Striptease

Pagina 1 din 1
1

SIMPLU

Senior member
134 mesaje

Striptease

scris pe 28 iul 2010 02:55 de SIMPLU

Buna tuturor! AS vrea si eu sa-i fac striptease prietenului meu dar imi lipsesc unele detalii.IN primul rand nu stau acasa la el si totul vreau sa se petreaca acasa la el pt ca la mine nu se poate dar nu pot sa-mi iau pantofi cu toc si alte chestii cum am mai citit pe site-uri.Cum sa procedez sa-i fac un striptease pe cinste ?


simona
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Striptease

scris pe 28 iul 2010 09:00 de Incepator

Citeste o carte...
Lasa streaptesul....
Nu e recomandat pentru varsta ta...



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Striptease

scris pe 28 iul 2010 11:05 de Nekunoskuta

Nu prea inteleg ce vrei sa spui? De ce nu poti sa-ti iei pantofi cu toc si alte chestii? Iei o geanta mare (cred ca orice fata are asa ceva), bagi totul in ea (inclusiv un CD cu muzica adecvata), te duci la el, la un moment dat intri in baie, te schimbi si gata! De ce ar fi greu?


Nimic...
sus

SIMPLU

Senior member
134 mesaje

Re: Re: Striptease

scris pe 28 iul 2010 18:31 de SIMPLU

Nu prea inteleg ce vrei sa spui? De ce nu poti sa-ti iei pantofi cu toc si alte chestii? Iei o geanta mare (cred ca orice fata are asa ceva), bagi totul in ea (inclusiv un CD cu muzica adecvata), te duci la el, la un moment dat intri in baie, te schimbi si gata! De ce ar fi greu?



Pai pentru ca vreau sa ii fac o surpriza si din cate il cunosc eu stiu ca ar fi in stare sa se uite in geanta si eu nu prea port genti mari iar asta i-ar starni curiozitatea



simona
sus

GloGloria

Senior member
57 mesaje

Re: Re: Re: Striptease

scris pe 28 iul 2010 18:59 de GloGloria




Pai pentru ca vreau sa ii fac o surpriza si din cate il cunosc eu stiu ca ar fi in stare sa se uite in geanta si eu nu prea port genti mari iar asta i-ar starni curiozitatea

inchiriezi o camera la hotel
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Striptease

scris pe 29 iul 2010 00:01 de Nekunoskuta

Scenariul 2: Iti iei lenjeria pe tine, pe sub haine si renunti la pantofii cu toc (daca nu cumva porti in mod obisnuit si ii ai in picioare).


Nimic...
sus

SIMPLU

Senior member
134 mesaje

Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 29 iul 2010 03:51 de SIMPLU

Scenariul 2: Iti iei lenjeria pe tine, pe sub haine si renunti la pantofii cu toc (daca nu cumva porti in mod obisnuit si ii ai in picioare).



Da asa ma gandeam si eu nu prea port pantofi cu toc doar la diferite ocazii.A facut cineva striptease pt prietenul ei?



simona
sus

GoldenLady

Junior member
25 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 29 iul 2010 04:32 de GoldenLady

DA!! Dar la mine a fost ceva spontan nici nu ma gandeam la asa ceva, el asculta o melodie la calculator tocmai buna pentru striptease si nu stiu ce mi-a venit de am inceput sa dansez provocator si sa pierd din vestimentatie nu aveam pantofi cu toc si nici lenjerie adecvata pentru acest lucru dar a fost ceva frumos l-am lasat cu gura cascata, a fost placut surprins de atunci au trecut doi ani si mai imi vine cateodata asa sa pierd din haine si sa il las masca exact in momentele cand se asteapta mai putin Eu cred ca e idee buna sa ii faci un striptease prietenului tau nu iti trebuie neaparat tocuri e mai bine sa te poti misca liber dar daca ai o stabilitate mare pe ele e ok. Succes!
sus

anamara

Senior member
54 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 5 nov 2010 11:17 de anamara

just do it! imortante pentru el sunt miscarile provocatoare nu tocurile de 12 sau `alte chestii`
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Striptease

scris pe 16 nov 2010 11:57 de basturk

nu vreau sa demoralizez pe nimeni, dar...o tipa mi-a facut striptease.
deci: camera la hotel, sampanie, lumanari pe jos, tipa 90-60-60, muzica adecvata, lenjerie de nota 11, doar ca tipa se misca in ultimul hal.ea credea ca face bine, dar sincer..mai bine stateam de vorba) se freca de perete degeaba, caci pe mine ma bufnea rasul.si ea se uita lasciv la mine, muscandu-se de buze, crezand ca imi place.noopee!asa ca fetelor, lasati naiba lumanari si lenjerii.invatati sa dansati , daca vreti ca surpriza sa fie placuta.



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate