeam de mine genilor ci de acest fapt..
acest fapt este mult prea... .. sa fi complexat ca esti prea frumos?.. ii fac eu o strungareata in fata de nu se mai uita nimeni la el.. nu o sa mai fie complexat..



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Prea mult

scris pe 25 mar 2009 21:24 de ExoticDream

Nu vorbeam de mine genilor ci de acest fapt..


Si daca nu te cred?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Prea mult

scris pe 25 mar 2009 23:17 de Incepator

Cocalar !


tertsetsergwergwrgwegwer
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prea mult

scris pe 27 mar 2009 20:19 de Listener

Cocalar !


Daca nu ma credeti fie...oricum nu vorbeam de mine ci din informatii pe care le-am aflat,auzit si vazut...dar aceste intamplari mi-au lasat o impresie .
Deaceea vroiam si eu sa pun o intrebare,nu am dat cu batu...

Incepator cine zice ala este ..da?
Daca te simti asa,nu inseamna ca trebuie sa ii iei pe altii cu tine pe insula



Intreabari si solutii...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

13 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate