Striptease

Pagina 1 din 1
1

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Striptease

scris pe 10 ian 2009 23:49 de sekhmet

Hy...vad ca tot mai multe fete sunt interesate de "cum sa danseze lasciv in fata iubitului".Multe cauta cursuri si nu gasesc.Eu ma pricep destul de bine la capitolul asta...chiar f bine( nu va ganditi ca dansez la bara) ) .Ar fi cineva interesat sa ia lectii?


alexa
sus

deBooM

Guest

Re: Striptease

scris pe 11 ian 2009 02:23 de deBooM

Hy...vad ca tot mai multe fete sunt interesate de "cum sa danseze lasciv in fata iubitului".Multe cauta cursuri si nu gasesc.Eu ma pricep destul de bine la capitolul asta...chiar f bine( nu va ganditi ca dansez la bara) ) .Ar fi cineva interesat sa ia lectii?
tu ce esti baiat sau fata???
sus

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Striptease

scris pe 11 ian 2009 09:33 de sekhmet

Fata


alexa
sus

ramonik21

Newbie
3 mesaje

Re: Striptease

scris pe 11 ian 2009 11:13 de ramonik21

Hy...vad ca tot mai multe fete sunt interesate de "cum sa danseze lasciv in fata iubitului".Multe cauta cursuri si nu gasesc.Eu ma pricep destul de bine la capitolul asta...chiar f bine( nu va ganditi ca dansez la bara) ) .Ar fi cineva interesat sa ia lectii?



si ce ne propui,cum sa luam lectii??la tine acasa,mergem la vreo sala ?unde? ))
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Striptease

scris pe 11 ian 2009 13:40 de simosimina

Hy...vad ca tot mai multe fete sunt interesate de "cum sa danseze lasciv in fata iubitului".Multe cauta cursuri si nu gasesc.Eu ma pricep destul de bine la capitolul asta...chiar f bine( nu va ganditi ca dansez la bara) ) .Ar fi cineva interesat sa ia lectii?


Crede-ma ca orice tipa..intr-un cadru sa zicem romantic , acasa cu iubitul pe o muzica mai sexy asa...se poate misca FARA nici un curs ceva...crede-ma...
Esti animatoare de club presupun, nu? Eu una nu as fi interesata ))
As lua cursuri numai de la o profesionista ...
Si..orice fata in preajma iubitului se simte mai sexy..si miscarile....vor fi pe masura...



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Striptease

scris pe 11 ian 2009 15:12 de sekhmet



Crede-ma ca orice tipa..intr-un cadru sa zicem romantic , acasa cu iubitul pe o muzica mai sexy asa...se poate misca FARA nici un curs ceva...crede-ma...
Esti animatoare de club presupun, nu? Eu una nu as fi interesata ))
As lua cursuri numai de la o profesionista ...
Si..orice fata in preajma iubitului se simte mai sexy..si miscarile....vor fi pe masura...



Asta asa este...nu sunt animatoare,sunt coregraf(amator) si o f buna dansatoare.Cursul asta s-ar adresa fetelor care sunt pudice..Totul tine de atitudine...si eu la asta vreau sa lucrez.Miscarile le poate face oricine.Cu o poveste si o mica coregrafie..poti face multe



alexa
sus

Omega

Guest

Re: Re: Re: Striptease

scris pe 11 ian 2009 22:10 de Omega

tarif
sus

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 13 ian 2009 12:16 de sekhmet

tarif



[Cenzurat de ExoticDream: Fara reclame pe site, aveti mesagerie privata!]



alexa
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Striptease

scris pe 13 ian 2009 14:55 de ursaru



Crede-ma ca orice tipa..intr-un cadru sa zicem romantic , acasa cu iubitul pe o muzica mai sexy asa...se poate misca FARA nici un curs ceva...crede-ma...
Esti animatoare de club presupun, nu? Eu una nu as fi interesata ))
As lua cursuri numai de la o profesionista ...
Si..orice fata in preajma iubitului se simte mai sexy..si miscarile....vor fi pe masura...

Ai dreptate,plus k o fata care mai merge si prin cluburi,prinde ceva miscari.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Striptease

scris pe 13 ian 2009 21:47 de vladbodan

1. propun sa se cenzureze id-ul sau sa se stearga , fata are cont deci poate primii mesaje , nu e nevoie sa faca reclama...
2. nu stiu cum predai tu dar sa stii ca aici nu suntem toti din acelasi oras , e de prin toata romania deci , nu stiu cum le vei oferii tu astfel de lectii , si nu cred ca sunt predispuse ca cheltuie bani aiurea pe tren sau autocar sau propria masina
3. daca le oferi un video ....esti praf, nu poate sa invete nimic astfel, poate sa deruleze de cate ori vrea clienta daca tot nu e lamurita cum se face miscarea aia mai exact



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 14 ian 2009 12:09 de sekhmet

1. propun sa se cenzureze id-ul sau sa se stearga , fata are cont deci poate primii mesaje , nu e nevoie sa faca reclama...
2. nu stiu cum predai tu dar sa stii ca aici nu suntem toti din acelasi oras , e de prin toata romania deci , nu stiu cum le vei oferii tu astfel de lectii , si nu cred ca sunt predispuse ca cheltuie bani aiurea pe tren sau autocar sau propria masina
3. daca le oferi un video ....esti praf, nu poate sa invete nimic astfel, poate sa deruleze de cate ori vrea clienta daca tot nu e lamurita cum se face miscarea aia mai exact



Nu am stiut ca nu am voie sa dau id-ul.Imi cer scuze, nu trebuie sa se faca un caz din asta.Si lectile nu le ofer pe video.Inca odata....nu stiu ce miscari prind fetele din club...eu nu le invat miscari de animatoare.Daca tu crezi ca un numar de striptease profesionist se face din 5 miscari din club te invit sa studieze arta dansului.Intr-un striptease profesionist se pot folosii multe elemente, de la tigari la scaune,bastoane,costume etc.Nu predau dans la bara predau dansurile care orice femeie le poate face in casa si se poate folosii de orice crede ea ca ii este necesar.
Dca tu ca barbat preferi miscari de animatoare in locul unui striptease adevarat oferit de iubita ta,sunt destule cluburi unde se pot vedea "miscari din poponet".



alexa
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 14 ian 2009 15:12 de vladbodan




Nu am stiut ca nu am voie sa dau id-ul.Imi cer scuze, nu trebuie sa se faca un caz din asta.Si lectile nu le ofer pe video.Inca odata....nu stiu ce miscari prind fetele din club...eu nu le invat miscari de animatoare.Daca tu crezi ca un numar de striptease profesionist se face din 5 miscari din club te invit sa studieze arta dansului.Intr-un striptease profesionist se pot folosii multe elemente, de la tigari la scaune,bastoane,costume etc.Nu predau dans la bara predau dansurile care orice femeie le poate face in casa si se poate folosii de orice crede ea ca ii este necesar.
Dca tu ca barbat preferi miscari de animatoare in locul unui striptease adevarat oferit de iubita ta,sunt destule cluburi unde se pot vedea "miscari din poponet".


dar nu inteleg cum le poti preda , ai o sala sau ceva? in ce oras, macar sa stie lumea



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 14 ian 2009 23:03 de sekhmet



dar nu inteleg cum le poti preda , ai o sala sau ceva? in ce oras, macar sa stie lumea


In momentul in care o sa am o grupa de minim 10 fete maxim 15 o sa pot incepe cursul.Intr-o sala de dans bineinteles, aleasa cu cursantele.Mai intai o sa le arat cateva numere ( 3-4) si un mic curs si dupa aceea cine vrea sa se inscrie este binevenit.cine nu...nu.



alexa
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 15 ian 2009 21:55 de vladbodan



In momentul in care o sa am o grupa de minim 10 fete maxim 15 o sa pot incepe cursul.Intr-o sala de dans bineinteles, aleasa cu cursantele.Mai intai o sa le arat cateva numere ( 3-4) si un mic curs si dupa aceea cine vrea sa se inscrie este binevenit.cine nu...nu.


pai daca nici una nu stie unde e acea sala , ce fel de program este , un oras unde este , cum vrei ca ele sa se inscrie?



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

acela

Senior member
65 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 15 ian 2009 23:49 de acela

imi place ideea ta...mie nu mi s-a facut niciodata striptease...cred ca m-ar da gata.nu neaparat pentru ca face ceva bine pus la punct,ci pentru ca eu as simti-o ca vrea sa ma excite,si gandul asta m-ar face praf:P...asta cu...a lua lectzii...pentru ea...cred ca ar tine mai mult de moral.conteaza foarte mult daca este sigura pe ea


Chill!!!Ganja chill?!
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 15 ian 2009 23:54 de valentine

Da lectii pt baieti nu da nimeni?
sus

sekhmet

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 16 ian 2009 12:34 de sekhmet

In Bucuresti.Doritoarele imi pot da un mesaj pt ca nu imi pot da id-ul aici.Si aveti dreptate..orice femeie poate dansa..tine de ambitie..de increderea in sine.Aici vreau sa lucrez eu


alexa
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

42 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate